Промоция на Милка с подаръци

  • 29 588
  • 229
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 865
Има голям билборд пред НДК, дори мисля,
че някъде там ще тече купонът.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 844
Миналата година беше пред НДК, опашките бяха огромни, на всичко отгоре като се минеше първия пропуск се нареждаш и пак чакаш, за да влезеш в шатрите; всичко това на слънцето няколко часа. Повъртяхме се, повъртяхме се с дъщеря ми и си тръгнахме  Cry, много ми беше мъчно, бях с корем  Rolling Eyes
Все си мисля, че тогава не беше само един ден  newsm78

# 17
  • Мнения: 213
един или два дни беше.
две седмици сроиха и разтуряха шатрата.

# 18
  • Мнения: 351
Може да се лъжа, но досега в Пловдив не е имало такава експозиция. Тъй като нашия град е последен  ще чакаме инфо от другите Laughing Дали ще успеем да се вредим е друг въпрос Cry То се знае, че където е авантата там е българина Mr. Green

# 19
  • Мнения: X
Да де, ама София е доста обширно понятие... Embarassed Къде е точното място. newsm78 Или не се знае още. Rolling Eyes

Доколкото видях на един билборд ще е на площад Батемберг

# 20
  • София
  • Мнения: 2 079
Да де, ама София е доста обширно понятие... Embarassed Къде е точното място. newsm78 Или не се знае още. Rolling Eyes
Доколкото видях на един билборд ще е на площад Батемберг

И аз го видях - на 04.09.2008 г.(четвъртък), на площад Батемберг от 11 до 20 часа!  Peace

# 21
  • Мнения: 503
Ако някой знае къде точно във Варна ще се проведе, моля да пише. Децата ще се размажат от кеф!

# 22
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Милка е на почит при нас, утре почвам да събирам опаковки  Wink Peace

# 23
  • софия
  • Мнения: 25 461
Аз пък в инфото никъде не видях да пише, че трябва да се събират опаковки  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 122
първите 1000 занесли две опаковки /на рекламата са от Милкинис стикс/ ще имат подарък-изненада- това върви на рекламата
днес ще попитам за повече подробности

# 25
  • Мнения: 68
Супер интересно би било за децата ,ще чакаме с нетърпение подробности.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 456
Мдам, на площад Батемберг ще е на 4.09 четвъртък.
Ако до тогава "Народния парламент",
който е малко по-надолу до фонтана не се раздига ще бъде интерсна комбинация!

И аз за опаковки не прочетох никъде. А,колко сме изхвърлили до сега не ми се мисли....  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 3 971
Ако някой знае къде точно във Варна ще се проведе, моля да пише. Децата ще се размажат от кеф!

Предполагам на входа на летния Rolling Eyes Но незнам със сигурност Thinking

# 28
  • Мнения: 503
Вярно, че там го поспретнаха сега. Аз си мислех евентуално за входа на морската. То ще се чуе.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 035
Мдам, на площад Батемберг ще е на 4.09 четвъртък.
Ако до тогава "Народния парламент",
който е малко по-надолу до фонтана не се раздига ще бъде интерсна комбинация!

И аз за опаковки не прочетох никъде. А,колко сме изхвърлили до сега не ми се мисли....  Twisted Evil
Е нали са само две, можеш да си ги купиш точно преди да отидеш. И се пише БатеНберг.   Peace

Общи условия

Активация на акаунт