"Печалбите" от томболата на Булсатком

  • 19 512
  • 82
  •   1
Отговори
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Значи става въпрос за томболата, която е навсякъде - попълваш 3 имен и тел и участваш за награди, една от които е наречена 'безплатно оборудване'. Всичките ми познати, които са попълнили (вкл и аз) ни се обадиха, че 'печелим' въпросното оборудване, ама ако преди това подпишем 2-годишен договор и платим някаква такса за инсталация. Ако си прекъснеш договора, ти взимат оборудването или някава неустойка се плащаше  Shocked Егати печалбата бих казала. Много се ядосах, никак не обичам на ме правят на луда.
Исках да питам, не е ли незаконно да използват такова подлъгване - реалността няма нищо общо с обявеното.. Thinking

# 1
  • Мнения: 4 916
Прочети формуляра, който си попълнила. Ако пише, че се съгласяваш с условията на играта, значи няма какво да направиш.
Но винаги може да се обърнеш към Комисията за защита на потребителите за съвет и консултация.

# 2
За първи път чувам за томболата, обаче съм абонат на Булсатком и хич не се учудвам от наглоста им! Преди време на битака циганите продаваха тухли в кашон от видео "хитачи" за по 300 - 400 лева - тия са същите! Зарибиха ме с оферта за втора чиния към HotBird за да гледам повече европеийски телевизии, дойдоха техници, монтираха я взеха ми 38 лева, но се оказа че не могат да я насочат и настроят. Утре щял да дойде техен "компетентен" колега да я оправи. Само че това утре не идва вече две седмици, въпреки че се обаждам ежедневно.
Въобще избягвайте Булсатком, макар че само ITV са им конкуренция.

# 3
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Ами попълнила съм една поп-ъп рекламка - там бяха изброени наградите и тази въпросната беше 'безплатно оборудване' - само това, без да се споменава за договори и т.н. Но всъщност аз не печеля оборудването, а 'печеля' да им стана абонат. В сайта им, както и сайта на ITV има подобни оферти, без да си участвал и 'спечелил'.

# 4
  • София
  • Мнения: 443
Не са нито първите, нито последните, които си служат с подобни търговски трикове. Човек трябва хубаво да си проучи нещата преди да се обвързва с договори. А иначе аз съм доволна от услугите им, а ги ползваме от доста време. Техниците не знам колко са им добри, но като цяло персонала е любезен, което намирам за важно.

soulreaver може би мястото, на което трябва се монтира чинията ти е кофти и за това се получават тези затруднения. Дано "компетентния" колега успее да ти реши проблема

# 5
  • Мнения: 824
Преди 2 години Булсат имаха 2 предложения за клиентите си.Първото- при сключване на едногодишен договор заплащаш оборудването.Ако обаче подпишеш двугодишен ,оборудването беше безплатно.
Т.е.,този вариант винаги е съществувал,но сега са намерили ефективен начин за нарастване броя на абонатите.

# 6
  • Мнения: 620
у нас спечелихме две оборудвания   Rolling Eyes аз не знаех, че участвам просто моя човек не ме беше предупредил, че е дал телефона и имената ми и ми се обаждат докато бях на почивка и си дремвах след обяд. Аз реших , че са измамници и така ги нахоках  Embarassed а момчето от кол центъра започна да заеква милото...та сега не зная какво да правя може би ще откажа едната

# 7
  • Мнения: 25 677
Т.е.,този вариант винаги е съществувал,но сега са намерили ефективен начин за нарастване броя на абонатите.


Ефективен начин?
Доколкото знам, в цял свят му викат "заблуждаваща реклама". И имат закони срещу което.

# 8
  • Мнения: 824
Како,за нас "заблуждаваща реклама",за тях ефективен метод.Щом го правят,значи има кой да им се "хване'.

# 9
  • Мнения: 25 677
Остави "хващането" , нали затова го правят. Проблемът е, че им се позволява.

# 10
хах преди около месец бях на Комиците в Бургас и там попълних някаква томбола като теб (ванесса йо) в която мога да спечеля безплатно оборудвате на Булсаткол заа мисля че беше за 18 месеца (не съм сигурна) та не обърнах голямо внимание до вчера когато ми се обадиха и ми казаха че съм спечелила!Стана ми чудно защото всъщност групата с която бях там (Комиците) - всички спечелиха!казаха ми 4е и аз трябва да платя някаква сума за да ми вградят оборудването...а след като договора изтече,техниката си остава при нас!Много ми е интересно - нали уж е томбола,как така всички печелим!?!?! Thinking Баща ми много се ядоса тъй като ние вече сме на СКАТ и ще е трудно да прекратим договора...пък и...е*аси наградата...(ако воабще може да се нарече награда)

# 11
  • софия
  • Мнения: 290
Тия са бахти П*миярите.... И аз се регистрирах за тъпата им томбола. И още много мои приятелии роднини се регистрираха .
И на всички се обадиха че са "спечелили" и то не по веднъж.
1-воОбадиха ми се преди въпросната томбола че съм спечелила!!!! Тя беше обявена за 20.00 на въпросната дата , а те ми се обадиха съчия ден но към обяд!!
2-роВъв форума им имаше мнения на хора,че са  им се обадили на тях и всичките им познати дни преди "тегленето"и познайте....... тия мнения бяха изтрити на другия ден
3-тос целата си наглост , след като им казах че не им ща наградата, след неколко дена ми званят че съм спечелила от томболата на планета и познайте пак  - АЗ НЕ СЪМ ХОДИЛА НА КОНЦЕРТ, нито съм се регистрирала за подобна томбола
4-то КОГАТО СЕ РЕГИСТРИРАШ ЗА ВЪПРОСНАТА "ТОМБОЛА" НЯМА НИКЪКВИ ПРАВИЛА ИЛИ УСЛОВИЯ
Извода от целата тая идиотщина е ,че те просто ползват банера ЗА ДА СЪБИРАТ ЛИЧНИТЕ ДАННИ НА ХОРАТА! ТОВА ЗА МЕН СИ Е ЧИСТА ЗЛОУПОТРЕБА ,като така си правят безплатна реклама.
Моя съвет е - не се регистрирайте , не им правете услига на хората да си рекламират тъпите продукти и да заблуждават хората ,че са "СПЕЧЕЛИЛИ"

п.с.  Или имам по добра идея....... нека всички да се регнем ,и като ни се обадят че сме спечелили ( няма шанс да не сме) да им  кажем че искаме обурудването и като дойдат техниците вкъщи да им кажем да го духат... Като са такива умници ние да им направим персонала луд......... Кво ще кажете??
 

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 19:53 от Happiness

# 12
# 13
и ние спечелихме от тази томбола оборудване и  незнам какво да го правя

# 14
  • софия
  • Мнения: 290
еми плати си "наградата'' ако я искаш......

# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
На мене и цялото ми семейство се обадиха по 2-3 пъти, че сме "пичелили" оборудване! И всеки път им казвам:Абе вие мене на луда ли ме правите! На ден по 1път се обаждат! Ужас! Казах им ,като спечеля Телевизорът тогава да ми се обадят! Ама нъцки Mr. Greenтелевизор! Някой да е пичелил телевизор???? ooooh!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
И на мен се обадиха че съм спечелила "безплатно " обурудване Питах ги мога ли да си го взема без договор не можело, нооооо можело да преотстъпя наградата си на някой близък  който да подпишел 2 годишен договор Като им казах аз да им се обадя да им кажа какво съм решила не можело имали само изходящи обаждания не приемали входящи обаждания  Shocked

# 17
  • Мнения: 419
Да се изкажа и аз, но от доволните печаливши. Ние вкъщи ползваме Булсатком и сме страшно доволни. Тази "печалба" ни монтираха преди няколко часа на вилата също. Подписахме договор за 18 месеца, а не за 24

# 18
  • София
  • Мнения: 565
Ако томболата е описана по този начин и никой не е известен предварително, че оборудването е свързано с абонамент, мож да подадете жалба в комисията за защита на потребителите, тъй като това е подвеждаща реклама на практика

