демоде ли са китениците

  • 6 281
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Аз предпочитам нещо по-леко, което като ми се види прашно мога да изпера в пералнята или изтупам.
[/quote]
......Подкрепям абсолютно
 Peace

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на кое казвате китеник?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 806
Демоде е едно на ръка! По-лошото е, че са ужасно непрактични- тежки и събиращи ужасяващо количество прах!  yu5
Аз съм на същото мнение  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
на кое казвате китеник?

Моя е хубав, много мек. Зимата мога да го сложа или в кухнята на пода, или в детската.

# 19
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Демоде е едно на ръка! По-лошото е, че са ужасно непрактични- тежки и събиращи ужасяващо количество прах!  yu5
Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 242
на кое казвате китеник?

по нашему Губер Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Въпрос на вкус. На мен не ми харесва и не бих сложила.

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Привърженичка съм на ретро /кънтри/ стила. Харесвам истинското дърво - някак си ми създава уют. В това число китениците /губерите/, различни ленени и памучни платна, останали от скрина на баба ми. Но ги харесвам само в светли цветове - бяло, мръсно бяло, светло бежаво, екрю .... В къщи съм си сложила даже разни ми ти делвички, гърненца, кратунки и др. ми ти такива  Mr. Green .
Според мен е въпрос на вкус  Peace .

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

или халище или гуня и т.н.

# 24
  • Мнения: 3 782
Привърженичка съм на ретро /кънтри/ стила. Харесвам истинското дърво - някак си ми създава уют. В това число китениците /губерите/, различни ленени и памучни платна, останали от скрина на баба ми. Но ги харесвам само в светли цветове - бяло, мръсно бяло, светло бежаво, екрю .... В къщи съм си сложила даже разни ми ти делвички, гърненца, кратунки и др. ми ти такива  Mr. Green .
Според мен е въпрос на вкус  Peace .

Бих искала да видя жилището ти. Много харесвам такава обстановка,носи уют и спокойствие, но трудно се съчетават нещата в нея.
В този ред на мисли харесвам китеници, но може би наистина ще стоят най-добре на битова обстановка.

# 25
  • Мнения: 149
аЗ ХАРЕСВАМ КИТЕНИЦИТЕ, НО САМО ЗА РЕТРО ОБЗАВЕЖДАНЕ. НОСЯТ МЕКОТА, НО ЛИЧНО В КЪЩИ НЕ СЛАГАМ, НЕЗАВИСИМО, ЧЕ ИМАМЕ МНОГО. ДАЖЕ И РОДОПСКИТЕ ОДЕАЛА ВЕЧЕ НЕ ИЗПОЛЗВАМ. ПОВЕЧЕ МИ ДОПАДАТ ИЗКУСТВЕНИТЕ МАТЕРИИ И ПОСТЕЛКИ.

# 26
  • Мнения: 3 830
Не ми изглеждат много грозни, макар че са си демоде.

Притеснява ме това, че събират прах, в който има много акари.
Освен това са тежки, перат се трудно и съхнат бавно.
Мисля, че има много по-практични и удобни варианти за покривала за легла или други такива.

Купих си страхотно шалте за легла, което е удобно целогодишно. Не знам от каква материя е, но е гладко, а отдолу е с мека и пухкавка подплата. Много е лекичко, красиво, качествено е - немско. В бяло и светлосиньо е и като го видях, се влюбих в него. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 674
Оф май масово мнението е против Wink тогава дайте мнение какво да сложа на кожената гарнитура в дневната та да не я съсипем бързо Wink

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е защо ще завиваш кожената гарнитура с нещо? Едва ли ще се съсипе толкова бързо. А  китеник аз също не бих сложила, защото събира много прах и е много тежък за тупане.

# 29
  • Мнения: 3 294
Не харесвам и не бих сложила китеник
audulina не мисля че е нуждо да покриваш кожената гарнитура с каквото и да било , няма да се захаби толкова бързо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт