87ма немска тема> Вдишай! Издишай! Вдишай! Издишай!...

  • 15 255
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 70
Момичета, много благодаря за отговорите  bouquet Hug Ще се възползвам от съветите ви и като се прибера ще споделя впечатленията си с вас. До скоро Simple Smile

# 76
  • Варна
  • Мнения: 153
Аз не ям млечни продукти и само като чуя за прясно мляко и  Sick
Но съм супер щастлива,че децата ми тринкен герне.
Само,че като сме в Бг и някои от бабите или дядовците
ми спомене,че еди си кой-някой си щял да му донесе
мляко от някое си село,ама то било много хубаво и т.н....
Това на моите деца- не Naughty
Аз на такива селски работи ,вяра нямам!

Сега,предчувствам как ще бъда оплюта от почитателите
на селския млекодобив Laughing
Сори,мое мнение Wink

# 77
  • Мнения: 3 521
Е не ми казвайте, че като бременни сте пили сурово мляко. Предполагам цветето натам биеше.

 ooooh! Изпуснах я тази подробност при цветето. Обаче си признавам, че като бременна набивах тайно от мъжа ми салам. Умирах за него Crazy.

# 78
  • Мнения: 7 605
И аz ядох салам, напук на токсото. Не мога беz  Embarassed Но във Франция се следеШе ежемесе4но, не като тук.

Споделям. Ходихме до ДГ по местожителство и трябва да приzная 4е останах много о4арована. Баzата е стари4ка, но е окей, но лелките (среЩнахме 2) бяха супер, а zа мен това е най важното. Освен това групите са малки, нямат деца, догодина на есен 21 деца Ще ги напуснат и съвсем Ще е праzно  Crazy 1 или 2 дни в седмицата са винаги в гората, друг ден в спортната zала, един ден готвят zаедно, а бе хареса ни. Та Милена Ще бъде zаписана там и от 1.4., живот и zдраве, Ще е у4ени4ка  bowuu На нея много й хареса там и не искаШе да си ходи  ooooh!

# 79
  • Мнения: 434
Че те откога слагат месо в салама?  Mr. Green


Татяна, поздравления за детската градина. Смятам, че е по-добър вариант от горската ДГ, все пак и тук водят децата достатъчно време навън. А за готвенето определено newsm10.

# 80
  • Мнения: 7 605
Мерси МиШке  Hug  Между другото о4аквай неЩо в поЩата утре, Сърфи съЩо, с големи иzвинения zа zакъснението  Embarassed И понеже са 5 броя трябваШе да мина на дискове беz кутии, zа да ги събера в плик....ако трябваШе да пратя колети, Щях да се бавя оЩе пове4е и ве4е ми беШе неудобно  Embarassed

Има ли доброволци които искат да ми помагат да спе4еля екскурzия в Клуб Алдиана zа 1 седмица?  Mr. Green 3ма ми трябват които да напиШат едно мнение zа някой хотел  Blush

# 81
  • Мнения: 1 335
...ух...ама как така вас не ви преитеснява водата...   Thinking

Ами...аз само като гледам как се получват следи от капките вода по самата чешма и колко време отне миенето на една стъклена поостаряла ваза, защото се бе натрупал много котлен камък и не знам как да разбирам това, че водата в Мюнхен е с много добри показатели   newsm78

Ние сме в Gruenwald. Да не би тук водата да идва от друг източник, а не от този, който зарежда целия Мюнхен   Sad  все пак аз продължавам с Брита - поне за мое успокоение  Simple Smile  ах...в Германия се изненадах и от това, че прясното мляко, което хората си купуват от краварника не се преварява, а само се охлажда до 5 градуса и после се консумира. Поне така правят на приятеля ми родителите и сестра му. И аз докато разбера и изпих поне няколко литра за една седмица   Tired

А момичета, не знам дали е от помощ, ама дали пък Глюкозамин може да помогне срещу тракащи челюсти?

Усмивки   bouquet

Спокойно де, нищо и няма на водата. След 5 години даже ще ти харесва.
В Грюнвалд идва от същото място което захранва Мюнхен. Водата почти не се хлорира и източника е Алпите. Котления камък е калций, даже е полезен, по-големия проблем е липсата на слънце и лошото време в сравнение с водата.

Аз варя млякото, но понякога го давам на детето и така, защто той не обича топло мляко , било му блудкаво. Тоест аз пия топло, той студено, но като цяло не съм привърженик, то и полза от него няма. Виж киселото е друга работа.


# 82
  • Мнения: 3 521
Татяна, честито за градината, дано да и хареса още повече там на дребната. Давай на лично къде да се разписвам. После ще чакам картичка Mr. Green . Предварително тенк ю вери мач за пратката... Hug

# 83
  • Мнения: 11 329
Татяна, както го описваш, звучи точно като градината, в която ходи сина ми. Приятни мигове на Милена там! Peace *за хотелите не мога да помогна, не искам да пиша стари спомени от преди 2 г. ooooh!

# 84
  • Мнения: 7 605
Кате, и от преди 2год. може, не пре4и  Peace
Сърфи, мятам на ли4ни, мерсаж  Hug

# 85
  • Немция
  • Мнения: 6 950
Мале-мила, изчезнах за няколко часа и вие сте успели още две страници да изпишете! blahblah

Мда, Жабата се е подвизавала из Канада значи. Татяна печели !(може и едно безплатно ходене до Канадата, от мен да мине Wink) Сега Татяна да каже как се е досетила- по споменаването на гумените ботуши в багажа на Жабката ли? Sunglasses

Дотук май 30% сме с пукащи челюсти Laughing- можем да променим статистиката, която Татяна спомена ...Много сме, силни сме !  Grinning

Сърфлайн, има ли нови пакости на малката- чакаме отчет!





# 86
  • Мнения: 270
 Thinking На мен майка ми беше с пукащи челюсти и беше много сладка картинка когато похапваше.Аз таквиз проблеми нямам, но виж с пукащите пръсти не се оправям.Много е лошо знам, но не мога  да се откажа , а трик  още не съм измислила.
Мен пък никой не ме притеснявал на лични, а съм новичка  Blush

По тоз повод моля да ми качите именцето горе в списващите. Като начало няма да досаждам много, но послеееее..  #Crazy

# 87
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Честито на Милена за детската градина! Базата минава на заден план, стига възпитателките и концептът да са читави.

Днес бях изненадана от моята близка женеща се в събота, разболяла им се детегледачката ..и аз ще имам честта да играя с децата (вместо да се отдам на светски разговори с непознати сватбари) Направо се почувствах спасена от цялата сватбена дандания Mr. Green

# 88
  • Мнения: 270
АА забравих Майра къде точно я букна къщата в Франция, разкажи като се върнеш , че такива ни се въртят в главите за догодина. Мъжа ми иска каравана, аз селска къща...помагай.

# 89
  • Мнения: 9 052
още няма багаж  Sad раzбита се прибрах, дано дребния спинка нощес. сега се мяткам във ваната и лека нощ  Wink
ааа ... zвънна един пич с готин глас ... имам сре9а zа след 30 мин. 9е ми даде 2 куфара  Joy а айде , Еч съм още по хавлия и беz грим и токчЕта към анцунга  Joy

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 21:40 от jabata_dil

Общи условия

Активация на акаунт