# 19
  • Мнения: 27
И на мен се обадиха днес. Аз не знаех, че всеки втори печели, но явно добре си харчат продукта Булсатком.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Хаха, аз също спечелих и сега, като ви чета ми става много смешно... Казах им да ми звъннат пак, за да се посъветвам със семейството си. Дори по телефона не ми споменаха за този договор, който си длъжен да подпишеш. А между другото, в условията на томболата пише следното:
Цитат
Участието в томболата не се обвързва с продажбата на стоки и услуги от Булсатком.
Но явно ползването на печалбата се обвързва...
Направо ме хвана яд. Сега се чудя, дали да приема, защото така или иначе мислехме да се включваме. Само този дългосрочен договор ме притеснява. Thinking

# 21
  • Мнения: 3 372
И аз спечелих ooooh!
Обадиха ми се веднъж - отказах, на другия ден пак от там ми се обади друг човек и пак отказах, на следващия ден пак и така 3-4 поредни дни ooooh! Егати наглите хора

# 22
  • Мнения: 2 480
На всичко отгоре списъкът им беше препълнен с безобразни програми!

# 23
  • Мнения: 201
Ха честита ми печалба и на мен - естествено става въпрос за безплатно оборудване.  Mr. Green
Сега ще се почне едно звънене, но сама съм си виновна. Помолих да ми се обадят в понеделник , за да реша какво да правя с наградата. После реших да попрочета повече за тази томбола и чичко Гугъл ми показа колко съм била наивна да се вържа.

# 24
  • Мнения: 14 133
И аз "спечелих", но няма да се възползвам от наградата.  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 447
Първият път когато ми се обадиха,че печеля казаха,че всичко е безплатно т.е. включването.Аз отказах.
След седмица отново ми звънят и казват,че съм спечелила,но този път трябваше да заплатя сумата от 15 лв,за да ме включат.
Толкова ми стана смешно.Ако ми се бяха обадили трети път какво ли друго трябваше да заплатя  newsm78,а уж това е награда.

# 26
  • софия
  • Мнения: 290
ХАХАХАХ , бахти колко са нахални . Абе момичета , я почнете да им връзвате тенекии че да спрат с наглата си кампания. Кажете и че искате и кат доийдет ги пратете да пасат трева ........... не имсе връзвайте на тия кретени!!!!!!!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 647
И на мен се обадиха днес. Аз не знаех, че всеки втори печели, но явно добре си харчат продукта Булсатком.

всеки ПЪРВИ печели  Wink

# 28
  • Мнения: 5 539
Аз пък не съм участвала в томбола, не съм спечелила оборудване, но преди 2 седмици станахме абонати на Булсат и в края на договора ще можем да купим оборудването срещу 5 лв.

# 29
  • Мнения: 97
Аз, майка ми, мъжът ми (по отделно) "спечелихме" оборудване на Булсат. Казах, че не желая да се възползвам от наградата си, но думите отсреща бяха: "Дайте ми обяснение, защо не искате?". Побенях! Казах й, че при следващо позвъняване ще се обърна към  Комисията за защита на потребителите, освен ако не ми се обажда, че съм спечелила колата   Laughing

# 30
  • софия
  • Мнения: 290
аз даже им писах на защитата , щото много ме ядосаха,ама едва ли ще си свършат работата.......

# 31
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
И аз спечелих, като се обадиха ме питаха дали искам наградата или ще откажа, съгласих се и сега чакам да се обадят че ще дойдат да монтират. Не виждам нищо нередно, питах за всичко което ме интересува по телефона, ще ми струва 15 лв за монтаж и 18 месечен договор, след ковто оборудването ще си остане за мен, ако променят условията като дойдат да монтират ще им откажа, инак за мен е добра офертата, предсои ни 2 пъти да сменяме жилището, а Булсата ще можем да си го местим с нас, за разлика от жицата на кабелната Wink

# 32
  • Мнения: 343
Ние също спечелихме но това обурудване всъщност е неизползваемо ако не си техен абонат и тогава за какво ни е

