Нашето бебе е благословено- през ДЕКЕМВРИ ще е то родено

  • 13 488
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 265
Ники,това ще ми е за урок,няма повече да шетам,тази нощ ми минаха всички възможни черни мисли през главата  и щях да откача #Crazy
Есес,и ти да се пазиш и не се впускай в много чистене.
sanyabo,благодаря за съвета  Hug

# 31
  • Мнения: 342
Здравейте, мамита  bouquet

И аз днес имах хигиенен полуден, после дръпнах една следобедна дрямка, че в тия горещини не ми се мърда много, много. Преди няколко дни си купих книгата "Какво ни очаква през първата година на детето" - горещо я препоръчвам. Много подробно е описано всичко, а и книгата не е писана преди сто години, като тези на д-р Спок. Някак си по-актуална ми се струва.
Есес, защо не попиташ тук миличка, сигурно ще получиш добър съвет.
Цюрих, пази се бе, момиче! Толкова чакано бебче, а ти сега за едно чистене ли си?  Hug

# 32
  • Мнения: 2 149
Мили мами,
с пожелание на всички за лека бременност и лесно раждане се вмъквам във форума за да напомня да не забравяте да си пиете Магнезия и Но-шпа-то, защото това не е шега работа. По тази причина престоях 4 дни в болница. Беше ужасно!

Успешен ден на всички Simple Smile


Дано да не ти се налага повече да лежиш в болница, освен при щастливия край на бременността! Hug

# 33
  • Мнения: 6 206
Аз все като някаква черна станция - но да кажа не прекалявайте с но шпа
Спазмолитиците имали свойство да променят цвета на околоплодните води при прекомерна употреба. И моите ги спряха
Все пак два месеца ги пих и вече край, но шпато ми е спряно
Така че моят съвет е не пийте хапчета без консултация с лекар и не прекалявайте с нищо
Моите хапчета се едно шкафче, вече се бъркам кое по колко беше  Crazy
Бях на хематолог - засега кръвните изследвания са ми в норма, но ми смениха препарата за желязо
Засега отървавам инжекциите
Все още не се казва откъде е тази кръв, но за мен е отлепяне на плацентата, вече съм тотално изкукуригала щом сама си поставям диагнозите  Crazy
Сега само се моля да ми спрат контракциите и ако не спрат - отивам в болницата на системи
Говорих с деси, която е била в моето състояние... Много ме успокои. Въпреки че при нея са видяли отлепяне на плацентата.
Иначе седя си тука и си лежа, пиша си разни планове, а как ми се излиза...
Но толкова съм наплашена вече, че даже не смея да стана от леглото.
Не ме успокоявайте, всичко е наред, достатъчно съм силна, казвам го ей така щото и вие си говорите какво правите по цял ден  Simple Smile
аз все не пишех, не пишех, да не ви развалям настроението, но всичко е наред, не се притеснявайте за мен
Нали знаете Господ не ни изпраща изпитания, с които не можем да се справим. И нищо не е случайно.
Накрая всичко ще бъде наред.

# 34
  • Мнения: 342
Нали знаете Господ не ни изпраща изпитания, с които не можем да се справим. И нищо не е случайно.
Накрая всичко ще бъде наред.
И аз вярвам, че е така.

Някой днес гледа ли По-по-най? Участва Калоян на Доня Коприва, голям бонбон! Ама и тя голям сладур. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте момичета как сте днес? Надявям се сте добре вие и малките ви сладурчета!
Аз днес също имах планове за хиенен ден но днес следобяд имах малко болки ниско в корема. Някой има ли такива оплаквания?

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 326
Скок и аз в новата темичка!
Момичета, почивайте повече и не се преуморявайте! И аз изпитах същото като Цюрих миналата събота и много се уплаших. Моите контракции тогава бяха и болезнени. Пазете се, бебетата са най-важни!
Дано се разхлади вече, че е адска жега.
Поздрави и усмивки Hug

# 37
  • Мнения: 1 152
О Каспър, просълзи ме. Вместо аз да ти дам кураж, ти ми даде сила. Ще трябва да се борим.  Hug Днес цял ден стоя и чета за тези бактерии в урината и се шашкам /а не искам/, че трябва да пия АБ. Добре, че има какво да се чете с този интернет...за да си имам поне представа какви са последствията за бебка и мен.

