LOREAL козметика

  • 23 939
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте ,
на 38 години съм ,ще помоля за препоръки за дневен и нощен крем против бръчки за суха и чувствителна кожа. А също и за хидратиращ крем.Ако не е проблем пускайте и изображенията на  кремчетата  Благодаря  bouquet


Аз ти препоръчвам да си вземеш някой крем,който допада на кожата ти от серията РЕВИТАЛИФТ на Лореал...


LOREAL възстановява кожата в дълбочина. Омекотява следите на времето. Този крем побеждава всички видими знаци за остаряване. Нежно премахва бръчките благодарение на специалните си съставки, които ефикасно възобновяват кожата и я предпазват от стареене.

LOREAL обогатен с про-ретинол А, Revitalift Yeux на LOreal рецуцира нежно бръчките в деликатната зона около очите. Кремът е подходящ за всички типове кожа. Леката формула е лишена от мазнини, а кремът е лесен за нанасяне.


Има толкова  много козметика,точно за твоята възраст ,важното е да избереш тази , която действа благоприятно на твоята кожа,защото за всеки е строго индивидуално.Аз харесвам Лореал,адски много харесвам серията ДеЕнЕйдж на Нивея-страхотна е и на достъпна цена.Ако си решила да си купуваш по висок клас-козетика-висша козметика ,попитай в аптеките какво ще ти препоръчат.Тези на Нивея или Лореал са около 15лв. кремчето .Аз ти препоръчвам,когато си взимаш козметика за лицето ,взимай си цялата серия на дадената марка за ТВОЯТ ТИП КОЖА!!!
пожелавам ти успех  Peace

# 46
  • Мнения: 85
ползвала съм кремар хепидрем - не ми хареса. Тоалетното мляко също не ми харесва - ужасно люти на очите.
Червилата и гланцовете са хубави.

# 47
  • Мнения: 830
В момента съм с един лосион за тяло на Лореал, кожата ми след плаж се чуства супер Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 901
Най-новата ми придобивка на Лореал е спиралата Intensifique, но сякаш очаквах повече  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 3 830
Поръчах си професионална козметика за коса. Ампула от серията Absolute Repair, както и маска от серията Intense Repair.
Много съм доволна! Heart Eyes Hug

# 50
  • Мнения: 1 205
Ползвам и съм доволна. Най-вече от спиралите, като предпочитам VOLUMISSIVE Х5

Взех си днес такава, утре ще я пробвам  Party

Ако Х4 ти е допадала съм сигурна, че от тази ще си очарована.
Хем ги удължава, хем обема е "УаУ" без да ги слепва. Peace

# 51
  • Мнения: 31 427
VOLUMISSIVE Х5 е и за мен най-добрата спирала. На мен ми прави миглите, така че ми опират в очилата. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 87
новата серия на Лореал с кремове не е особено добра. Дневния крем е много гъст и едва се размазва по кожата

# 53
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
ползвахте ли този продукт?
Доволни ли сте? Heart Eyes

Мерси  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 358
А е това:    и аз се интересувам!

# 55
  • Мнения: 1 596
Да,само че пише серум Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 134
Loreal има страхотни продукти.Продуктите,които имам на тази марка са страшно много и няма как да ги изброя.Много съм доволна!

# 57
  • Мнения: 2 229
Да и съм доволна,даже вчера си купих нов гланц Glam shine - Sand Crystal супер е.
От всичко,което ползвам на L`oreal съм доволна Peace

Аз отдавна имам такъв, но друг цвят - точно черволо го водят, мноооого е добро! Crazy

# 58
  • Мнения: 84
Само боите им за коса и продуктите за коса ми харесват-наистина са добри!От кремовете се обринах Cry

# 59
  • Мнения: 2 229
Момичета, кремчетата Happyderm за каква възраст са горе-долу? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт