СЕПТЕМВРИ е от бебета дъждовен, за нас е месец най-любовен!!!

  • 13 289
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
Добра вечер и от мен   Party
Почвам под ред: Благодаря на Ваня и на Дидка, че споделиха най-прекрасното преживяване в живота си   bouquet Дидка, голям сладурко е Теди  Hug Ваня, хич не се ослушвай, ами пускай и ти снимка за нас акулите  Mr. Green
Бръмб, кухнята е супер  Peace Дано мъжът ти по-честичко се застоява в нея  Hug Mr. Green
Веч, хубави снимки  Hug
Иринка, дано се оправи този хемороид  Praynig Пробва ли с бани?
Шейли, възстаноявавай се и ти  Hug
Мариям   Hug 
Сега да кажа вестите от Асето : Днес я видях, изглежда много добре, въпреки че раната я наболява. Малкият Любчо се храни лакомо, но ние не сме се съмнявали с такъв спец в кърменето като Асето  Peace Видях го на снимка - страшен бонбон  Heart Eyes Помоли да предам, че много ви обичка и че й липсвате  Hug Благодари на всички на СМС-те, обажданията и милите думи  Hug И заръча (типично в нейн стил Heart Eyes) .... мамите, които имат затруднения с кърмененто да й се обадят  Peace
Ама всички ли си сменихте никовете  newsm78

# 16
  • Мнения: 400
Пиаф,жив и здрав да е малкият Крум Hug  bouquet
Дидка-чудесно звучиш,а малкият Теди е красавец Heart Eyes
Иринка,Деси,какво направихте бе,момета?Сменихте без време никовете Joy
Лека вечер от мен,момичета,че съм адски изморена,а краката ми от два дни да кошмарни ooooh!

# 17
  • Мнения: 16
Честито и от мен на всички нови майчета - толкова се радвам, че всичко с вас е наред!!!
А сега аз да се отчета - тази нощ се събудих трепереща от студ, давих се с две завивки и пак ми беше студено - а все пак живея в центъра на София, не на Черни връх Wink Мислех, че съм настинала, но сега като прочетох статията в "Моето бебе" и по-точно следните изречения - "Много често раждането се предизвестява с усещане за студ и треперене. Родилната треска може да съпровожда началото на родовата дейност. " - ами започнах да се чудя. Още повече, че днес ходих на два пъти на тоалетна по голяма нужда. Котракции имам от време на време, а също и продължителна тъпа болка ниско долу. На преглед съм чак в понеделник и се чудя сега какво да правя Thinking
Нали ми е за пръв път- все се притеснявам, че няма да разбера кога е дошъл момента да отида в болницата. Сигурно е глупаво, но ако не разбера кога са ми изтекли водите???

# 18
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И аз да се запиша в новата тема с нов ник  Laughing .

Да са живи и здрави новите ни бебоци - нямаше ме два три-дена и гледай какви чудесни новини  Hug !!!

Аз нямам никакви признаци за предстоящо наближаващо раждане - ни контракции, ни бъкел, ни нищо  Crossing Arms .

# 19
  • София
  • Мнения: 7 673
Стелче, Уанде,   Heart Eyes Heart Eyes
Мариям, ти пък - катеричка  Crossing Arms Аз отбор юнаци съм се наредила в подписа - не ти ли стигат, за да ме идентифицираш?  Crazy  Heart Eyes
Сонче, за какви бани говориш?
И на Асето целувки. И ние я обичкаме  Heart Eyes Hug
Ради, възможно е да са признаци. Но все пак - регулярни контракции на 5 минути, изтичане на води са ситурни признаци да тръгнаш към родилното!
Веч, ами да видим  Wink Докладвай след душа  Hug
Аз пак питам - новини за адашчето и за Люси някой да има?

# 20
  • Мнения: 1
Добра вечер, маминки!

Днес ми е тройно критичен ден, вкъщи имаме семейни проблеми и обстановката е много нажежена, опитвам се да бъда спокойна - ходих да пазарувам, ама така се натоварих, че се обадих да ме посрещнат...замалко да родя на пътя  ooooh! Почти цял ден не бях яла, нямам апетит и когато преди малко хапнах, веднага разстройство, сега корема ме стяга и само лежа...дано да спя нормално! Другия вариант е нощес да хукна към болницата, че с тея контракцийки и тоя стрес!  Shocked Само бебчо да ми е жив и здрав, това мисля постоянно!

Влязох да ви чета, за да се успокоя и да чуя добри новини!

Шмат, много хубава кухня! Цвета май се води венге  и ми е любим Wink

Соня и ти изпрати много поздрави на Асето, чакаме я скоро да се приберат вкъщи с Любчо и да пише! Аз не и знам телефона, но дано да нямам проблеми със закърмването. Макар че нищо не съм прочела, в нас нямам много спокойствие  Crazy


Мериям, Иринка - толкова гадно звучат тези хемороиди, поне от това се отървах. Искрено съжалявам за сестричката на Мериям и за тебе Иринка, дано всичко по-бързо премине  Hug

Шейле, утре ще кача снимки обещавам! А ти до утре да си пушка - без хрема и т.н  Peace

# 21
  • Мнения: 1
Ради78 и на мен ми е за първи път, ама все си мисля, че много добре ще разбера, когато започна да раждам, все пак контракциите стават болезнени!