# 33
  • Мнения: 18
Здравейте, днес и аз се оказах голяма "късметлийка", защото и аз спечелих. Но още се замислям дали да си приема наградата. Казах им да ми позвънят по-късно, за да се посъветвам със семейството си, но никой повече не ми се обади. Обаче, като чета всичко тук си мисля, че май е по-добре да не се захващам с тази работа. Въпреки че си купихме хубав LCD TV и ми се ще да си вкараме цифрова телевизия. Условията, които на мен ми обясниха, че след като потвърдя, че си искам наградата, до 15 дни ще ми се обадят техници да дойдат да ми монтират оборудването, за което ще трябва да заплатя 15лв. Казаха ми, че ще трябва да подпиша договор, но не споменаха за колко време и ми казаха още, че за първият месец ще ми пуснат безплатно всички канали, през втория ще гледам пак всички програми, но само срещу 12.80лв, а на третия месец, ще трябва да си избера на какъв абонаментен план да продължа да ползвам техните услуги. Е, не знам какво да правя  Thinking
Някой да даде съвет!!!

# 34
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
zozeto договора е за 18 месеца, аз сега чакам да ми се обадят и да дойдат да ми инсталират оборудването, мина седмица някаде от както ми се обадиха и никой още няма, ако до другия понеделник никой не дойде ще ида да ги питам аз защо ме будалкат.

# 35
  • Мнения: 257
Аз пък три пъти се регистрирам в томболата и не печеля нищо
Голям съм карък

# 36
  • София
  • Мнения: 376
Да се включа и аз! И ние с мъжа ми по отделно спечелихме по едно оборудване. Въпросът е, че още си чакаме монтирането - на мъжа ми му казали, когато му съобщавали, че е спечелил - че след 15 дни ще я монтират. Това беше в края на септември..... и никой нито е дошъл още, нито се е обадил...  Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 2 271
На мен ми обясниха по телефона, че за София времето на изчакване за монтажа е  30 дни.

# 38
  • София
  • Мнения: 932
Да се включа и аз! И ние с мъжа ми по отделно спечелихме по едно оборудване. Въпросът е, че още си чакаме монтирането - на мъжа ми му казали, когато му съобщавали, че е спечелил - че след 15 дни ще я монтират. Това беше в края на септември..... и никой нито е дошъл още, нито се е обадил...  Sad
И при нас така , още си чакаме  Laughing Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 934
Ние пък не сме "печелили" томбола, но за абсолютно същите условия станахме абонат на Булсатком.
Друг  е въпроса, че сами си монтирахме чинията, която си взехме от познат дилър и не чакахме въобще, инсталацията беше словом и цифром 5 лева (ракията и мезето за мъжа и помощника му докато сложат антената и я настроят)
Честито на печелившите.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 679
И на мен току що ми позвъниха, че печеля оборудване.
Ама така ме изненадаха, че не успях да разпитам подробно, дори името му не запомних на този, който звънна.
Та ние имаме булсатком вече. Дали ще ми дадат оборудването без договор? Мога да си ползвам поне дистанционното, че децата често го затриват някъде  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 588
Е кой спечели колата?!
Или никой Simple Smile

Има ли някъде постанти спечелилите
колата кога ще се тегли?

# 42
  • Мнения: 13
Eee...защо има толкова негативни мнения по въпроса? Аз много се зарадвах! Така или иначе отдавна се каня да им стана абонат, а устройството струва сега в промоция 68 лв. Така като спечелих безплатно си ги спестявам Simple Smile Ами супер реклама си правят хората! Евала им!  Grinning

# 43
  • на село
  • Мнения: 1 028
И братът на мъжа ми "спечели". Нищо че от пет години е в Испания, и се връща за по седмица в годината  Mr. Green.

# 44
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
И аз в кюпа  Laughing

# 45
Значи става въпрос за томболата, която е навсякъде - попълваш 3 имен и тел и участваш за награди, една от които е наречена 'безплатно оборудване'. Всичките ми познати, които са попълнили (вкл и аз) ни се обадиха, че 'печелим' въпросното оборудване, ама ако преди това подпишем 2-годишен договор и платим някаква такса за инсталация. Ако си прекъснеш договора, ти взимат оборудването или някава неустойка се плащаше  Shocked Егати печалбата бих казала. Много се ядосах, никак не обичам на ме правят на луда.
Исках да питам, не е ли незаконно да използват такова подлъгване - реалността няма нищо общо с обявеното.. Thinking

# 46
  • Мнения: 8
Да се похваля и аз, че съм спечелила от "томболата" на Булсатком. Обадиха ми се преди около месец, за да ме известят за печалбата.Обясних, че искам оборудването за провинцията и ми казаха, че монтажът ще стане след 2 седмици (по вътрешен път щели да си прехвърлят заявката). Е, познайте - никой още не ми се е обадил за монтаж #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А като се обадят, ще откажа.

# 47
  • Мнения: 46 546
Мързи ме да чета темата, може и някой друг да го е казал, но това оборудване си се дава при същите условия и без да си "спечелил".
Обадихме се и казахме, че искаме да им станем клиенти, какви са условията - 1:1 ги издекламираха, както и когато "спечелихме"  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 5 539
И братът на мъжа ми "спечели". Нищо че от пет години е в Испания, и се връща за по седмица в годината  Mr. Green.
Че кое му е странното? Много БГ емигранти ползват Буластком из други държави заради бълагрските канали.

# 49
Добро Утро Ралица (не помня коя) Обаждаме ви се от  вие печелите награда от томболата (Безплатно оборудване)-Интересувате ли се от Наградата
Аз:Да Викам нека да я Чуем...

Раличка:Ако сте съгласни заплащате Такса от 15 лев.(първият месец с пълен пакет там не помня всичко има го в сайта им)
2-рият месец плащате 12 и нещо си 3-тия месец избирате Пакет който ви хареса..

Аз:Добре Викам много хубава награда с Друго да ви помогна....

Раличка:Какво решихте ще приемете ли наградата
АЗ:Ам да я приема но сега не съм решил може ли довечера да отговоря ??
Раличка:Да може ако искате Направо утре сутринта по това време!
Аз:Да даже ще ми е по удобно!
Ралето:Лек ден.

Защо ли ми са струва ,че Въжето тука няма късане и е бая Дълго
не прочетох цялата тази тема ,но Има ли някой които вече се е закачил на Булсат в следствие на томболата???

П.С(Вече съм техен абонат)

# 50
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Месец след като ми се обадиха че съм спечелила дойдоха инсталираха и си заминаха, ами какво да ви кажа за сега съм доволна, можеби по доволна щях да бъда ако някой ми прекара телевизия без пари и без да плащам после такси да си гледам де каквото има измислено в ефира, но може би и тогава кусури щях да намеря, на българина му дай все да е недоволен и да мрънка  Tired

# 51
  • Мнения: 2 480
Този набор от програми, който предлагат те не става за гледане, дори и те да ни плащат за това!

# 52
  • софия
  • Мнения: 290
Месец след като ми се обадиха че съм спечелила дойдоха инсталираха и си заминаха, ами какво да ви кажа за сега съм доволна, можеби по доволна щях да бъда ако някой ми прекара телевизия без пари и без да плащам после такси да си гледам де каквото има измислено в ефира, но може би и тогава кусури щях да намеря, на българина му дай все да е недоволен и да мрънка  Tired
Май не си мн наясно къде е проблема........ поне моя . Проблема е ,че това не игрА С ТОМБОЛА, и със съответен брой печеливши , а безплатно набиране на лични данни с цел реклама. Абсолютно всеки записал се "печели" .В моя случа аз "спечелих" няколко пъти ,даже от томболи за които не съм се записвала. И да не съм доволна да ми званят по 1000 пъти за нещо което казах, че не искам. Плюс това има едно такова понятие "подвеждаща реклама" . Подвеждат те ,че точно сега имаш някакъв неповторим шанс дето другите го нямат и т.н. и баламите се връзват разбира се . Щото на българина кажи му,че има ДАЛАВЕРА и ПРИМОЦИЯ и гледай как тича даже да си плати та да не я опусне!И накрая ще ти кажа,че познавам хора на които се бяха обадили и бяха "смрънкали" това с плащането и хората мислейки си, че наистина печелят нещо се бяха вързали и заради това!Ти си направи изводите коректно ли е това или не.

П.С. А забравих да ти кажа, че ми се обадиха първия път още преди да е изтеглена "томболата" ,т.е. още преди обявения ден и час където би трябвало да се определят "печелившите" ,щото по условията на томболата ,трябваше 100 човека да са спечелили.След което се обадиха и на роднини и познати. После обявиха някакъв списак с имена и познай .. дали ни имаше...... Още ли нищо не ти мирише на гнило???

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 12:35 от Happiness

# 53
  • Мнения: 2 631
И аз днес спечелих!  bowuu
За мен е добре дошло, защото тъкмо мислехме да им ставаме абонати и да си махаме кабеларката!
Плаща се монтаж 15лв., но както моя приятелка направи - монтираха си го сами и си спестиха 15 лева. Първия месец гледаш без пари пълния пакет програми, втория месец плащаш 12.80лв., а за третия месец си избираш пакета, който ще плащаш. Договора е 18 месеца. И нищо не ме учудва.. Ясно е, че си печелят абонати...

Happiness, моля те, направи ни услуга и сподели с нас, след като знаеш какви кретени са и какви мошеници, защо си проявила непрозорливост и въпреки това си се записала за томболата???

# 54
  • софия
  • Мнения: 290
мислиш ли, че ако знаех , щях да се запиша? Не предполагах, че са толкова нагли! Сега когато ми стана ясно, казвам как стоят нещата. Всеки който иска да им стане абонат може да го наорави и без да се записва за томболи......,който не иска да знае, че томболата която предлагат с другите награди(щото те предлагат коли , телевизори , почивки ) и не знам си кво са измислени. Няма как да знаят кой е спечелил преди да е изтеглена томболата, не мислиш ли?!

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 13:25 от Happiness

# 55
  • Мнения: 221
и аз съм сред "печелившите", но без да съм участвала в никаква томбола. Обадиха ми се на мобилния (че и по име ме търсеха) и ме уведомиха ... бая се зачудих откъде имат инфо, но не ми се разправяше ...  Thinking

# 56
  • софия
  • Мнения: 290
Е ако и сега някой смята, че това не е злоупотреба с личните данни ....

# 57
  • Мнения: 497
И аз спечелих  Wink .Е , ние сме им абонати, та рекох да ми монтират бзплатното оборудване като втори приемник и  всъщност печеля само 28лв, а не оборудване за 68лв . Вероятно идеята е , че след като изтече срокът на договора , оборудването си остава за абоната и той ако реши може да премине към друг оператор. Така поне си мисля аз. А дали е така  newsm78
А за "неспечелили" нови абонати дали пак 15лв е монтажната такса?

# 58
  • Мнения: 2 631
А за "неспечелили" нови абонати дали пак 15лв е монтажната такса?

Да, 15 лева е, в сайта пише, а и знам от моя приятелка..

# 59
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На мен ми обясниха по телефона, че за София времето на изчакване за монтажа е  30 дни.
Да и аз така знам  newsm78


Братът на мЪжо ми спечели 2 пъти и ни "предоставя" едната награда  newsm78 Приехме , казали са му че договора е 12 м .... хъм , тук чета други неща.
Незнам като дойдат да монтират ще почна да се "циганя" с тях ако се окаже че договора е повече от 12 м  Crossing Arms



---------


хихиК сЯ след тази рекламна офанзива ще стане на всеки балкон чиния  Laughing ..... красота  Whistling

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 11:34 от Desss

# 60
  • Мнения: 985
И аз и мъжа ми "спечелихме". bowuu
Обадиха се на мен и тъкмо приключихме разговора и се звънна на телефона на мъжа. Mr. Green Баси,и тва ако не е късмет... Crazy

# 61
  • Мнения: 40
И аз съм от"печелившите",но по - интересното е че на мен ми звъннаха преди два месеца,а аз толкова се изкефих че въобще печеля нещо,че на въпроса "ще се прехвърлите ли на булсатком?" и аз с бурен ентусиазъм "ДААААА" Mr. Green Казаха че до дни ще дойде техник,ама тц......явно са заети да убеждават не толкова навитите Laughing

# 62
  • Мнения: 620
КЗП ги е глобила с 200 000 лева за подвеждаща реклама. Аз съм доволна от тях и аз "спечелих". Оказа се че всички са спечелили Joy всички пуснали имената си де

# 63
  • Мнения: 497
Сега да не вземат да ни вдигнат таксата за да си избият глобата  Confused

# 64
  • Мнения: 5 539
Затова ние предвидливо платихме за 6 месеца напред Mr. Green

# 65
  • Мнения: 98
Тази сутрин се обадиха и на мен като "печеливша".А аз участвах заради една награда почивка или екскурзия за  двама Simple Smile. Казах им че ще си помисля,понеже нямам телевизор  newsm62 което в момента е истина  Weary

# 66
  • софия
  • Мнения: 290
Затова ние предвидливо платихме за 6 месеца напред Mr. Green

Не би трябвало . Предполагам ,че си подписала договор все пак и за времето на този договор не мисля ,че имат право да ти вдигат таксата. Ако го направят - обръщаш се към КЗП. Ако пък нямаш договор - винаги можеш да се откажеш. Само че аз мисля ,че те толкова много хора подлъгаха с "печалбата" и толкова абонати вързаха на по 2 години договор ,че тия пари са малка глоба.
humanis  ти къде го въдя това за глобата?
Радвам се ,ако са ги глобили , аз лично се оплаках , предполагам ,че и доста други хора на които са досаждали ,че са спечелили от не знам си кви томболи дето даже не са участвали са го направили!

# 67
Ние сме абонати на Булсатком и мъжа ми спечели безплатно оборудване от томболата.Дойдоха и ни го донесоха.Искаха да го монтират,но ние вече си имахме едно и те предожиха да ползваме приемника като втори.оставиха и антената и доста кабел.Не сме подписвали никакъв договор.Платихме само 15 лева.

# 68
  • Мнения: 1 341
2 пъти ми се обаждат на Бг номера. Първият път ги отрязах набързо, защото няма да плащам роуминг за някаква зарибявка. Обаче след това се замислих от какво я печеля тази награда, при положение, че не съм участвала в тяхна игра?!
При второто обаждане попитах девойката от какво печеля и откъде имат данните ми. При което тя ми отговори.."от регистрация в някой форум, или от концерт някакъв" Shocked
Насметох я набързо, като казах, че не съм заинтересована и да не ме притесняват повече. От тогава не са се обаждали.

# 69
  • Мнения: 386
А аз тъкмо се зарадвах, че за първи път през живота си печеля нещо от подобна игра... hahaha

# 70
  • Мнения: 497
Ние сме абонати на Булсатком и мъжа ми спечели безплатно оборудване от томболата.Дойдоха и ни го донесоха.Искаха да го монтират,но ние вече си имахме едно и те предожиха да ползваме приемника като втори.оставиха и антената и доста кабел.Не сме подписвали никакъв договор.Платихме само 15 лева.
Eeee , честито, вие наистина сте спечелили  Thinking И аз си исках антената да ми я оставят , въпреки, че ми монтираха втори приемник. Всъщност  ни смениха нацяло антената с двойна (  така ли се казва  newsm78) , а старата най -нагло си я прибраха и като попитах защо ни я вземат, казаха , че трябвало да я отчетат.  Явно вие сте случили на техници.

