Случвало ли се е на някого това?

  • 5 930
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960

присъединявам се към мнението-бегом при доки!!!

# 16
  • Мнения: 259
Иди на лекар. Сигурна ли си откъде е кръвта? И аз съм имала цистит с кръв, много е болезнено, но при теб има и други симптоми. Лекарят ще каже най-добре.

# 17
3начи..то беше 1-2 капки след като се изпиках.. и  след 2 часа отидох пак до тоалетната и пак по същия начин, но след това спря. Сега пак ходя често на тоалетна, но го няма това. Не съм в цикъл, той трябва да ми дойде след 4 дни. Взех си Тест за Бременност и си го направих и в листовката пишеше, че е най-добре да се направи тест 14 дни след предполагаемата дата на оплождане. Аз си правих и по-рано.. и на 14тия ден също, но и двата пъти беше отрицателен! Аз пък си мисля, че съм бременна  Laughing Днес например както си вървях по едно време почувствах трептене ниско под стомаха за няколко секунди. Не си въобразявам, понеже си пипнах корема с ръка и го усетих  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 367
Аз пък си мисля, че съм бременна  Laughing Днес например както си вървях по едно време почувствах трептене ниско под стомаха за няколко секунди. Не си въобразявам, понеже си пипнах корема с ръка и го усетих  newsm78
Това трептене може да е от всевъзможни неща-контрахиране на мускул,газове....Аз също го   усещам от време на време,а със сигурност не съм бременна сега /в МЦ съм/.А иначе трептенето,когато си бременна,е по-късно.Тогава з апочваш д усещаш движенията на бебчо.Разбирам,че искаш бебе.Възможно ли е просто да си внушаваш?При два отрицателни теста... newsm78Иди на лекар най-добре.

# 19
Ако съм Бременна.. възможно ли е 14 дни след половия акт.. да даде точен резултат или? Защото си правих 2 -теста и бяха отрицателни? ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 10 328
Възможно е да ти даде точен резултат, но е възможно и да не ти даде.  Wink Тест правих сутринта рано на първия ден от закъснението, не бях пишкала и имах точен резултат. Не бях пила вода цяла нощ.
Във всеки случай, ако си сигурна, че кръвта ти е била в урината - отивай на лекар. Не е нормално при бременност, нито въобще.
Иначе можеш да имаш леко зацапване при имплантирането на ембриона, нали така беше  newsm78. Аз напирмер имах, но си личеше, че  кръвта идва от другото място. Blush

# 21
  • Мнения: 827
Elena17 като за начало бих те попитала на колко си години...и ако наистина се чувстваш готова за да станеш майка , тогава отиди на лекар и задай повечето въпроси на него. Има някои неща които е хубаво да се направят преди забременяване, като профилактичен преглед, взимане на фолиева киселина и други неща които само лекар би преценил за теб и твоето състояние. Пиша ги тези неща, защото съм 99,9% сигурна че имаш цистит(казвам го защото и аз съм имала същите симптоми), който е хубаво да се излекува преди да забременееш, понеже има много лоши последствия от него ако не се лекува на време. А това за трептенето, предполагам че си виждала ембрион на 4-5 седмици и ти е ясно че в този период не се движи и няма как дори и да си бременна да усещаш трепване от него.

# 22
на 19 години съм.  Wink С мъжа ми искаме много да си имаме бебче.. за първи път пробвахме... дано следващия път да има добър резултат.

# 23
  • Мнения: 2 755
3начи..то беше 1-2 капки след като се изпиках.. и  след 2 часа отидох пак до тоалетната и пак по същия начин, но след това спря. Сега пак ходя често на тоалетна, но го няма това. Не съм в цикъл, той трябва да ми дойде след 4 дни. Взех си Тест за Бременност и си го направих и в листовката пишеше, че е най-добре да се направи тест 14 дни след предполагаемата дата на оплождане. Аз си правих и по-рано.. и на 14тия ден също, но и двата пъти беше отрицателен! Аз пък си мисля, че съм бременна  Laughing Днес например както си вървях по едно време почувствах трептене ниско под стомаха за няколко секунди. Не си въобразявам, понеже си пипнах корема с ръка и го усетих  newsm78
Сериозно ли мислиш, че вече е и промърдало? Като няма да ходиш на лекар, не ти остава друго освен да чакаш и времето ще покаже.

# 24
Мисля да изчакам още 4 дни... да видя дали ще ми дойде цикала  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 512
Мисля да изчакам още 4 дни... да видя дали ще ми дойде цикала  Laughing

Направи си кръвен тест и ще разбереш и не чакай а ходи на лекар,защото не е нормално да уринираш кръв.

# 26
  • Мнения: 116

Направи си кръвен тест и ще разбереш и не чакай а ходи на лекар,защото не е нормално да уринираш кръв.

  Peace

Мисля да изчакам още 4 дни... да видя дали ще ми дойде цикала  Laughing

 Бозе, Бозееее какво спокойствие!  #Crazy

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Мисля да изчакам още 4 дни... да видя дали ще ми дойде цикала  Laughing

Направи си кръвен тест и ще разбереш и не чакай а ходи на лекар,защото не е нормално да уринираш кръв.
Абсолютно! Мина вече доста време, отивай на лекар!  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 734
Обикновено домашните тестове дават най-точен резултат около седмица след закъсняла менструация.Преди това даже и при налична бременност резултатът може да е - .Трептенето ,което си усетила не е от зародиш,бъди сигурна.В етапа,в който се предполага,че си бременна,ако изобщо си,ембрионът е топчица от клетки и не се движи.Бих те посъветвала да обърнеш по-сериозно внимание на здравословните си проблеми и да се консултираш с лекар,защото са притеснителни и ако има възпаление,то може да попречи на бъдеща бременност.Не си възобразявай помръдвания и трепкания,докато има по-серизони симптоми,на които трябва да се обърне внимание.

# 29
  • Мнения: 223
Аз бях с доказана от лекар бременност и 2 отрицателни теста  Laughing, ...но това е друга тема.
В случая според мен трябва да обърнеш внимание на цистита (защото съм почти сигурна, че става дума за това).
Бременна или не, кръвта в урината няма връзка, показва проблем в пикочните пътища, легенче или дори бъбреците и по-добре разбери от какво е, преди да забременяваш.
Правилно са те посъветвали, че има неща, който е добре да направиш предварително: преглед, изследвания, фолиева киселина.  Peace
Желая ти всичко хубаво!

Общи условия

Активация на акаунт