# 38
  • Мнения: 4 589
Да, това с Интернет е нож с две остриета - хем искаме да знаем повече, хем после ние  гадно от прочетените истини. Аз всеки ден се заричам да не чета повече, да не гледам из форума, освен тази тема за да не се стряскам.

Каспър мила, думите ти са много силни и аз знам, че всичко ще е наред.

Момичета стига чистихте, стига работа, почивайте, като гледам бременността не е шега работа.

# 39
  • Мнения: 23
каспър миличка,няма как да ни развалиш настроението -нали всички сме тук да си споделяме и да си помагаме,с каквото можем така че не виждам причина да не ни пишеш.
Моите резултати от изследваният аще мога да ги разбера най-рано в понеделник,дано да се окаже че се надувам от горещините а не че имам албумин.Аз си мисля че може да е от горещините защото миналото за пръв път ми се надуха кракат азверски като пътувах до софия,пак бяха 40 градусови температури  а не бях бременна ,дано и сега се окаже така.
  Сега четох малко от декемврийските мами -леле има мами които са родили месец по -рано и всичко е наред разбира се , кога ли ще започнат да идват и нашите бебчета,не мога да си представя момента в който някоя сутрин си включвам компютъра и видя ,,А    БЕБЕНЦЕ СЕ Е РОДИЛО,, леле суперр мило ми става още от сега Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 23
исках да кажа СЕПТЕМВРИЙСКИТЕ МАМИ а не декемврийските

# 41
  • Мнения: 4 589
bambi25 краката могат да се надуват от жега и умора. Аз като ходех на работа и ми бяха като мекици, ужас, на морето още повече се надуваха, явно от жегата и влагата. От както съм си у нас, днес ще станат 9 дни от като не съм излизала и краката са ми доста добре, даже не ги мажа с крем за уморени крака. Така, че явно си трябва почивка и това си е. Гледай да ги вдигаш ако можеш докато си на работа.

Да ти кажа, вместо да публикуваш ч поста, можеш да отидеш на редакция и да си допишеш предишния  Joy Grinning

# 42
  • Мнения: 22
Бамби, стискам ти палци всичко да е наред и подуването да е просто от жегата.  Praynig

Каспър, дано се възстановиш напълно скоро, дано спре това кървене, че направо вече незнам.....Аз все за нещо се притеснявам, а като видя твоя постинг и се чувствам като лигла  Embarassed

Днес за пръв път изпаднах в депресия с изблик на плач. Сигурно защото деня ми се провали заради тъпата авария и липсата на вода. Стана ми криво и всички около мен ме дразнят  Cry

# 43
  • Мнения: 4 589
О, Елмина недей така. Ти пък за една вода да се разстройваш!!!

То и аз така един ден в работата не ми издържаха нервите и се разревах и си поревах доста добре, та колегите се шашнаха, ама явни си е трябвало така да стане.

Желая ви приятни сънища.

# 44
  • Мнения: 1 131
Днес май е ден за оплаквания , та реших и аз да се включа.
От няколко дена вече като хапна малко и после трудно си поемам въздух.Дали всичко е от това,че матката вече притиска диафрагмата? newsm78 newsm78 Започвам да се плаша вече,че след месец изобщо няма да мога да дишам,ако хапна ooooh!Незнам дали съм лигла,но тази бременност си я карам в страх-наистина много се страхувам.И като се сетя,че след около 4 месеца трябва да раждам,Е вече изпадам в паника #Crazy Всички тези неприятни усещания и мисли явно идват от Паническото разстройство,с което съм година след раждането на сина си.Радвам се поне,че засега издържам без антидепресантите,които вземах 8 години и ги спрях в момента,в който разбрах,че чакам второто си детенце.
Станала съм толкова разсеяна,не ми се работи,не ми се чисти вкъщи,а и с този ремонт,който все още влачим...Трябваше преди седмица да се обадя за вторите резултати от амниоцентезата,а все още не съм го направила,защото ставам след 12 часа наобяд,а генетиката работи до 12 ч.
Изобщо незнам накъде отивам,едно ми е странно и страшно... smile3518

Общи условия

Активация на акаунт