# 71
  • София
  • Мнения: 932
Ние пък си чакаме вече втори месец , скоро ще стане трети, да дойдат да монтират "наградата".
Всъщност "печалбата" беше на сестра ми и тъй като те са си абонати и си имат и не искат повече , я бяха попитали на кой искат да я "подарят", и тя се обади на нас. И много пъти ни се обаждаха от тогава и все нищо , чакаме си. То е ясно, че ще минем към друг доставчик , ама защо въобще пускат такава "промоция" , като не ходят на всички, които искат , защото от темата тук виждам че не всички "печеливши", ще се възползват.
Леле , за първи път ми се налага , в мой пост да слагам толкова кавички на думи  Stop

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 415
 Crossing Arms Хубава работа  Crossing Arms
Само аз ли не печеля?  Rolling Eyes newsm78

Някой няма ли да ми преотстъпи своята награда ?!  Mr. Green Joy hahaha

# 73
  • София
  • Мнения: 7 069
Crossing Arms Хубава работа  Crossing Arms
Само аз ли не печеля?  Rolling Eyes newsm78

Някой няма ли да ми преотстъпи своята награда ?!  Mr. Green Joy hahaha

Ще спечелиш, не се отчайвай...до ден два и ще дойдеш тук да се похвалиш  Mr. Green Joy

И аз "спечелих" преди месец, но любезно отпратих печелбата ... Whistling

# 74
Е, да се похваля, че и аз съм една от "печелившите". Обадиха ми се днес и само ме е яд, че първоначално им се вързах и така се зарадвах, че съм спечелила наистина нещо, но като влязох тук и попрочетох малко много се разочаровах. Не им прави чест това нещо, с което са се захванали, ама какво да се прави.... Смях да става.... Simple Smile hahaha

# 75
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен,и на мен днес ми се обадиха че съм спечелила оборудване от Булсатком,но аз приех надявам се да не остана излъгана Confused

# 76
  • София
  • Мнения: 5 606
Всъщност се оказва, че ITV са по-коректни така ли? Аз съм им абонат от няколко години и върху Булсат нямам наблюдения.

# 77
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен,и на мен днес ми се обадиха че съм спечелила оборудване от Булсатком,но аз приех надявам се да не остана излъгана Confused

аз спечелих преди 4 месеца- няма проблеми

# 78
  • Мнения: 1
Значи става въпрос за томболата, която е навсякъде - попълваш 3 имен и тел и участваш за награди, една от които е наречена 'безплатно оборудване'. Всичките ми познати, които са попълнили (вкл и аз) ни се обадиха, че 'печелим' въпросното оборудване, ама ако преди това подпишем 2-годишен договор и платим някаква такса за инсталация. Ако си прекъснеш договора, ти взимат оборудването или някава неустойка се плащаше  Shocked Егати печалбата бих казала. Много се ядосах, никак не обичам на ме правят на луда.
Исках да питам, не е ли незаконно да използват такова подлъгване - реалността няма нищо общо с обявеното.. Thinking


Аз също бях участвала в такава игра.Като ми се обади оператор ми обясни че заплащам мисля че няква месечна такса и чинията (или устройството , не си спомням,едно от двете беше пезплатно,другото не).Впсоследствие отказах... Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 79
  • Мнения: 343
Момичета къде има такава томбола и аз искам да участвам

# 80
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Момичета къде има такава томбола и аз искам да участвам
Как къде? В Булсатком, разбира се. Mr. Green
Да забелязваш, че темата е от миналата година?

# 81
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
пак има томбола и тази година, този път наградите не са безплатно оборудване.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 271
Хаха, аз също спечелих и сега, като ви чета ми става много смешно... Казах им да ми звъннат пак, за да се посъветвам със семейството си. Дори по телефона не ми споменаха за този договор, който си длъжен да подпишеш. А между другото, в условията на томболата пише следното:
Цитат
Участието в томболата не се обвързва с продажбата на стоки и услуги от Булсатком.
Но явно ползването на печалбата се обвързва...
Направо ме хвана яд. Сега се чудя, дали да приема, защото така или иначе мислехме да се включваме. Само този дългосрочен договор ме притеснява. Thinking
Цитирам мнението си, за да видите от кога е моята печалба...
Е, още ги чакам да ми монтират спечеленото оборудване, за да стана техен клиент  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт