Отново градини с неприключили ремонти

  • 22 704
  • 371
  •   1
Отговори
# 345
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
88 ОДЗ - Детски рай работи с пълен капацитет , но не зная точно от кога. Мисля от 01.10.
Аз пуснах дъщеря си от 09.10 и децата в групата вече се бяха поопознали.
Ще пробвам утре сутрин да науча точни дати.

# 346
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Днес проучих - 88 ОДЗ работи със сборни групи от 01.09 , а с пълен капацитет от 22.09 .

# 347
  • София
  • Мнения: 6 261
... А иначе в нашата ДГ изобщо нямат пясъчници.

Само да се коригирам - имаме си пясъчници за всяка група на отделните площадки и изглеждат съвсем прилично - масивни са.  Peace Дали имаше пясък не съм проверявала, защото и без това сега не им е "сезонът".  Hug

# 348
  • София
  • Мнения: 2 210
Днес писах на "локалния" кмет. Ако до края на седмицата не получа отговор, ще предприема някакви по-инстанционни жалби.

# 349
  • София
  • Мнения: 3 249
Само да кажа, че в 120 ОДЗ ремонтите продължават. Започнали са подмяна на дограмата и на сградата на яслата. Как обаче организират децата вътре за мен е неясно, защото дъщеря ми се възстановява от тежко боледуване и в момента не ходи, а инфото е от майка ми, която е минавала за таксата и не е питала за подробности. И родителска среща не е имало още, явно или събират децата накуп, докато в едното помещение тече ремонт или не знам и аз... Thinking Някой ако има повече инфо, да пише.

# 350
  • София
  • Мнения: 6 261
Днес писах на "локалния" кмет. Ако до края на седмицата не получа отговор, ще предприема някакви по-инстанционни жалби.

Emi, да го имаш предвид, ако не го знаеш: http://www.sofia.bg/contact.asp .

# 351
  • София
  • Мнения: 2 210
Днес писах на "локалния" кмет. Ако до края на седмицата не получа отговор, ще предприема някакви по-инстанционни жалби.

Emi, да го имаш предвид, ако не го знаеш: http://www.sofia.bg/contact.asp .
БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 352
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 359
Има ли други майки, чиито деца са приети в 26 ОДЗ в Младост - някой да знае нещо по въпроса кога аджеба ще отвори градината? В сайта на общината са дали един телефон, който явно е грешен, защото вече пореден ден не мога да го набера. На място в градината няма персонал, а само работници и чистачки, които нищо не знаят. На око ми се вижда, че поне още 2 седмици няма да са готови

# 353
  • Мнения: 1 479
Има ли други майки, чиито деца са приети в 26 ОДЗ в Младост - някой да знае нещо по въпроса кога аджеба ще отвори градината? В сайта на общината са дали един телефон, който явно е грешен, защото вече пореден ден не мога да го набера. На място в градината няма персонал, а само работници и чистачки, които нищо не знаят. На око ми се вижда, че поне още 2 седмици няма да са готови
Сега говорих сьс служител от Община Младост.ОДЗ 26 НЯМА ДА ОТВОРИ НА 3.11.08. ooooh!ВЕРОЯТНО НА 10-ти ИЛИ 12-ти....... CrazyОт сутринта звьнят на Г-н Джонев,но не отговарял Twisted EvilПомолих да публикуват информацията в сайта на kg.sofia,за да бьдат информирани родителите.Ние вече си направихме изследванията #Cussing out

# 354
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 359
Има ли други майки, чиито деца са приети в 26 ОДЗ в Младост - някой да знае нещо по въпроса кога аджеба ще отвори градината? В сайта на общината са дали един телефон, който явно е грешен, защото вече пореден ден не мога да го набера. На място в градината няма персонал, а само работници и чистачки, които нищо не знаят. На око ми се вижда, че поне още 2 седмици няма да са готови
Сега говорих сьс служител от Община Младост.ОДЗ 26 НЯМА ДА ОТВОРИ НА 3.11.08. ooooh!ВЕРОЯТНО НА 10-ти ИЛИ 12-ти....... CrazyОт сутринта звьнят на Г-н Джонев,но не отговарял Twisted EvilПомолих да публикуват информацията в сайта на kg.sofia,за да бьдат информирани родителите.Ние вече си направихме изследванията #Cussing out

Мерси много за отговора. Аз точно затова не съм направила още изследванията на дъщеря ми, защото се съмнявах, че ще успеят за 3.11.

# 355
  • Мнения: 1 479
Има ли други майки, чиито деца са приети в 26 ОДЗ в Младост - някой да знае нещо по въпроса кога аджеба ще отвори градината? В сайта на общината са дали един телефон, който явно е грешен, защото вече пореден ден не мога да го набера. На място в градината няма персонал, а само работници и чистачки, които нищо не знаят. На око ми се вижда, че поне още 2 седмици няма да са готови
Сега говорих сьс служител от Община Младост.ОДЗ 26 НЯМА ДА ОТВОРИ НА 3.11.08. ooooh!ВЕРОЯТНО НА 10-ти ИЛИ 12-ти....... CrazyОт сутринта звьнят на Г-н Джонев,но не отговарял Twisted EvilПомолих да публикуват информацията в сайта на kg.sofia,за да бьдат информирани родителите.Ние вече си направихме изследванията #Cussing out

Мерси много за отговора. Аз точно затова не съм направила още изследванията на дъщеря ми, защото се съмнявах, че ще успеят за 3.11.
Аз предупредих,че няма да правя повторни изследвания!А тази градина цяло лято се ремонтира.....Често ходя до там,е не става така :един човек поставя плочи/в двора на вьн/,а трима пият кафе Mr. GreenТака в чужбина не се работи Close

# 356
  • София
  • Мнения: 2 768
не видях да пише за 48 одз братя грим.
още се чака ремонт /дано го дочакаме / и децата от някои набори са в сборни групи.

# 357
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 520
Детски заведения, неработещи към 30.10.2008г. и такива с предстоящи ремонти

11 ОДЗ "Мики Маус", Младост 1
26 ОДЗ, Младост
29 ОДЗ "Слънце", Изток
38 ОДЗ "Дора Габе", Надежда
40 ОДЗ "Жар птица", Красна поляна
48 ОДЗ "Братя Грим" предстоящ ремонт
55 ОДЗ "Иглика", Люлин
66 ОДЗ "Елица", Панчарево
80 ОДЗ "Приказна калина", Красно село
86 ОДЗ "Асен Босев", Люлин
95 ОДЗ, Люлин, предстоящ ремонт

 
67 ЦДГ, Красно село
83 ЦДГ "Алиса",  Подуяне, новото крило
87 ЦДГ "Буката", Триадица
113 ЦДГ "Преспа", Средец
178 ЦДГ "Сребърно копитце",  Младост 

Моля да предоставите актуална иф. Предполагам, че има неточности и/или пропуски.

# 358
  • Мнения: 3 479
129 ЦДГ все още е със сборни групи. В двата филиала все още не е започнал ремонта. Продължават да се молят родителите, които имат възможност да не си водят децата, защото основната сграда не може да поеме всички и групите са препълнени.

# 359
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 359
26 ОДЗ щяло да е готово за 15.11.08

Общи условия

Активация на акаунт