АПРИЛските деца са на мама и тати малките слънца!

  • 12 624
  • 270
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 319
Ние сме си вече във Варна Grinning
Много хубава почивка си изкарахме с Дани!Селския въздух му се отрази добре!Колко е хубаво да си си у дома.....Имам много да чета докато науча какво е ставало през последните дни ooooh! ако Дани позволи по-късно ще се закотвя пред компа Wink За сега толкова от нас....наминах само да ви се покажа,че се прибрах Wink

Липсвах ли на някой??? Rolling Eyes

# 241
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
ЛУРДЕС, почти всички зеленчукови пюрета на Ганчев са с мляко. На Хип също има млечно-зеленчукови.
За другите фирми не зная, но аз така или иначе други не искам да вземам. Пробвала съм Hame с дъщеря ми и не бях очарована от тях, а други български пюрета като Ам-ам например, съм виждала къде и как ги правят и никога няма да взема от тях за детето ми. То не е гаранция, че и при дригите марки не е такова положението, но поне не съм го видяла с очите си  Sick

sisee, добре завърнала се!

vercho, честито ви първо зъбче! Дано на всички бебочета е така безпроблемно появяването на зъбките им!

# 242
  • София
  • Мнения: 749
Влизам само да кажа, че вече виждам светлина в тунела май (пу-пу  fingerscrossed)...
Благодаря на naana за съдействието, както и на всички останали момичета, които са се тревожили за мен и милата ми Деси ...(не цитирам имена, за да не пропусна някого...още повече, че не съм имала възможността да прочета темата.

Какво щях да правя без вас.... Hug Hug Hug

Малко стана като реч на наградите Оскар  hahaha

Ох, сега се смея, ама доскоро плаках...


# 243
  • Мнения: 134
За другите фирми не зная, но аз така или иначе други не искам да вземам. Пробвала съм Hame с дъщеря ми и не бях очарована от тях, а други български пюрета като Ам-ам например, съм виждала къде и как ги правят и никога няма да взема от тях за детето ми. То не е гаранция, че и при дригите марки не е такова положението, но поне не съм го видяла с очите си  Sick
малеееее Милени сериозно ли ? Сашко колко от тях е изял  Sick  ooooh! ракажи
аз само от цените се втрещявам  #Crazy преди много правех домашни дано и сега имам време и нерви да се разправям
Иване   #Crazy Shocked #Crazy Shocked #Crazy Shocked малкия е невероятенннннн  ,страхотен е толкова подвижен (аз за първи път виждам бебе да пълзи Сашко не е пълзял направо проходи )  Hug
Верчо честито ви озъбване  Mr. Green дано всичките излязат така леко  Grinning
Ваня М радвам се ,че вече сте по-добре  Hug поздрави за Деси  Hug
Сиси усеща се липсата ти  Wink сложих малко снимки с Дани в албумчето си .
Може ли да помоля които има снимки от варненската среща да ми ги прати  Rolling Eyes благодаря предварително   bouquet

# 244
  • София
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТО ПЪРВО ЗЪБЧЕ НА АВА, И ДРУГИТЕ ЗЪБЧЕТА ТАКА ЛЕКО ДА ПОНИКНАТ! Peace Hug

Sisee  welcome

ВаняМ много се радвам ,че нещата при вас се оправят bouquet Hug

Галиво,пиши какво става при вас. Дано всичко да е ОК  love001

Иване, опит ли- то детето утре ще пролази,а вдруги ден ще проходи. hahaha Да ти е жив и здрав много е сладък. newsm51  Ние шанс за нещо подобно нямаме,мързи ни като за златен медал от Световно  Mr. Green Joy

# 245
  • Варна
  • Мнения: 289
Нямам никакво време, само да кажа ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ВСИЧКИ МЪНИЧЕТА  bouquet

# 246
  • Добрич
  • Мнения: 52
Привет мамчета!

Честито на месечинките и на първото зъбче!

Ох,толкова неща имах в главата...сега нищо

Ваня , Hug Hug Hug

Иване събрахте ми очите Party
Сисееееееееее Hug

Айрин 55 кутията ти е пълна-благодаря за комплимента и скоро ще се видим!

С домакинската работа не смогвам ooooh!

Всички болни бързо да се оправят Praynig

# 247
  • Мнения: 200
ЧЕСТИТО ПЪРВО ЗЪБЧЕ НА  АВА! Верчо да я нацелуваш от всички съфорумки! Пожелавам и  всичките и зъбки да изникнат бързичко и без проблеми Hug



ВаняМ раадвам се че вървите към подобрение, милите много ви се насъбра, дано всичко мине бързо и да нямате проблеми вече! Hug Да поздравиш Деси от нас! Heart Eyes

Галиво мислим те  Praynig

Сисе на мен ми липсваше много, просто форума не беше същият без твоите постове Hug Hug! Hug

Нана  Hug[/b]

# 248
  • Мнения: 319
Ох,момичета спирам с четенето на половината понеже ме заболяха очите Blush
Такаааааааа.....какво съм запомнила newsm78

пишката не сме я открили все още Peace
праха за пране е Сано,но като започнем с пюренцата може и на Персил да мина Peace
Иване  Heart Eyes и ние сме на същото положение с пълзенето,ама ние назад пълзим Wink
Понеже споменахте Русия....само да вмъкна,че моят мъж е руснак Grinning
Веси това е ужасно,което ви се е случило.....дано не се повтаря Praynig Сподели после за въпросните тапи Peace
Ася20 наистина е липсвала и все още липсва,но както винаги Ценителката мисли за всички и се е свързала с Ася Hug
Честито първо зъбче на Ава  newsm44 Верчо все така да ти е спокойна и послушна дъщерята и нека всички зъбчета така да избият Peace
arodoet хубаво е да намериш човек с който да ти е приятно да излизаш и да споделяш радостите и тревогите покрай децата Peace а Стефинка вече на морето ли е???Видях,че този път cow ме е отменила и ти е вписала данните в таблицата Peace
Хикси май няма смисъл да пускам въпрсната анкета Захранихте ли вече? понеже темата е насвършване /вие сте се погрижили/ Wink и понеже Емма ще прави следващата тя да я пусне Peace
Момичета сега се светнах,че Полинита отдавна липсва.....доста отдавна!Някой да знае нещо по въпроса?ПОследно обсъждахме как да нарича на галено малкия и уж му "избрахме" Дими и тя се затри някъде!
Съни от къде му купи бънджито и на коя фирма е?Как така е само на ластик горе и вие сте го закачили на куки newsm78 Не е ли предназначено за касата на врата да се закача?
Пете аз имам снимки от варненската среща /даже съм ги качила в албума/ мога да ти ги пратя ,но и ти можеш да ги свалиш направо от албума PeaceДа ти обясня ли как да ги свалиш или ще ми кажеш по какъв начин да ти ги пратя?

За последно правя редакция на поста си BlushСлед едноседмична раздяла с мъжа ни се полага малко... luvbed даже много....то си лични и по новия ми аватар на каква вълна съм превключила,но продължава да ми е топло де  Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 21:39 от sisee

# 249
  • Мнения: 319
Иде ред да ви питам нещо важно /за мен/ и затова задавам въпроса си в отделен пост Peace
Вярвате ли на врачки/гледачки и ходи ли ли сте на такива???

Аз ходих вчера и онзи ден....момичета....казаха ми доста гадни неща Confused Всъщност само едно лошо нещо за здравето на мъжа ми ,а всичко останало цветя и рози,ама к'ва файда Rolling Eyes Вярвам на тази жена,понеже майка ми ходи преди няколко месеца при нея и тя й позна едно към едно ВСИЧКО /и не сам на нея е познавала/Не мога да спра да мисля сега за това,което ми каза жената....споделих с мъжа ми /все пак за неговия живот се отнася/ Ще видим какво ще стане тези дни Tired

# 250
  • Мнения: 96
Ето ни! Grinning

Днес беше доста емоционален ден. Ава, както ви споделих, беше по-нервна от обичайното напоследък. Аз се чудех какво става. Уж с кърменето се справихме, ама от време на време както си седи и се разреве, яде си дрехите, суче 2 пъти по-често и тн. И аз днес обядвам с нашите и казвам на мама, че може би й расте зъбче. Тя ей така на майтап реши да види подуто ли й е венчето и видя, че долното дясно зъбче е пробило newsm44 newsm68 Е, то разбира се се вижда малко, само цепнато и връхчетата ама аз направо откачих от вълнение. Момичета страхотни са такива моменти Heart Eyes Heart Eyes И наистина много лесно минахме - малко по-нервни и ревливи, малко по-често ставане през нощта, ама направио бих казала, че ви го пожелавам от сърце Heart Eyes Hug Хриси мерси за прекрасната работа като зъбовестител Grinning Hug Hug Hug

Освен това днес си купих комплект пелени за многократна употреба и щом изсъхнат хвърлям памперсите и започвам да градя чист свят за Ава Grinning Grinning Grinning Ох, много съм развълнувана! Laughing

Освен това мъжът ми ми подари за рождения ден блейдове (и аз на него седмица по-късно за неговия рожден ден Mr. Green) и днес за първи път карахме в парка. Паднахме всеки по веднъж, повикахме, посмяхме се, аз бутах количката с кънките, голям цирк. Бутам и се хиля в истерия, а Ава и тя се залива от смях. Направо събрахме очите на хората Joy

# 251
  • Русе
  • Мнения: 154
За зайнтересованите моето бънджи е това     на Vipbaby e .

Sisee  Аз по принцип вярвам,но не на 100%. И аз съм ходила при доказали се гледачки ама не винаги са ми познавали на 100% та заради това и не се впрягам много  Peace  .А каквото е писанао да стане на някой просто няма как да избяга от него .   Praynig се точно за това което те притеснява да не е познала жената .

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 328
Честито на днешните месечинковци!!!  Heart Eyes

ВаняМ, радвам се, че детенце се е оправило вече  Hug

Честито първо зъбче в отбора!!! Всичките зъбки така лесно да излизат!!!

Сисе, преди няколко години отидох на един много известен "гледач" с моята приятелка, която тогава беше бременна в 4-тия месец, но беше зима и под якето нищо не й личеше. На мен започна да ми говори общи приказки, които и аз с малко въображение мога да надрънкам. С една дума - нищо конкретно. След това се прехвърли на приятелката ми - и първото, което й каза беше - оооо, момиче, много лоши неща виждам при теб, ти имаш проблеми с яйчниците, много е лошо, няма да можеш никога да забременееш, от сега ти казвам, да се примириш  #Crazy А аз само се изсмях, хванах я под ръка и я изведох от стаята... Ега ти врачката, ега ти чудото... От тогава не ща и да чуя ни за врачки, ни за гледачки, ни за баячки...  Crossing Arms За сведение - приятелката ми си роди детенцето, след него си има още едно - да са й живи и здрави. А този ми идеше после да се върна и да го  #2gunfire , защото тя пък толкова се стресна, че незнам как не й стана нещо.

# 253
  • Мнения: 96
Още не съм го захранила. Проявява интерес към чаши. Може да е знак, че му е време... Thinking
И Ава - някаква мания й е напоследък. Види ли чаша - дива радост. Отгоре на всичкото веднага я захапва все едно ще пие Mr. Green

За оченцата да споделя, че гледам има и други с такива болежки. Ние си влачим очен секрет откакто се знаем Sad Водих я къде ли не, капахме какви ли не антибиотични капки ooooh!, а аз съм голям противник Naughty ама ме плашат лекарите, че иначе по-лошо. Е, до сега никакъв напредък. Последно я заведох в медицинска академия. Лекарката ми вдъхна доверие. Предписа й поредните капки, защото не може да седи с инфекция, много било опасно. Каза, че е със запушени каналчета и на двете очи. Без специален преглед - просто я пипна и погледна. Каза, че до 6ия месец можем да се опитаме с масажи (колкото повече толкова по-добре) да се справим. Ако не - операция Cry И аз масажирам - какво да правя... Ходихме на контролен преглед скоро пак, ама се падна друга лекарка. Каза още 10 дни капките #Crazy + друг масаж + само сутрин #Crazy Не знам вече на кое да вярвам. Комбинирах това, което ми изглежда най-собро от двете лечения и се надявам да имаме напредък Praynig Praynig Praynig

Сисе, добре дошла Hug На врачки не вярвам и не ходя ама са голяма напаст. Хем не им вярвам хем го мисля. Преди 100 години една врачка познавала разни неща за мъжа ми пред майка му. Общо взето повечето неща са вече факт. Това дето аз го мисля и му се тюхкам е, че ще има 2 брака! Пък аз съм първия newsm78 Crossing Arms Ама, както той вика, невъзможно е да е познала Laughing И те макар да казват конкретни неща залагат на сигурно и са психолози. Не им се връзвай щото мислиш ли го много, почваш да виждаш предсказанията им във всичко и сама да ги сбъдваш Naughty ooooh!

# 254
  • Мнения: 186
Мили дами, изчервих се хиляда пъти от оказаното на мен и сина ми внимание Embarassed Embarassed Embarassed и по този повод ми позволете да ви почерпя от душа и сърце - да си подсладите вечерта (надявам се, че всички обичате сладичко)!


И мога само да кажа, че всички бебоци са уникални и неповторими и растат с такива темпове, че не помня вече кога беше април?

Честито първо зъбче на Ава!

Сисе, аз на врачки не ходя, точно защото ме е страх от това, което биха ми казали. Доста съм доверчива и вземам всичко за чиста монета. Майка ми е ходила  преди време, познаха й, но така умело бяха представени нещата, че по-скоро е въпрос на тълкувание. Ако приемаш съвети - не се връзвай! Излиза от казаното до тук, че май вярвам на врачки Thinking

Към Vercho и  другите мами с подобни проблеми: Имам приятелка, която се познава с най-добрата офталмоложка в България. Ако проявявате интерес мога да взема контакти-телефони, адреси?

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 22:14 от Ivane

Общи условия

Активация на акаунт