положителен тест

  • 4 811
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 090
3 дни след закъснението  Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 44 332
Май на третия си го направих....или да е било на четвъртия ден.....абе още първия си показа....

# 77
След три дни закъснение на цикъла ми, направих тест, появиха се две чертички, въпреки че едната беше много бледа Thinking newsm78, реших че теста е некачествен и направих още един, но същата работа. После прочетох, че това е било нормално.
Една седмица по-късно получих кървене  и направих спонтанен аборт newsm09 newsm45 Weary
Сега с нетърпение чакам да видя втората чертичка пак, но се моля втория път да няма проблеми newsm17

# 78
  • Мнения: 76
на десетият ден от закъснението  Peace с таткото брояхме нетърпеливо дните и когато видяхме  EFP Heart Eyes бяхме много щастливи  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 702
Първият път на 17ден от закъснението
Вторият път на 6 ден от закъднението
И двата пъти втората черта беше много добре изразена!

# 80
  • София
  • Мнения: 512
В деня, в който трябваше да ми дойде  Peace каква радост беше, господи искам пак същата приятна емоция. Но след това за по-сигурно направих от 3-4-5  newsm78
късмет на всички  Hug

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 278
Първо направих кръвен, след два дена пак. Уринният само потвърди след закъснението Peace

# 82
  • Мнения: 1 672
Положителен тест видях след 1 седмица закъснение Peace
и аз така но на анкетата нещо обърках сори

# 83
  • Мнения: 144
На 4-я ден след закъснението видях положителния тест,а пробвахме от 2 месеца и половина  Peace

# 84
  • Канада
  • Мнения: 494
Първия път три дена преди да ми дойде си направих теста,имах някакво странно предчувствие.За секунди излезе наситена червена черта.
Втория път в деня,в който трябваше да ми дойде цикъла.

# 85
  • Мнения: 179
На 3 ден от закъснението си направиx теста и ми показа2 черти .Бяx най щастливата Жена на света Hug

# 86
  • Мнения: 2 100
След 10-тия...Все се надявах да ми дойде  Laughing Laughing

# 87
  • Мнения: 2 334
Закъсня ми 6 дни и си направих тест и той беше положителен Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 1 674
след 2-ия

# 89
  • Мнения: 780
Гласувах за "след 4".Нямаше опция за след 6-7 ден Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт