"Печалбите" от томболата на Булсатком

  • 19 497
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
На мене и цялото ми семейство се обадиха по 2-3 пъти, че сме "пичелили" оборудване! И всеки път им казвам:Абе вие мене на луда ли ме правите! На ден по 1път се обаждат! Ужас! Казах им ,като спечеля Телевизорът тогава да ми се обадят! Ама нъцки Mr. Greenтелевизор! Някой да е пичелил телевизор???? ooooh!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
И на мен се обадиха че съм спечелила "безплатно " обурудване Питах ги мога ли да си го взема без договор не можело, нооооо можело да преотстъпя наградата си на някой близък  който да подпишел 2 годишен договор Като им казах аз да им се обадя да им кажа какво съм решила не можело имали само изходящи обаждания не приемали входящи обаждания  Shocked

# 17
  • Мнения: 419
Да се изкажа и аз, но от доволните печаливши. Ние вкъщи ползваме Булсатком и сме страшно доволни. Тази "печалба" ни монтираха преди няколко часа на вилата също. Подписахме договор за 18 месеца, а не за 24

# 18
  • София
  • Мнения: 565
Ако томболата е описана по този начин и никой не е известен предварително, че оборудването е свързано с абонамент, мож да подадете жалба в комисията за защита на потребителите, тъй като това е подвеждаща реклама на практика

# 19
  • Мнения: 27
И на мен се обадиха днес. Аз не знаех, че всеки втори печели, но явно добре си харчат продукта Булсатком.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Хаха, аз също спечелих и сега, като ви чета ми става много смешно... Казах им да ми звъннат пак, за да се посъветвам със семейството си. Дори по телефона не ми споменаха за този договор, който си длъжен да подпишеш. А между другото, в условията на томболата пише следното:
Цитат
Участието в томболата не се обвързва с продажбата на стоки и услуги от Булсатком.
Но явно ползването на печалбата се обвързва...
Направо ме хвана яд. Сега се чудя, дали да приема, защото така или иначе мислехме да се включваме. Само този дългосрочен договор ме притеснява. Thinking

# 21
  • Мнения: 3 372
И аз спечелих ooooh!
Обадиха ми се веднъж - отказах, на другия ден пак от там ми се обади друг човек и пак отказах, на следващия ден пак и така 3-4 поредни дни ooooh! Егати наглите хора

# 22
  • Мнения: 2 480
На всичко отгоре списъкът им беше препълнен с безобразни програми!

# 23
  • Мнения: 201
Ха честита ми печалба и на мен - естествено става въпрос за безплатно оборудване.  Mr. Green
Сега ще се почне едно звънене, но сама съм си виновна. Помолих да ми се обадят в понеделник , за да реша какво да правя с наградата. После реших да попрочета повече за тази томбола и чичко Гугъл ми показа колко съм била наивна да се вържа.

# 24
  • Мнения: 14 133
И аз "спечелих", но няма да се възползвам от наградата.  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 447
Първият път когато ми се обадиха,че печеля казаха,че всичко е безплатно т.е. включването.Аз отказах.
След седмица отново ми звънят и казват,че съм спечелила,но този път трябваше да заплатя сумата от 15 лв,за да ме включат.
Толкова ми стана смешно.Ако ми се бяха обадили трети път какво ли друго трябваше да заплатя  newsm78,а уж това е награда.

# 26
  • софия
  • Мнения: 290
ХАХАХАХ , бахти колко са нахални . Абе момичета , я почнете да им връзвате тенекии че да спрат с наглата си кампания. Кажете и че искате и кат доийдет ги пратете да пасат трева ........... не имсе връзвайте на тия кретени!!!!!!!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 647
И на мен се обадиха днес. Аз не знаех, че всеки втори печели, но явно добре си харчат продукта Булсатком.

всеки ПЪРВИ печели  Wink

# 28
  • Мнения: 5 539
Аз пък не съм участвала в томбола, не съм спечелила оборудване, но преди 2 седмици станахме абонати на Булсат и в края на договора ще можем да купим оборудването срещу 5 лв.

# 29
  • Мнения: 97
Аз, майка ми, мъжът ми (по отделно) "спечелихме" оборудване на Булсат. Казах, че не желая да се възползвам от наградата си, но думите отсреща бяха: "Дайте ми обяснение, защо не искате?". Побенях! Казах й, че при следващо позвъняване ще се обърна към  Комисията за защита на потребителите, освен ако не ми се обажда, че съм спечелила колата   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт