положителен тест

  • 4 796
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 817
след десети

# 91
  • Варна
  • Мнения: 4 969
втора опция

# 92
  • Мнения: 1 629
след месец и 7 дни реших, че е време да си направя теста hahaha

# 93
  • Мнения: 1 031
Преди закъснението Grinning

# 94
  • Мнения: 645
Преди закъснението. Първият тест показваше една ярка и една много бледа чертички. След два дни направих втори тест. Там вече нещата бяха ясни.

# 95
  • София
  • Мнения: 160
След 6  ден закъснение си направих тест -  отрицателен , отидох на лекар и се оказах бременна

# 96
  • Мнения: 1 371
След 3 ден показа положителен резултат. А толкова ме беше яд, че преди това показваше само една черта (направих около 5-6 теста за тези 3 дни  ooooh!). Бях убедена, че съм бременна от първият път и се оказа, че наистина съм заченала. Явно вътрешното ми аз е било по-точно от теста.  Laughing

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 129
В деня, когато трябваше да ми дойде  Peace

# 98
  • Мнения: 1 104
При един ден закъснение се видя много бледа втора чертичка. А след още няколко дни чертичката беше съвсем ясна.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

На мен ми показа положителен тест чак на 38 ден.А дотогава имах  5-6 отрицателни теста в периода от първия ден закъснение до втората бледа чертичка Peace

# 100
  • Мнения: 1 372
на мен ми отчете още в деня в който трябваше да ми дойде, но бях почти 100%тово сигурна няколко дни по-рано

# 101
  • България
  • Мнения: 457
Първия или втория  ден след закъснението.Втората чертичка беше много бледа, но я имаше.Бях много щастлива Grinning

# 102
  • Мнения: 9 814
На 11 ден от закъснението си направих тест.
Отрицателен.
След два часа бях при гинеколога.
Установи бременност в 4 г.с.
За майтап на връщане си взех нови два теста и те бяха отрицателни.

# 103
  • Мнения: 3 356
Направих си теста на десетия ден от закъснението .Беше с много бледа втора черта,но аз знаех ,че съм бременна и без нея  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт