Бихте ли дали детето си на седмична детска градина

  • 8 045
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 173
Човек никога не знае и предпочитам да не се заричам!

И аз съм на същото мнение,не се знае какво ще ти поднесе живота.Ако трябва да ходиш на работа на смени,командировки .... и това е вариант.Ако нямаш избор.

# 16
  • Мнения: 619
АБСОЛЮТНО ПРОТИВ ТАКОВА РЕШЕНИЕ! НИКОГА! Naughty

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
АБСОЛЮТНО ПРОТИВ ТАКОВА РЕШЕНИЕ! НИКОГА! Naughty
Никога не казвай "никога"!  Peace

# 18
  • Мнения: 901
Ако пътуваш, ако работиш на смени - така или иначе ще се виждаш рядко с детето си. А понякога бабите и дядовците може да са по-лош вариант от седмичната градина.
"Никога" е твърде силна дума.

# 19
  • Мнения: 1 897
Майка ми работи в ОДЗ, където имат и такава седмична група.
Част от децата (предимно от ромски произход, наистина ) ги водят в понеделник и си ги вземат чак в петък. Но има и родители, които прибират децата си всеки ден. Просто работата им е такава, че не могат да ги вземат по-рано от 18.00, а и няма на кого да разчитат в това отношение.
Конкретно по въпроса.Не бих искала да записвам сина си в такъв тип заведение, но ако обстояелствата го налагат и нямам друга алтернатива бих го направила.

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 08:24 от Ulia

# 20
  • Варна
  • Мнения: 567
Не, не бих го дала!
Надявам се да не ми се налага да мисля за такава възможност!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дано не ми се наложи!

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Не обичам да казвам "никога", но не, не бих  Naughty

# 23
  • Мнения: 1 277
Дано не ми се налага. Познавам майка, която е записала детето си в такава градина. Жената сподели, че и е много мъчно, но няма друг избор Sad.

# 24
  • Мнения: 27 524
Никога  Stop Naughty Stop
Освен ако нямам никакъв друг избор.

# 25
  • Мнения: 247
Не, никога. Една от причините да избера държавната служба е именно заради децата. Нищо, че парите там са малко. За мен е важно моите почивки да съответстват с техните.

# 26
  • Мнения: 1 062
Не, не бих.

# 27
  • Мнения: 6 700
Никога  Stop Naughty Stop
Освен ако нямам никакъв друг избор.

Това е и моят отговор.
Само ако съм в пълна безизходица и от това зависи физическото ни оцеляване.
Да не дава Господ.

# 28
  • Мнения: 2 479
Може би момичето просто работи до по - късно и не може да си взима детето навреме - знам, че има родители които именно затова си записват децата в седмична градина, но си ги прибират всяка вечер (чувала съм, че трябва да се вземат до 20.00 ч.). Ако става дума за нещо такова - разбирам я. Като цяло обаче ми се струва, че са много тъжни децата в тези градини, би ми се скъсало сърцето ако трябва да си оставя детето за цяла седница....

# 29
  • Мнения: 1 035
Не, и дума да не става. Даже не мога да си го представя.
И аз!  Peace
И аз!

Общи условия

Активация на акаунт