До кога гладехте дрешките на бебо за стерилност?

  • 1 750
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Гладя всичко на детето и не мисля да спирам.

# 16
  • Мнения: 414
Никога не съм гладила. Нито едното, нито другото хлапе.

# 17
  • Мнения: 46 520
За стерилност /отвътре и отвън/ гладех първия месец, сега преди да излезем минавам с ютията отгоре отгоре, но като цяко се стремя да купувам немачкаеми дрехи и не ги гладя  Grinning

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ми все още гладя! и ДЕЦАТА и нас  Mr. Green
Аз и мъж ми сме на трийсет и.... и да ти кажа, не ни е зле да сме изгладени Wink
Точно казано

# 19
  • Мнения: 590
Майчето пита за стерилност до кога се глади, а не за външен вид  Sunglasses

Вергилия, а би ли ме СВЕТНАЛА, каква е разликата??????????????????????  Whistling

Гладенето с ютия всъщност си е вид суха стерилизация, като за целта дрехата се глади  от двете страни  и особено внимателно  вътрешната, която е вконтакт с кожата на новороденото. Трябва да се мине с ютията всяко ръбче.   Докато при нормалното гладене   се цели само естетичен  вид на дрехата Grinning

# 20
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Аз и сега гладя почти всичко наше, а на детето - абсолютно всичко. По ми е лесно после като отворя скрина и шкафовете, да взема готови изгладени дрехи, отколкото да се чудя в  последния момент как да успея да приведа дрехите в ред. А и Денислав има малко по-проблемна кожа и всичко трябва да е стерилно. Аз дори още го мажа с бебешко олио и ползвам само медицинска козметика на Юсерин.

# 21
  • Мнения: 8 505
До около 4 месеца.

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
а бихте ли ми казали какъв е смисълът от тази стерилизация, след като после прибирате всичко в гардероб, който едва ли е стерилен, питате го с ръцете си, които също не са стерилни и в крайна сметка според мен за самото дете не  е добре да живее в стерилна среда...
Има опастност да му падне носа, като на единствения бял негър....Simple Smile

това последното е шега, де:)
....смисълът на гладенето аз виждам само в добрия външен вид....

# 23
  • България-София
  • Мнения: 573
а бихте ли ми казали какъв е смисълът от тази стерилизация, след като после прибирате всичко в гардероб, който едва ли е стерилен, питате го с ръцете си, които също не са стерилни и в крайна сметка според мен за самото дете не  е добре да живее в стерилна среда...
Има опастност да му падне носа, като на единствения бял негър....Simple Smile

това последното е шега, де:)
....смисълът на гладенето аз виждам само в добрия външен вид....
  202uu
Гладя само, за да изглеждаме добре Wink

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
....смисълът на гладенето аз виждам само в добрия външен вид....
И аз.

# 25
  • Мнения: 3 334
Продължавам да гладя не само детските дрешки, но и нашите.
Освен ако не ме видиш в ленени дрехи и ще кажеш, че лъжа Wink

mam@ направо ми четеш мислите.Аз принципно обичам да гладя! 1ironing

# 26
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
До кога гладехте дрешките на бебо за стерилност, мили мами?

Още ги гладя и ще ги гладя занапред. Причината не е стерилността, а добре изглеждащите дрешки върху малкото диване  Wink

# 27
  • Мнения: 7 821
Гладенето с ютия всъщност си е вид суха стерилизация, като за целта дрехата се глади  от двете страни  и особено внимателно  вътрешната, която е вконтакт с кожата на новороденото. Трябва да се мине с ютията всяко ръбче.   Докато при нормалното гладене   се цели само естетичен  вид на дрехата Grinning

Значи аз никога не съм гладила за стерилност  Grinning.
Но продължавам да гладя дрехите на цялото си семейство за "естетичност".

# 28
  • Мнения: 2 556
Първото ми детенце е носило гладени дрешки около месец - два, а сега за второто изобщо може и да не гладя.

# 29
  • Мнения: 532
Постояно  1ironing и нашите също не знам за стерилизация просто ми харесва да сме спретнати ( колкото може все пак ).

Общи условия

Активация на акаунт