Дали ми изневерава ПАК

  • 4 475
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
На работа както всяка нощ през последните 4 години.
Аз стоя и го чакам да се прибере , не излизам без него не съм му изневерявала никога. Еми аз съм едно тъпо кученце .  Искам да го хвана веднъж завинаги и да се разделим иначе така да кажа край сила нямам. Имах други надежди за нас и изведнъж всичко рухна и обвинявам себе си .
Все си мисля че може нещо да се направи но уви не става.

# 16
  • Мнения: 3 423
Това, че е спал с някаква, не е изневяра.
Това, че пак спи, също не е. Успокой се.
Лошото е, че му ровиш в телефоните, че
ти посяга и че пишеш почти неграмотно.
Работи по тези проблеми.

# 17
  • Мнения: 139
Най-обичам някой да ми рови в телефона, да ме проверява и наклон на сливата да ми дава.

Авторке, ако отделиш 1/2 от времето за ровене в чужд телефон за близка среща с правилата за правилно писане, току виж спрели НЕПРЕКЪСНАТО да ти изневеряват.

# 18
  • Мнения: 192
Авторке, не се коси мила. Пред теб стои целият ти живот, мъжете съвсем не са на свършване. На тази възраст е норално да спи с жени, а и ти - с мъже.... Като за начало - спри да го переш ида му готвиш и да го переш мила, кажи му че е задължение на клиентките му да се погрижат за това, точно както и той ги обгрижва.
 

# 19
  • Мнения: 7
Мисля че се извиних за правописните грешки!
Но ако не се получила пак си извинявам !
Благодаря на тези които ми дават съвети и ми помагат да се вкарам в релси а не ми гледат запетайките..............
Който търси намира и така стоят нещата с телефоните.............. Embarassed
Благодаря
С уважение
Аз

# 20
  • Мнения: 25 633
Второ по-добре се разделете и ти си хвани някой които да е втори и после ако тос втория е по зле от парвия се върни пак при първия, но поне ще имаш база за сравнение а и втория може да се окаже готин.
Успех!

Аууу, голяма грешка! Никакво връщане при първия!  Naughty
Ако вторият не е стока, следва трети, след него четвърти и т. н., ако се наложи, какво е това връщане? Сега му е времето да трупа опит, а не като се ожени и роди, да се усети по едно време, че е тъпо и скучно цял живот само с един мъж, а "я колегата как ме гледа и ми смига към тоалетната..." и "дали да му изневеря или просто да се почеша?" Flutter

ПП Меа, здравей!  Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 143
Нужно е да си върнеш самочуствието. Излизай с приятели, приятелки, дай му малко повод за размисъл. И никакво слугуване вкъщи! Naughty Смени си прическата, купи си секси дрешки и симулирай пълно безразличие към особата му! След това знаеш - биеш му шута и да заминава!
 Лиска, теб не те разбирам в случая! Това че спи с други жени не е изневяра?!? А, кое по дяволите е изневярата, моля дай дефиниция на понятието! Wink

# 22
  • Мнения: 2 521
Нужно е да си върнеш самочуствието. Излизай с приятели, приятелки, дай му малко повод за размисъл. И никакво слугуване вкъщи! Naughty Смени си прическата, купи си секси дрешки и симулирай пълно безразличие към особата му! След това знаеш - биеш му шута и да заминава!
Подкрепям мнението Peaceнакарай го него да поревнува малко

# 23
  • Мнения: 1 775

А, не  Naughty! Това не е Меа. Освен ако не е зарязала доктора заради таксиметров шофьор  Thinking.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 735
Колкото по-бързо се откачиш от тази връзка,толкова по-добре за теб.Млада си и има доста да учиш от живота.Нормално е при първа и дългогодишна връзка да ти е мн. трудно.Дано има кой да те подкрепи-майка,приятели.

# 25
  • Мнения: 2 448
една от общата статистика, на 22 и с връзка от 7 години, това ме навежда на мисълта, че това е първия и единствен мъж в живота ти. Което обяснява мисълта ти, че той е голямата работа и можеш да обичаш само него и дъра бъра глупости.

# 26
  • Мнения: 1 447


Аууу, голяма грешка! Никакво връщане при първия!  Naughty
Ако вторият не е стока, следва трети, след него четвърти и т. н., ако се наложи, какво е това връщане? Сега му е времето да трупа опит, а не като се ожени и роди, да се усети по едно време, че е тъпо и скучно цял живот само с един мъж, а "я колегата как ме гледа и ми смига към тоалетната..." и "дали да му изневеря или просто да се почеша?" Flutter

ПП Меа, здравей!  Hug  bouquet
Подкрепям мнението на Как Сийка.Сега и е времето да търси и трупа опит.

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Авторката,ти имаш ли желание за брак с този господин?

# 28
  • Мнения: 212
И напоследък е странен телефоните са му неоткриваеми той дори се къпе с тях

Според мен телефонът му е водоустойчив и той просто иска да провери дали наистина е водоустойчив. Затова се къпе с него. Не се притеснявай.

# 29
  • Мнения: 2 479
Лошото е, че му ровиш в телефоните, че
ти посяга и че пишеш почти неграмотно.
Работи по тези проблеми.
Liska както винаги ми оправи настроението Laughing...
И съм напълно съгласна с нея.
Бих добавила и как точно да поработиш върху проблемите:
   1.Разкарай го - така с един куршум уцелваш два заека - хем спираш да се косиш, че не намираш телефоните, хем няма да ти посяга.
   2. Започваш да четеш книжки, ама не любовни или криминални романи - ще ти повлияе добре на правописа, а и ще разбереш, че живота не свършва на 22 с първия мъж...

Общи условия

Активация на акаунт