пръскане за хлебарки когато имаме бебе...

  • 10 512
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 616
ако ще викате фирма при всички положения е най-добре да се напръска целия вход и мазетата, иначе общо взето нищо не правите само за 1-2 мес ще изчезнат и после пак ще се появят. В нашия вход от години се пръска от до, както и всички съседи и да чукам на дърво нямаме такива гадове.

# 16
  • Мнения: 4 753
Ние викахма фирма, за да пръска за мравки.....седмица-две след това се появиха отново #2gunfire

Имахме проблем с мравки и се борех с тях, в продължение на един месец, докато една сутрин мъж ми наръси пода на цялата кухня със сол за няколко часа и от тогава носовете си не показват...   Peace 

# 17
az napruskah s otrova za koloradski brumbari i sum mnogo dovolna, izvedoh deteto za 2 4asa ,  posle provetrih i nqma6e problemi. Ot togava ne sum vijdala ogromnite 4erni hlebarki koito zapla6vaha da ni izqdat.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 809
И аз пръсках с един препарат "ново поколение". Вносителят ми гарантира, че няма никакви проблеми за бебето, а той ми е приятел и няма да ме лъже. Препарата не действал, като другите отрови, т.е. той не е отрова, която да ги убива, а е от някакви атоми, които полепват по краката на хлебарката, те й натежават и след някои друг час тя се парализирва. Умира от глад  Mr. Green
Аз за всеки случай се махнах за 2 дни с малката и таткото Laughing Ефект има. Зимата по-голям.

# 19
  • Мнения: 4 753
Препарата не действал, като другите отрови, т.е. той не е отрова, която да ги убива, а е от някакви атоми, които полепват по краката на хлебарката, те й натежават и след някои друг час тя се парализирва. Умира от глад  Mr. Green

 newsm78  Може ли заглавието на този препарат, ако е възможно... интересен ми е принципа на действие...

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
stelt77   Hug  bouquet

# 21
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
 Мами и ние имаме проблем!хлебарките са си направили форум в нашата кухня,не стига това, ами тръгнаха на разходка из апартамента.Бебка е на 3,5м. и направо изпадам в нервна криза,напълно споделям мнението,че няма безвреден препарат,каквото и да казват фирмите.Последно пръскахме с"БИОКИЛ"(дори и стаята на бебето),цял ден не бяхме в къщи, има известен ефект.......Но мисля,че ако не се вземат мерки в целия вход и безсмислено.Пък и нали казват,че хлебарките ще оцелеят  и при ядрен взрив.

# 22
  • Мнения: 4 784
Не пръскам с препарат против хлебарки в присъствие на детето. Ако се наложи да пръскам, когато детето е вкъщи, го изолирам в стая, където да не достига миризмата или поне да не е силна.

# 23
  • Мнения: 617
Момичета, погледнете тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261289.0;topicseen
Иначе има един препарат Регент - срещу колорадски бръмбар, но и с него не трябва да сте в жилището 24 часа. Казват, че за сега е един от най-добрите препарати на пазара.

Е тва е номер 1.Но е много, ама много отровно.В никакъв случай не се пръска там, където има храна.Само на тъмни и недостъпни места.Но ги изтребва да крак.Е не завинаги, ама за много, много дълго.

# 24
  • Мнения: 770
Викнахме фирма да напръска и съм много доволна, защото скоро ще стане година, а не виждам хлебарки. Иначе когато пръскаха, казаха около два часа децата да са извън помещенията.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 235
В къщи имаше много хлебарки, малки и големи.  ooooh! Ужасно неприятно, даже по масата се разхождаха (докато седяхме на нея). Мъжът ми все едно прахче (не се сещам как се казва), което се разтваря с вода и напръскахме. Малката я нямаше половината ден, сега месец след пръскането има единични.

# 26
  • Мнения: 350
Ох, това ми е болна тема. Под нас има хранителен магазин от има-няма 30 год. ЕДно време беше голяма хлебарница, а сега е малко СВА. Та каквото и да правим гадинки пълзят по стените на блока и по стълбището, да не говорим за каналите. Виждала съм ги как се разхождат около касите на магазина. Та при нас са сезонно. Появяват се юли/август и изчезват към нова година. Все пак не преставам да ги моря с разни измишльотини. Гледам да е нощем и да не държа каналите отворени, поне през нощта. Преди беба вземах силни препарати от ХЕИ, сега с къщички, кубчета, райд и др. на които не им помня имената все на недостъпни места и нощем. Уфф, примирила съм се, едно време от входа се организирахме и викахме ХЕИ, но сега е много трудно.

# 27
  • в белята
  • Мнения: 536
И при нас се появиха ,а си мислех че като сме нова кооперация няма да имаме такъв проблем Sick Sick SickСега си мисля и аз да организирам съседите и да напръскаме цялата сграда.А иначе и мен ме е страх за малката засега ще почна да чистя подовете с един препарат на Сано пък да видим дали ще има ефект.

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Няма спасение  Naughty Миналата година сложих едни кубчета по ъглите, кротнаха се за малко. Зимата съвсем изчезнаха, но е разбираемо. От пролетта обаче нашествието продължава с пълна сила  #Cussing out Вече са и в спалнята... Пак сложих кубчета, но този път изобщо не се впечатлиха. Не смея да пръскам  Confused И 3 дни да ни няма вкъщи след пръскането, мен пак си ме е страх. Дъщеря ми е много чувствителна към подобни препарати.

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
Ужасни са направо! Пълзят навсякъде НОЩЕМ!

Общи условия

Активация на акаунт