А имали ли сте такава връзка?

  • 8 771
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Моята завърши добре. Осъзнатата бях аз, че всъщност не го обичам.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 940
И аз имах своя Мистър Биг (незнам как преводачите решиха, че трябва да е Тузара). Но беше доста по-кратко, отколкото при Кари.
И все пак всичко свърши добре в този филм, накрая се ожениха and lived happily ever after.  Joy

# 17
В момента съм в това положение.Още сме в началото,само няколко месеца са минали,но това бяха и са едни от най-трудните седмици които съм изживявала до сега.Всеки ден започвам с въпроса ще я бъде ли нашата връзка или не?Дали той ще ме вземе насериозно или все така няма да му пука...Казва че ме харесва,радва се като ме види,когато сме заедно му е хубаво...Но ако аз не го потърся той така и няма да ми се обади.И все се оправдава че просто бил такъв,неинициативен...А аз се мъча.Затова се сетих за Кари и Тузара,за техния изстрадан многогодишен романс.Все пак ме крепи надеждата че в края на сериала те се събират все пак,нали?Жалко че в реалния живот хепи енда не е често явление:(

# 18
  • Мнения: 2 448
Все пак ме крепи надеждата че в края на сериала те се събират все пак,нали?Жалко че в реалния живот хепи енда не е често явление:(

Струва ти се хепи, щото това е края на филма, ти би ли искала това да е края на живота ти?
Ако има продължение този филм дали ще е много хепи?
Пък и да не забравяме, че тази Кари ако не бяха големите му пари щеше да търчи след него, ама друг път.
С оня бедничкия дето много се обичаха колко изкара?   Whistling

# 19
  • Мнения: 399
ДА една единствена,но няма да я забравя никога,моментът на осъзнаването не го дочаках Laughing
Е,това все едно аз съм го писала... Rolling Eyes
lubopitka ,дано твоя сериал да има хепиенд... Rolling Eyes  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 38 537
Имала съм, да. Срещи, раздели, големи паузи. Аз го обичах до лудост, а той... съвсем не знам. Добре че отшумя полека-лека.
Между другото, хепи-ендът за Кари и Тузаря е направен така за филма. В книгата не е така.

# 21
  • Мнения: 194
Имала съм....да.

С известна разлика обаче, от връзката, която описваш.
И двамата бяхме на ясно, че " момент на осъзнавене " не може да има.

Изживяхме си емоцията...и беше красиво.

Лудост Heart Eyes Crazy

# 22
  • на майната си
  • Мнения: 425
Имала съм - една от най-важните в живота ми. Не съжалявам нито миг за нея.
Не зная сторито на Кари и Тузара. При мен, обаче нямаше проблем с яснотата в бъдещето - просто нямаше начин да има такова, а и никой не го е искал. Нямаше и  драматични срещи и раздели. Просто една връзка минаваща ПРЕЗ всички останали в някакъв момент.
Рядко се виждаме вече, но поддържаме връзка - дистанционна Simple Smile.
Често ми липсва, но зная че всичко спря навреме - достатъчно навреме за да ми останат само хубавите спомени.

# 23
  • Мнения: 473
Имала съм да. Тази връзка беше най-вълнуващата и изпепеляващата в живота ми. И най-интересното беше, че дори и да не сме се виждали доста време, в момента в който се видим сякаш времето спира. Неповторимо изживяване. Наистина лудост.

# 24
  • Мнения: 919
не съм имала

# 25
  • София
  • Мнения: 1 320
Имала съм такава връзка! Не е точно като историята на Кари и Тузаря, но подобна! Той беше човек, който и до ден днешен помна с добри чуства, въпреки всичко, храня само добри чуства към него! Бяхме все "разделение-заедно"! Нямахме бъдеще, говорехме на различни езици! Както и аз и той имахме престави за бъдещето си, но пътищата ни се разминава още в  мечтите ни, пък какво остава за реалността. Когато бяхме заедно бяхме само аз и той, просто не съществуваше нищо и никой за нас! Той обаче беше много обсебващ, болезнено ревнив... Аз го обичах, той също ме обичаше, но любовта му беше по-скоро болезнена за мен, в точния смисъл на думата! Беше болезнена и за всички, които по някакъв начин казваха нещо за мен или говореха с мен....
Той обаче си остава единствения човек, който ме е обичал така. До лудост, до болка, до безкрай, безнадежно... Знам, че и до сега е така, дори след повече от 10 години...  Всичко свърши обаче още тогава, не беше лесно и за двамата, но беше най-доброто, което можехме да направиме за себе си! Наскоро се срещнахме, съвсем случайно. Аз по принцип избягвам местата където е възможно да го срещна, но не винаги мога да предвида всичко! Почти нищо не си казахме, а всъщност си казахме много! Бях със сина си, той му се зарадва, поговорихме и каза "Радвам се, че си щастлива!". Само ако знаеше, точно тогава сърцето ми как плачеше.... Отплеснах се съвсем... Според мен обаче такива връзки наистина нямат бъдеще! А може би точно сега имам най вече от него нужда, защото знам, че ще ме "върне" към живота... Но всичко е най-добре да си остане там, в миналото!

# 26
  • Мнения: 378
ДА една единствена,но няма да я забравя никога,моментът на осъзнаването не го дочаках Laughing
Е,това все едно аз съм го писала... Rolling Eyes
lubopitka ,дано твоя сериал да има хепиенд... Rolling Eyes  Peace
Има има,но с голямата ми любов Peace,а за въпросния не ми се чакаше да се осъзнае.

# 27
  • Мнения: 4 068
Имала съм....да.

С известна разлика обаче, от връзката, която описваш.
И двамата бяхме на ясно, че " момент на осъзнавене " не може да има.

Изживяхме си емоцията...и беше красиво.

Лудост Heart Eyes Crazy

Същото и при мен. Връзката беше такава, защото двамата искахме така и ни устройваше. Въпреки това е имало и моменти на сълзи, раздели, страдание и т.н. Аз бях първа година студентка, а той от родния ми град. Бяхме заедно само когато се прибирах и си изживявахме лудостта пълноценно. Когато не бяхме заедно всеки беше свободен да прави каквото си иска, но понякога и двамата се чувствахме наранени от това. Знаехме, че бъдеще заедно нямаме и не сме го и търсили. После аз срещнах Човека с главно Ч и прекратих връзката, защото се омъжих.

# 28
  • София
  • Мнения: 90
Имала съм много истории...И такава съм имала...
Сега, от позиция на времето мога да кажа че в "истинските" истории няма колебание...
Когато срещнеш Човека, ще го познаеш веднага !
Останалото не е "осъзнаване", а красиви илюзии, за които после се плаща скъпо...
Дано си много щастлива и....имаш късмет!  bouquet

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ах, че хубаво го е написала grig Hug!
Намам какво да добавя просто...

Общи условия

Активация на акаунт