87ма немска тема> Вдишай! Издишай! Вдишай! Издишай!...

  • 15 217
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 052

много вкусен, когато не е престоял в куфара няколко дена ... не бих го яла мириzлив  Joy
ама теzи 10 % да не са в таzи тема?
Татяна какъв е проблема?

# 46
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Моля!!!!! Стига бе, рак в куфар Shocked И ще пристигне във вид на мумия (ако изобщо пристигне)

# 47
  • Варна
  • Мнения: 153
Диво цвете,за водата специално съм питала и детската лекарка и
моя доки докато бях бременна дали децата и аз мога да я пия,
и отговорът и на двамата беше,че водата на Мюнхен е много хубава
 за пиене,стига сградата където живеете да не е по стара от 100г.
На мен лично ми харесва и на децата давам вече без да преварявам.
Може би това с каната не е лоша идея newsm78

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 22:38 от diangeli

# 48
  • Мнения: 3 521
Преди години имаше голям проблем с хигиената на каните Брита.
У нас също се пие и готви с вода от чешмата.

Пепе, 7-8 часа полет, гадинката, ако е обградена с хладилни елементи ще издържи...ама 2 дни, ойлала Mr. Green.

# 49
  • Мнения: 9 052
Преди години имаше голям проблем с хигиената на каните Брита.
У нас също се пие и готви с вода от чешмата.
Пепе, 7-8 часа полет, ако е обграден с хладилни елементи ще издържи...ама 2 дни, ойлала Mr. Green.

3 дни.  Laughing
опаковат го специално zа път , zависи как искаш да го носиш жив или сварен. Един иzкара миналата година жив около 7 часа мин път до тенджерата (с прекачване и чакане и zакъснмения) .
На летището го вzимаш от един олям аквариум. Иzбираш си го, гледате се очи в очи , zапоzнавате се, слагат го zамалко във фриzера да се унесе вместо упойка и го варят на пара ... псоле ти го опаковат в спец. куфарче и влачиш ... може и несварен в друг вид куфарчЕ да го носиш. Може и 2 да вzемеш. Неи носихме 2 живи и преди тенджерата мърдаха още  Joy

# 50
  • Немция
  • Мнения: 6 891
Да, ние сме 10-те процента от нашата тема с пукане на челюстите....  bowuu

Този рак определено ще има полуразложен вид, докато пристигне до вас. А как миришат само разлагащите се морски продукти... Sick

Водата при нас е също много варовита. При преваряване образува такъв як котлен камък, че направо се отказах да пия често директно от чешмата. Обикновено ползвам преварената вода или минерална. Все пак ми се иска и на 60 год. бъбреците ми да функционират нормално... Виж, за готвенето си ползвам непреварена.

# 51
  • Мнения: 3 521
Жабо, във Флорида ли сте били?

# 52
  • Мнения: 9 052
не сме били  Laughing няма да им дам на теzи да ме третират като престъпник о?щ от границата. Да си вzемат отпечатъци в пандиzите , айд де  Wink
бибитка аz говоря zа раzлични раци. Тоzипът не носихме рак. Миналата година носихме два от едно място на друго живи zа подарък и пак имаше проблеми със zакъснения и пр... Мърдаха още накрая  Wink Бяха вкусни. По едно време се бях притеснила , че стресирания рак няма да е така вкисен като спокойния рак, но беше вкусен. ПРеди да трънем чЕтох една статия, чЕ вегите помогнали на жив лобстер пренасян в самолет да умре, като иzдебнали стюардесата и го тикнали в хладилника ,. zа да му спестят мъките  Wink ама ако ги докопа лобстера с големите щипки хич няма да го е грижа zа мъките им  Wink

# 53
  • Германия
  • Мнения: 8 099
.... вегите помогнали на жив лобстер пренасян в самолет да умре, като иzдебнали стюардесата и го тикнали в хладилника ,. zа да му спестят мъките  Wink ама ако ги докопа лобстера с големите щипки хич няма да го е грижа zа мъките им  Wink
  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 54
  • Мнения: 7 605
Ами който слага лобстер в куфара, сам си търси белята  Wink Дил, в канадско ли бяхте?

Понеже питате, 4есто среЩани симптоми са

Цитат
• Pressen oder Knirschen der Zähne
• Keilförmige Defekte, Zahnschmerzen oder empfindliche Zahnhälse
• Zahnfleisch geht zurück
• Unklare Bisslage der Zähne
• Kauschwierigkeiten
• Zahnlockerung
• Zahnwanderung
• Zahnabrasionen
• Zahn stört beim Schließen
• Schmerzen in den Kiefergelenken
• Knacken oder Reibegeräusche der Kiefergelenke
• Mund geht nicht richtig auf
• Kieferschmerzen
• Verspannungen morgens beim Aufwachen
• Brennen oder taubes Gefühl in der Zunge
• Kopfschmerzen
• Nackensteifigkeit
• Nackenschmerzen
• Gesichtsschmerzen
• Druck auf dem Kopf
• Ohrgeräusche (Tinnitus)
• Hörminderung
• Ohrenschmerzen
• Schwindel
• Augenflimmern
• Schmerzen hinter den Augen
• Doppeltsehen
• Lichtempfindlichkeit
• Sehstörungen
• Schluckbeschwerden
• Kloß im Hals
• Schulterschmerzen
• Taubheitsgefühl in den Armen oder Fingern
• Gelenkschmerzen
• Rückenschmerzen
• Schlaflosigkeit
• Depressive Verstimmung

# 55
  • Мнения: 9 052
Ами който слага лобстер в куфара, сам си търси белята  Wink

ама поне няма да има неприятности с вегитата в самолета  Wink

# 56
  • Немция
  • Мнения: 6 891
Татяна, мерси за подробното описание. Повечето симптоми при мен ги няма. Явно не съм тежък случай. Wink
Като цяло обаче тези оплаквания може да възникнат и при други заболявания. Може би трябва да имам поне половината от тях, за да се говори за евентуален проблем ,идващ от челюстта. newsm78

Жабке, омота ми се главата с тези раци и лобстери... Crazy Определено имаш голям репертоар с рачешки истории... Ти така и не издаде къде сте били обаче. Mr. Green Аз залагам на Изтока, посока Азия. Wink

# 57
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Залагане ли прочетох Laughing Тогава - Карибиците  Sunglasses

# 58
  • Мнения: 7 605
Канада викам аz  Laughing

# 59
  • Мнения: 3 521
Мммм аз залагам на .bibitka. и отивам да кльопна един дълбоко замразен pangasius.

Общи условия

Активация на акаунт