Възможно ли е...?

  • 2 435
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 877
Не бе душа! Аз му го пратих по мейла...Иначе неговия не го знаех

А сигурна ли си, че е добавен? Виждаш ли му скайп статуса или стои въпросителна?
Защото ако някой ти пише и ти отговориш, ти се появява в списъка, но не е "аднат".
Направо си беше с актуалния статус,нямаше въпросителна.Даже после си чатихме

# 16
  • Мнения: 17 407
Може да спечелиш от цялата работа.  Всичко възможно в скайп и според мен Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 877
Може да спечелиш от цялата работа. 
Кажи как да спечеля...

# 18
  • Мнения: 17 407
Не ми разбра шегата, май Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 877
Не ми разбра шегата, май Simple Smile
Уфффф,че съм... В интерес на истината - може наистина да спечеля в случая.

# 20
  • София
  • Мнения: 13 206
Сигурно е възможно, щом половината хора в скайпа ми не ги познавам Rolling Eyes
Peace И аз го мразя тоя Скайп ама заради пустите разговори го ползвам.Иначе си комуникирам с ISQ,по-скоро с qip,руското.
Откакто няколко месеца бях с QIP, вместо с айсикю, всеки ден се принуждавам да блокирам по няколко руски спамъра "Здравствуй, приветик, как дела..." щом видя, веднага ги разкарвам. И вече повече от година така Twisted Evil
И аз съм с QIP. Досега никой не ми се е появявал извън контактите ми. Между другото откакто ползвам айсикю, има няма 10 г. не ми се явяват навлеци. Може би не съм инетресна  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
Възможно е, не ме учудва. Случва се често да видя някой на линия, който със сигурност не ползва Скайп в момента, също да видят мен на линия, а комп. да е изключен. Прави номера, но той ми е връзката с близки и роднини. QIP и IСQ не ми харесват изобщо.

А на мен друго ми се е случвало.. Аз нямам хистори нито на скайпа, нито на айсикю. Скайпа у нас на компа останал отворен. Отварям го и от работата. Не стига, че не сигнализира за двойна регистрация, ами като се прибрах целия ми разговор с една приятелка, воден от работата, си висеше отворен на компютъра вкъщи  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes То да не напише човек нещо! Всеки може да мине да го прочете. А пък най чудно ми става, като чуя за работодатели дето забраняват айсикю, ама разрешават скайп. При условие, че точно на скайп оня ден ми дойде линк с вируси, разпратен автоматично от скайпа на човек в листа ми. При това без той да знае....

# 22
  • Мнения: 1 877
Възможно е, не ме учудва. Случва се често да видя някой на линия, който със сигурност не ползва Скайп в момента, също да видят мен на линия, а комп. да е изключен. Прави номера, но той ми е връзката с близки и роднини. QIP и IСQ не ми харесват изобщо.

. При условие, че точно на скайп оня ден ми дойде линк с вируси, разпратен автоматично от скайпа на човек в листа ми. При това без той да знае....
И на мен така

Общи условия

Активация на акаунт