Request (питанка, молба) - който разбира тук се спира :) - 8 тема

  • 31 023
  • 583
  •   1
Отговори
# 510
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вени***    bouquet За сега съм в стенд-бай  Grinning Но има надежда...
Аз го търсих в мининова, ма що не съм го открила там?!  ooooh!

# 511
  • София
  • Мнения: 1 223
daniabc - регнах се там, още преди 2-3 дни. Но не мога да се закача за да тегля...
Ако го има в чужд торент-тракер?

Шани, току-що се регнах в сайта и свалих филма от линка за 20 мин.  Rolling Eyes 
Я провери, дали не се е свалил и при теб, ако не - изпрати ми скайп на ЛС, да ти го препратя.

# 512
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени***    bouquet За сега съм в стенд-бай  Grinning Но има надежда...
Аз го търсих в мининова, ма що не съм го открила там?!  ooooh!
Нали знаеш, някоя буквичка или интервалче повече или по-малко и няма намиране!
Обаче пустото ми любопитство... цъкнах на линка, който ти е дала daniabc и аз започнах да тегля филма.  Laughing Има всичко на всичко един сийдър /предполагам това е daniabc/, ама се сваля и е с бг субтитри! Наистина може да пробваш дтали няма да успееш да си го дръпнеш отново от там  Peace

# 513
  • Мнения: 47
Някой може ли да помогне с песента "Happy birthday" класическия вариант- откривам главно чалга и детски интерпретации.

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 18:15 от ping-pong

# 514
  • София
  • Мнения: 6 210
Някой може ли да помогне с песента "Happy birthday" класическия вариант- откривам главно чалга и детски интерпретации.
Не зная дали това е класическия вариант, но поне не е чалга интерпретация  Mr. Green Заповядай цък

# 515
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Огромно благодаря на Вени*** и на daniabc   bouquet  bouquet
Благодартение на даниабс, си имам филм-а вече  Heart Eyes

# 516
  • Мнения: 47
Супер си, Вени*** !!!Благодаря!!!този вариант съществено се различава от тези ,които намерих аз:)))))

# 517
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Търся субтитри за този филм : http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=152338&hit=1

Благодаря ви предварително Hug!

# 518
  • София
  • Мнения: 547
защо са ти субтитри, като е озвучен на бг?

# 519
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
защо са ти субтитри, като е озвучен на бг?

Не знаех, извинявам се за което.Видях , че торента съдържа 1 файл и реших, че е без субтитри Sad.Е, ако не беше отговорът ти , още щях да съм в недедение, благодаря ти  bouquet.

# 520
  • София
  • Мнения: 547
 Simple Smile и аз така си помислих  Wink
приятно гледане

# 521
  • Мнения: 135
Моля за помощ, от години търся две песни на Слави Трифонов. Помня единствено, че са от албум който излезе 97 или 98г, името му не помня. Текста на едната е: "вземи огън запали ме, направи ме пепел, че не мога мило либе без теб", а другата беше нещо хайдушко и се говореше за мома, която пита за либето си, а земята и тревата и отговарят за него или нещо подобно. Това е, знам, че не обяснявам достатъчно, но така се надявам някой да ме разбере.

# 522
  • Мнения: 2 518
Моля за помощ, от години търся две песни на Слави Трифонов. Помня единствено, че са от албум който излезе 97 или 98г, името му не помня. Текста на едната е: "вземи огън запали ме, направи ме пепел, че не мога мило либе без теб", а другата беше нещо хайдушко и се говореше за мома, която пита за либето си, а земята и тревата и отговарят за него или нещо подобно. Това е, знам, че не обяснявам достатъчно, но така се надявам някой да ме разбере.
Слави Трифонов - Вземи огин запали ме
Другата ей сега ще я потърся Simple Smile

EDIT:
Нещо не мога да я намеря  newsm78 Единствената подобна, в която се говори за мома, трева и земя е "Катерино моме".Май  newsm78

# 523
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ей това е текста на песента...

Катерино ,моме, Катерино,
защо си толкоз, моме, убава,
каква те майка, моме, раждала,
каква си вода, моме, ти пила.

Я съм си, мило либе, убава,
я съм си, мило либе, гиздава,
оти съм расла, либе, в планина,
оти съм расла, либе, в Пирина.

Пиринска вода, либе, съм пила,
пиринска трева, либе, газила,
българска майка мене раждала,
майка пиринка, либе, гледала,
българска майка, либе, гледала.

А ето това е самата песен...
http://store1.data.bg/dragicha/MP3/MusicCD1/Slavi%20Trifonov-Katerino%20Mome.mp3

И аз за друга "трева" и "земя" не се сещам...

# 524
  • на пистата
  • Мнения: 5 868
търся слави трифонов-дявол

Общи условия

Активация на акаунт