LOREAL козметика

  • 23 911
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 78
за l`oreal profesonal за коса няма да коментирам-те за мен са си номер 1
volumissie X5- спиралата също не я сменям зя нищо
гланцовете също са добри
за балата козметика аз лично предпочитам и ползвам медицинска такава

# 61
  • Мнения: 4 204
Ползвам  L'OREAL Demaq expert и съм супер доволна.За почистване на кожата е.

# 62
  • Мнения: 512
От продуктите на  L'OREAL използвам предимно:
да кажа, че съм избробвала всичките им спирали и никога не съм била разочарована , но в момента ползвам тази
235 Nude и 231 Sepia/ Silk
81 Gold Toffee
503
От тези продукти съм много доволна!

# 63
  • Мнения: X

Лаковете им са страхотни, забравих да ги добавя в продуктите, които харесвам.  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 3 641
Тонето, червилата са страхотни цветове. Наситени ли са цветовете и имат ли блясък или по-скоро стоят като гланц? Hug

# 65
  • Мнения: 512
Тонето, червилата са страхотни цветове. Наситени ли са цветовете и имат ли блясък или по-скоро стоят като гланц? Hug

Jeny_Cherry
не съм сигурна, че червилата от снимката са точно цветовете които аз имам, просто такава снимка намерих.   Blush
Иначе моите 235 Nude и 231 Sepia/ Silk са доста светли цветове, но въпреки всичко са доста наситени и си имат блясък. Не са като глосове, покривни са и аз си купувам тези цветове вече за трети пореден път!  Hug

# 66
  • Мнения: 498
Аз съм доволна от червилото Color Rich Star Secrets-много нежно ненатрапчиво и сравнително трайно

и от спиралата  Double Extension -прави миглите огромни

# 67
  • Мнения: 779
може ли някой да даде мнение за loreal true match powder
 
 
 

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 18:57 от lanibarbi

# 68
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
днес пробвах оновата за грим....,
http://www.loreal-paris.es/maquillaje/studio-secrets/base-alisad … a-renovadora.aspx
допадна ми, макар 4е като за лореал цената си е сеиозна
ФДТ
http://www.loreal-paris.es/maquillaje/studio-secrets.aspx#/produ … s/foundation/3155

съ6то не бе6е зле, определено  бе6е най добрия на лореал, който съм пробвала
с две думи  не са ло6и

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 22:05 от sl

# 69
  • Мнения: 2
Това червило изглежда уникалнооо. Heart Eyes

Кога ли ще дойде в Бг?  Praynig

http://www.loreal-paris.es/maquillaje/labios/color-riche-shine-gelee.aspx

# 70
  • Мнения: 1 416
Много съм доволна от L'oreal professionell, absolut repair- шампоана и  vitamino color-  маската за коса както и серума за изтощени връхчета absolut repair– СТРАХОТЕН Е! Толкова ми подхранва и омекотява краищата на косата, дава блясък, не омазнява прекалено, а и мири6е невероятно. От спиралите им също без Intensifique и Volume shocking- първата...слепват миглите и стават като едно цяло. От червилата имам Color rishe star secrets- 708 и ми стой много естествено, харесва ми! Мисля да пробвам и другите им червила. молива им за очи- каяла на мен много малко ми се задържа, не е особено траен. Имам и глос- Glam shine- bronze strass, но нещо много ме ми отива този цвят....иначе е страхотен като ефект, много хубаво мири6е, блестящ е! Само от фон дьо тена Infaillible с червеното по 6и6енцето не съм доволна грам! Стои ми мазен, не стои естествено въобще, събира се в гънките...ужасен е просто!!! Допреди две години постоянно си купувах продукти на Loreal за коса от непрофесионалната козметика- Elseve и бях стра6но доволна, но откакто започнаха да ги произвеждат в Полша са им развалили качеството неимоверно!!! Close Close Искам дса предупредя всички, че не е едно и също един продукт да е произведен във Франция или Англия или Германия например, а да е произведен в Пол6а! Отзад на опаковката пи6е с малки букви Made in Poland и просто ми омръзна да споря с продавачките, че не са вече френски Елсевите и че просто са различни вече от това, което бяха докато си се произвеждаха във Франция. незнам защо е така, но факт– не ми деъстват вече изобщо така добре на косата, както преди Sad, затова минах на професионалните, които са невероятни всичките Grinning Гарние също се прави в Пол6а, следователно са много гадни и техните продукти вече. Аз лично видя ли, че една козметика е правена в Пол6а, Румъния, Украйна, Русия...си имам едно на ум за нея! Винаги като съм се подвеждала да си купувам неща правени в някоя от тези страни после ме е било яд. Иначе Лореал  е много хубава марка, една от любимите ми е! Simple Smile Heart Eyes

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 06:33 от amra

# 71
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Допреди две години постоянно си купувах продукти на Loreal за коса от непрофесионалната козметика- Elseve и бях стра6но доволна, но откакто започнаха да ги произвеждат в Полша са им развалили качеството неимоверно!!! Close Close Искам дса предупредя всички, че не е едно и също един продукт да е произведен във Франция или Англия или Германия например, а да е произведен в Пол6а! Отзад на опаковката пи6е с малки букви Made in Poland и просто ми омръзна да споря с продавачките, че не са вече френски Елсевите и че просто са различни вече от това, което бяха докато си се произвеждаха във Франция. незнам защо е така, но факт– не ми деъстват вече изобщо така добре на косата, както преди Sad, затова минах на професионалните, които са невероятни всичките Grinning Гарние също се прави в Пол6а, следователно са много гадни и техните продукти вече. Аз лично видя ли, че една козметика е правена в Пол6а, Румъния, Украйна, Русия...си имам едно на ум за нея! Винаги като съм се подвеждала да си купувам неща правени в някоя от тези страни после ме е било яд. Иначе Лореал  е много хубава марка, една от любимите ми е! Simple Smile Heart Eyes
Лорел има филиали за производство(на бяла козметика и препарати за коса) в по4ти вси4ки страни, тези продкти се продават в региона,  където са произведени....Дори серията Ел сев тук е Ел вив
http://www.loreal-paris.es/cuidados-del-cabello/champus-y-cuidad … re-nutricion.aspx
Мисля 4е френски Ел сев се продава само във Франция, поне в Бългаия до преди десетина години, няма6е френски Ел сев(доколкото помня бе6е словемски или  4е6ки newsm78), за после не знам....По принцип не съм им  фен  и много ряко купувам не6то тяхно...,

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 18:23 от sl

# 72
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 625
А е това:    и аз се интересувам!

Миналата година есента го ползвах, даже две опаковки Peace, много бях доволна. И от нощния и околоочния също Peace С нормална кожа съм.

# 73
  • Мнения: 2 897
Взех си ей това, за да се боря с целулита, засега мисля, че има някакъв ефект, но го ползвам отскоро и не мога да кажа със сигурност..

# 74
  • Мнения: 3 641
Дами, а някакви отзиви за новата спирала с колаген Hug

Общи условия

Активация на акаунт