Така че спокойно си лежи и ако имаш повтарящи се контракции на 5 мин с продължителност от минута, значи е дошъл момента. А водите ако изтекат сигурно пак се разбира  Peace

# 22
  • Мнения: 2 658
Дааамм, сменихме ги. Сега съм спокойна, много ме дрzнеше, но не zнаех как става номера. Ето , Иринка аz беz zвеzдички, да се раzличаваме. Ама как ли седиш на компютъра, с тоя хемороид, сигурно едвам те свърта  Confused . Чудех се смрадлика дали помага в тоя случай, нали е противовъzпалителна  Thinking .Ако я слагаш на компреси?
Уанде, ми почини, бе жена вече..
Сонче, браво на Асето и малкия, а кога ги иzписват zнае ли?
Дидка, браво zа лесното раждане, дано всички имат такова(ако може и беz епиzиотомия...)  Praynig

# 23
  • Мнения: 2 123
Привет красавици!
Адашчо, Мирка  Hug - тук сме си двете с балеринката. просто цял ден задачи в тея жеги и едва сега се прибирам. Благодаря ви за вниманието

ЧЕСТИТ НИ КРУМ! ПИАФ - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И МНОГО ЩАСТЛИВИ МОМЕНТИ ОТТУК НАСЕТНЕ!
Диде, приказно усмихнато човече е Теди Heart Eyes Странно ли ти е как до вчера е бил пупата точно този човек.
И на теб, и на Юник, голямо благодаря за прекрасните разкази.
Адашони, и от мен голямо съчувствие за хемороидите. Аз нали все това ви опявам, че от цялото раждане и бременност предния път, най-неприятни си останаха те. Щади се откъм храни и си вземи и Пилекс. Не ползвай тоалетна хартия, само студена вода и не стой дълго време права - от тежестта на пупата избиват още повече. Дано само до раждането ти се прибере,че ... не ми с емисли. /аз влязох да раждам с 1 брой и след като родих имах един гроз от поне 6-7-8  Sick - нямаше сядане/
Мириямка, и аз като теб съм с потенет ои жегите. Но не съм с твоята голяма пупа, та поне плуването в собствени води е мааааалко по-леко  Hug
Шейле, фана си те земланския вирус, извънземно такова  Hug Амам много време го влачиш вече... Дано утре се похвалиш с подобрение. Кажи някоя клюка за акушерката ти - какво си бърборите, нещо интересно?

Аз днес бях на масаж и се чувствам много облекчена и олекотена. Отивам да ям диня и после сядам да поработя  Confused


# 24
  • Мнения: 133
Ами, Иринка, аз не съм спец, ама някой преди време беше написал следната рецепта за хемороиди и аз съм си я преписала за всеки случай:
Седящи бани в леген с 5-6 капки калиев перманганат и после мазане с цинкова паста или Пилекс.
А в моята книга ("Какво те чака, когато чакаш дете") пише, че се правят седящи бани "по 20-30 минути 2-3 пъти на ден в достатъчно гореща вода (по-гореща отколкото при обичайното ви къпане във вана) така, че да покриете засегнатия участък"  Peace
Дано имат някакъв ефект  Peace
Деси, забравих да питам кога ги изписват  Embarassed Но май 7 дни трябва да ги държат. Ще питам утре  Wink
Само аз не успях да разбера как се сменя ника  Embarassed Гледах гледах в профила, но не го намирам  Shocked
Айде почва филма ...

# 25
  • Мнения: 2 123
Бизу, надявам се,че стресът в къщи вече е понамален...  Hug Дано сте здрави всички /и най-вече ти и Софи  Hug/. С този липсващ апетит, разстройство и контракции, мисля, че утре ще ни изненадаш приятно!
Прегръщам те и бъди силна заради бебешора в теб!

# 26
  • Мнения: 53
Диде, много ти е хубав Теди  Hug Голям сладур. А как се чустваш след епизотомията? Наболява ли те или не се усеща много?

# 27
  • Мнения: 822
Bizu, на Асето телефона е на първа страничка (нали ни е вестителка). Аз съм си го записала, да я уведомя със смс като се обебя Simple Smile Или евентуално за съвет, ако не ми потръгне кърменето... Дай боже да е наред всичко, много искам да си кърмя бонбончето аз  Heart Eyes   А на теб и Ради стискам палци ако се разраждате тази нощ!

Мариям, и аз така се потя душа! Даже сега седя и се излива една пот, една чудо... Да видим докъде ще я докараме Simple Smile

Момичета, тази вечер съм съвсем сама и умирам от скука. Имах и една-две менструално-подобни болчици тази вечер, не бяха силни или нещо такова... Но не усещам да наближава, не. Както преди седмица бях убедена, че ще родя по-рано, така сега си мисля, че може да си откарам до термин. Даже днес предложих на мъжа ми да "помогнем" на бебо да излиза  Wink , ама той не се съгласи, каза да не сме се месели в неговите работи, той си знаел кога да излезе  Mr. Green  Така че - когато поиска - тогава!

# 28
  • София
  • Мнения: 7 673
Адашчо,  Hug
Бизу, кураж, мила. Дано всичко бързо се нареди при теб, че сега не заслужаваме ядове!
Десе, то и да лежа не мога, и да стоя права не мога, и да ходя не мога...така че....Сега пък ми стана съвестно за плагиатството. Ако искаш - да си ти върна звездичките, а?  Embarassed
Сонче, от потребителски настройки се сменя ника  Hug Ама как така бани с гореща вода за хемороиди? Аз точно обратното правя - със студена вода се обливам? А сега де  newsm78

# 29
  • Мнения: 822
Иринка, мисля че трябва да е студена вода, за да се свият хемороидите ( защото те са разширени кръв. съдове ).

Аз ще полягвам пред ТВ-то. Утре като стана и да има нови бебчета!  Mr. Green   Hug

Общи условия

Активация на акаунт