Мъничко остана - през СЕПТЕМВРИ ще гушкаме сладка изненада!

  • 12 097
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
А този синдром само при момиченцата ли го има?

В "Книга за майката и бебето" пише, че и при момченцата се среща. Аз не съм го прочела, но сега като казах на мъжа ми, че пир момиченцата може да се срешне, той ми каза, че също и при момченцата. той го е чел.

Мерси на Веч и на нени за новата тема  bouquet

# 16
  • Мнения: 262
Ох, Мирка, изкара ми акъла Sad Ами и аз съм сложила чорапчета да се перат, а пералнята ни е чисто нова и не ми се мисли, ако й направя нещо.... Голяма мъка беше, докато си я изберем и си я вземем. Дано всичко е ОК!
Моарейн, много добре звучи инфото за филма. Особено ме впечатли раждането с помощта на делфините. Много е красиво. Благодаря ти! Аз мисля да отида да го гледам: "На 27 август от 17.00 часа и на 28-ми – от 19.00 часа в Дома на киното" Ще питам, милото и ако и на него му се идва ще отидем в четвъртък, а ако не му се ходи, ще отида още утре. Някоя от вас момичета, проявява ли интерес? Само не знам колко е дълъг филмът и колко струват билетите, но сега ще се разровя да разбера. Ще се радвам, ако се съберем повече мами и се видим за последно с коремите!
Проверих - цената е 5лв, а ако сте студентки 3лв  Grinning Филмът е дълъг час и 40 минути. Нямам търпение - много обичам френското кино Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 15:46 от Флучия

# 17
  • Мнения: 11 315
За бебешките дреболии да не се заклещват в барабана на пералнята е най-добре да имате едни специални мрежеси торби с цип за целта. Аз в тях си пера бельото и на децата чорапките. Просто ги пъхам в торбата и торбата с останалото пране.
За силиконовите гърди да кажа, че имам смътен спомен, че и сина ми май имаше. Но му минаха далеч по-бързо от на щерката.

# 18
  • Мнения: 125
И аз прах чорапчетата в пералнята, но нямах никакъв проблем. Е - мойта е с горно зареждане, та може и за това да е. За в бъдеще можеет да ги перете в кесийка за пране - така няма да се губят Simple Smile
Петка, мерси!

# 19
  • Мнения: 0
Туп и аз в новата темичка! Благодарско за създателите и!   bouquet
И аз съм чувала за тези проблеми с гърдичките - на лекциите в центъра ни казаха,ч е не трябва да се пипат.
А чорапките и ръкавичките ги забравих да ги сложа в пералнята и трябваше да ги пера на ръка.  hahaha Но не съм се и замислила,
че може да се затрият  newsm78 А като се сещам какъв размер са - мнооооого вероятно Mr. Green
Момичета имам един такъв въпрос - ако се спортува активно по време на кърмене и се спазва едновременно с това режим на хранене - разделно например - може ли това да предизвика спиране на кърмата?

# 20
  • Мнения: 1 621
А на sebamed какви продукти сте купили?
Имат ли измиващ продукт който да става и за коса и за тяло????
четох з някакво тяхно измиващо пмасло ама не ожах да схваназа какво иде реч Thinking

# 21
Здравейте момичета,
не съм писала много, много отдавна, а за изчитане на темите, които сте изписали и дума не може да става.
Ние с бебе Мариан сме добре днес бяхме на ЖК консултация и го похвалиха, че е с ясни и равномерни тонове.
Честито на всички родили мами с пожелание за здрави и послушни бебчета. newsm51 newsm51NeWS51 n
На тези като мен, на които им предстои още месец до така чаканата дата да си кротуват и успех  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 1 336
Уф, докато напиша нещо и имаше два нови отговора  Laughing Не мога да я следя тази тема и това си е ... докато се разпиша и вече има нова! Честито на всички с бебета! Аз вече ще се побъркам с това чакане ...... И лекарят ми излезе в отпуска до 31 Август и ако стане нещо - ужас  Sick Ще раждам със секцио, но нямам още дата. Вярно ли е, че тези които раждат със секцио имат по-малко кърма и тръгвала по-късно или е поредната дивотия?

# 23
  • Мнения: 133
Голямо четене падна  Whistling От два часа не мога да смогна да пиша  Hug
Честито бебче на Съншайн Гери и бързо възстановяване!!! Чакаме подробности и вести  newsm51 
Шейли, мерси за линковете за пъпната връв, които си постнала  Hug Моята беше се увила около вратлето на бебо в началото, но сега е добре. Надявам се, че при раждането всичко ще е наред  Praynig
Флуч, аз съм навита за филма  Peace
Аз да се отчета, че на ЖК нищо не свърших. Тоновете записахме, но изследвания няма кой да ми пусне  #Crazy Та ще ходя утре сама да си ги пусна.
Момичета, аз да се оплача, че на мен ми изскочи вената и на другата срамна устна  cry Ужасно е и толкова боли  Sick Не мога да си намеря място седнала  Sick Иринче, нямаме късмет с теб с тези вени  Cry Радвам се, че ти имаш подобрение  Hug
Още щях да пиша, но ще полегна малко и после се връщам  Tired

# 24
  • Мнения: 203
Оф   Shocked мамета какво правите???... аз докато сготвя вие нова тема сте отворили и два листа сте изписали сега колко трябва да чета  Crazy

Благодаря на Вечерница за новата тема и на Нени за заглавието   bouquet

 моарейн
И аз искам делфин да ми асистира на раждането ама нъц само в някой съм може би... Crazy.

# 25
  • Мнения: 4 156
red_sonya_, почивай си, дано се поприбере. Няма ли някакъв мехлем, който да те облекчи?

yani_cat, вярно е само, че идва малко по-късно. Иначе за количеството - не е. Ако имаш някакви проблеми - има начини да се оправят. И двете момчета са родени със секцио. При големия имах ужасно много кърма. При малкия - не. Но с лактогонен чай и по-често кърмене всичко се регулира и до 6-тия месец беше само на кърма.

Мириам, направо ме изшашка за тези гърди. Май не съм подготвена за мама на момиченце. С какво се почиства белия секрет от влагалището?

А за момчетата - малко по малко забелвахме пишлето. При нас тази работа я вършеше мъжа ми. Който си има пишка - да се занимава. И не сме имали никакви проблеми с момчетата.

Миналия път заразиха малкия със стафилококи. И сега се чудя как да предпазя малката от тази зараза. Акушерките, които се грижеха за бебетата в Майчин дом, не спазваха много хигиена.

# 26
# 27
  • Мнения: 262
Диди,  опитах се да отворя снимките, но за жалост нищо не ми излиза  newsm78
А, само втората се отвори!!! Много си красива! Моля те, ще ги качиш ли в албумчето с коремчетата?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 114
Цопвам и аз в темата.  Grinning

Току-що драснах едно съобщение на Юник- ще ви пиша веднага, ако ми отговори. Тя ми каза, че си е взела лаптопа в болницата и смяташе да пише още оттам.  Rolling Eyes Надявам се, че е добре.  Praynig

# 29
  • Мнения: 883
Всъщност сложих ги в албумчето с коремчетата...  newsm78 Точно от там са линковете.

Общи условия

Активация на акаунт