Пети

  • 3 760
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
И моите пети са отвратителни:( Ходя на педикюр, но ефекта се задържа максимум 3-4 дни:( Поради тази причина практикувам една доста сложна процедура всяка вечер. Първо до като се мия си изтърквам краката хубаво с четка за пети (и моята е Солинген). После за намазвам обилно с крем за крака. Към изброените вече продукти бих добавила и кремче за крака на Дева. След това си нахлузвам едни малки найлончета и отгоре едни чорапки. Така се размотавам 15-20 минути и преди да си легна ги свалям. Майка ми спи с тези найлончета, но аз просто не ги издържам по цяла нощ Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 150
ми задължително ходене на педикюр и то по въйможност медицински. и аз лично ползвам на д-р шол крема за пети, с мас от елен, много мазен ама и незаменим. и също редовно с пемза и четка трябва да почистваш. крема лятото трябва да го слагаш и сутрин и вечер. само така петите ще останат горе-долу в добро състояние.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Продуктите на Шол ги виждах съвсем наскоро в Билла. Цени - от порядъка на 10-11 лв. И аз имам подобен проблем - ще видя на какво ще се спра, след като изчетох темата - на крем на Шол или на крем на Биотрейд. Уф...не ми се дават повечето пари, ама Шол все пак си е Мерцедесът в тази индустрия.

# 18
  • Мнения: 272
Проблемът с петите  при мен е почти нерешим Thinking Не стига, че са сухи, ами имам и страхотен гъдел. Пемзата я гледам само отдалече

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
аз пък не мисля че е необходимо да се дават луди пари за кремове за пети, освен ако не е необходимо по мидицински - не козметични причини. Аз ползвам Красная линия (2 лв) всяка вечер след тоалета и си трия петите с пемза два пъти седмично (когато си мия и косата).  Чувала съм много добри отзиви за крем Здраве за крака, който пък е на символичната цена от около левче.

# 20
  • Мнения: 781
Крем Здраве ползвам от 3-4 дни и след това чорапки за около половин час,ефекта е невероятен!

# 21
  • Мнения: 5 647
Ексфолиращата четка за пети на Орифлейм е страхотна.Ползвам я редовно от години и е супер-краката ми винаги са били гладки.Кремове не съм ползвала.

Аз също само нея ползвам и съм много доволна.  newsm10

# 22
  • Мнения: 3 211
Бях много доволна от крем Дева за крака, но нещо го развалиха, после ползвах Здраве за крака, а сега Калеа (на Фреш ап козметикс), всичките по 1-2лв., но пък много хубави. На Калеа кремът за ръце също е страхотен, зимата са ми много зле ръцете и само с него се оправям.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Педикюр веднъж месечно, крем за крака на Талодерма - петите стават джам newsm10

# 24
При мен нещата бяха доста драстични, но успях с помощтта на примитивната сода. Та значи киснеш си краката в сода, търкаш със пола за пети и мажеш с нещо мазно та било то и свинска мас, след което обуй джапанки за да не ти се попива мазното, и знай поне веднъж в седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт