Усетихте ли лятото?

  • 4 382
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, не го усетих. Както всяка година става.
Колкото и дълго да сме на морето и колкото и дълго да съм в отпуска /вече 5 седмица/ имам чувството, че едва сега започва...
Мразя есента - действа ми депресиращо, а зимата мразя още повече - иска ми се да се свра някъде на топло и да изпълзя чак напролет.

# 16
  • Мнения: 139
Светна ми лампичката, че е време да се запазват места за Нова година. Както е известно, хубавите рано свършват. Вече си мечтая за -10 градуса тих студ, сняг до пояс и пукот на дърва в камината.
На същото мнение съм.

Дами, като отворихте темата - има ли вече пуснати оферти, че аз търсих но навсякъде попадам на: "Очаквайте нашите оферти". Къде да се поровя?

# 17
  • Мнения: 6 993
Не. Не усещам ни лято, ни който и да е друг сезон. Все от вкъщи- на работа, после пак вкъщи. Въобще не разбирам кога се изтъркулват. Коледната ми елха още си седи наредена Mr. Green Така ще си карам докато се пенсионирам, сигурно. newsm78
Не, не го усетих. За първи път лятото мина без да съм ползвала и ден отпуск. Само с една неделя в седмицата нямаше как да му се насладя Outta Joint И на меден месец не отидохме, дори и на меден уикенд... Така ми се ходи някъде, за 3 дни да е, но да сме само аз и мъжът ми и да си починем като хората. Обожавам лятото, дори и жегите не можаха да ме накарат да го обичам по-малко. Мразя да ми е студено, да се стъмнява рано, да ставам сутрин по тъмно.
Да, под това мога да се подпиша. 3 дни си взимам другата седмица и за изпити ще уча Crossing Arms
Искам да си лежа, да спя, да чета, да блея, но поне 3 седмици вкъщи Confused

# 18
  • Мнения: 1 312
Коледната ми елха още си седи наредена Mr. Green
Шегуваш се Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 851
Нищо не разбрах от това лято. Гадост! С малката на море, че то това море ли беше.  ooooh! ТЯ беше на море, а аз бях обслужващ персонал някакъв. Жега, а аз на работа. Вкъщи - домакинстване. Е поне на разходки ходихме, но то и тогава положението е като на морето. Чакам аз да се омъжи малката и да умре кучето, че да почне моя живот Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 448
Усетих го и още как. Стори ми се като цяла година. Любимия ми сезон, но прекаран по кофти начин , така, че никак не ми се стори, че минава бързо.

Факт е, че зимата я мразя страшно много и изобщо не обичам да се замислям за нея още от сега.

# 21
  • Мнения: 101
Лятото ми е най-омразния сезон. Така като гледам прогнозата ще го усещам още поне две седмици.
Ако закове термометъра на 25 градуса максимум нека да е лято всеки път.
Надушвам, че ще си паснем, климатично Grinning

# 22
  • Мнения: 3 092
Усетих го , дълго , много горещо и уморително.
Нямам търпение да захладнее .
Не понасям жегите  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 494
  Винаги усещам лятото! И никога не ми стига Grinning! А как усещам лятото? Най-малкото: радвам се на слънцето, когато изгрява сутрин, радвам му се и когато залязва вечер. Обожавам летните нощи, както и ярките летни сутрини. И морето, и планината ги харесвам повече през лятото. Не че не обичам да се пързалям с децата ми през зимата или да ровим в листата през есента, но 100 пъти повече предпочитам да се пръскаме с водни пистолети в жегата Grinning...

# 24
  • Мнения: 641


Поздрав и за Esscape!

# 25
  • Мнения: 2 018
Усетих го, но не можах да се наям на сладолед! Пусти диети...

# 26
  • Мнения: 502
 Обичам лятото,защото след него идва есента.  
Лятото е млад,горещ и ослепително красив младеж. Есента е мъж,в чиято прегръдка ти се иска да останеш завинаги.

          
    

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 19:16 от maraidara

# 27
  • Мнения: 1 875
Усетих го, но не можах да се наям на сладолед! Пусти диети...

Да, да, да... Close

Необяснимо защо усещам лека тъга и страх  Shocked , че свършва - принципно не търпя жега.

# 28
  • Мнения: X
Лятото е любимият ми сезон, жалко, че отминава бързо.
Но всички сезони имат своето очарование.

# 29
  • Мнения: 6 993
Коледната ми елха още си седи наредена Mr. Green
Шегуваш се Rolling Eyes
O, не.  Mr. Green Ама е изкуствена, де.

Общи условия

Активация на акаунт