През ДЕКЕМВРИ с кърмаче във ръката ще пеем песни под елхата!

  • 16 477
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Честит рожден ден, Цюрих! Много усмивки и щастие за теб, бебочето и цялото семейство!

Еми, и аз щях да се разплача, но стискам зъбки, че са много колегите наоколо. Стана ми тъжно за мен като бъдеща майка и за моята майка, защото и аз сигурно съм правела и/или правя подобни неблагодарности.

Весел ден на всички!

# 16
  • Мнения: 22
На мен ми харесаха всички публикувани неща, тъй като във всяко може да откриеш по някоя истина.   bouquet

Сега разглеждам и форума на августувските мами, по точно гледам техните албумчета с бебета! Толкова са сладки и малки...

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 326
Цюрих, честито и от мен. Спокойна бременност, леко раждане и чудно красиво и здраво бебче подарък за Коледа ти желая! Simple Smile

Invizible, разплака ме с това за мама Cry

Мен пък ме ядоса, не Invizible, а написаното.
  
    

Друго имах в предвид, но както и да е. Просто с годините като се върши човек назад и открива разни моменти, в които е наранил близките си волно или неволно, а тогава не го е оценял. И тъй като колелото се върти, и нашите деца ще са същите като нас. Grinning Просто сега разбирам родителите си много по-добре от преди 10 години да кажем.

Цюрих, много се радвам за теб, че няма проблеми Hug Снощи като си говорихме с мъжа ми и се отказах да ходя на преглед във Варна. Просто ще си направим една хубава разходка около изпита му. Не ми се ходи вече по доктори. Каквото е такова. Реално нищо не може да се промени. Остава само да се гледа с оптимизъм, че всичко ще е наред. Grinning

# 18
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674

Снощи като си говорихме с мъжа ми и се отказах да ходя на преглед във Варна. Просто ще си направим една хубава разходка около изпита му. Не ми се ходи вече по доктори. Каквото е такова. Реално нищо не може да се промени. Остава само да се гледа с оптимизъм, че всичко ще е наред. Grinning

Браво на теб   bouquet  харесва ми този оптимизъм, който звучи от написаното!  Hug

# 19
  • Мнения: 616
това което посттнах в предната тема, го постнах защото понякога се чувствам лоша дъщеря не винаги показвам на мама колко я обичам, понякога казва неща които ме дразнят и си позволявам да и се скарам или да и кажа че говори глупости и т.н. просто като го прочетох и ми се прииска да и се обадя нищо, че се чухме преди 5 мин. Не мисля, че децата са неблагодарни или нещо подобно, да наистина доста пресилено е написано но има доза истина, която всъщност ме ръчна от вътре...

# 20
  • Мнения: 19
Каспър, СТРАХОТНО Е! Това е един чудесен начин да възпиташ детето си. Аз също си мисля, че с действията си ние възпитаваме. Дано да съумеем да възпитаме и ние нашите деца. Давай и всички останали мъдрости, които казваш, че си закачила на таблото. Ще се радвам да ги изчета. БЛАГОДАРЯ ТИ! newsm51

# 21
  • Мнения: 551
ЛЕЛЕ МАМЧЕТА  КАКВО ВДЪХНОВЕНИЕ ВИ Е ОБЛАДАЛО- браво отново на емито добре че тя и йоана термините им са на различни дати ,че да не отидат заедно да раждат ,ненам какво ще правим без тях
Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 265
Забравих да ви кажа нещо много интересно,от док вчера разбрах,че черния ни дроб се намира вече между циците и малко в дясно,а стомаха ни е под сърцето Shocked Joy Joy Joy,представяте ли си,какво подреждане са направили вътре в нас малките човечета baby_neutral
А аз се чуууудя,защо като се наям и легна,не мога да си поема въздух newsm78

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 326
Invizible, това имах в предвид и аз Hug

zuerich, направо ме втрещи. Опитах се да си представя кое къде ни е и направо...То излиза, че целия ни корем сега е бебе. Много готино Laughing

# 24
  • Мнения: 4 589
Мами да ви кажа какво са ми изписали за контракциите. Аз доста четох из форума, че на много майки изписват едното или и двете в комбинация лекарства. Явни действат, щом са толкова популярни, само дето от Гинипрал съм като надрусана, но го взимам заедно с Изоптин. И така ще си го пия, някой майки са ги пили чак до 9 месец. Ако се налага, ще треперя и ще стискам.

Много сте прави за отношение майка-дъщеря. Аз за съжаление не споделям много с майка ми, просто не сме чак толкова близки, винаги завършваме разговора с повишен тон и после ми е много мъчно. Тя е рак, а аз съм овен и е ад. И това много ми тежи, че жената е болна и колкото може ми помага,и знам че някой ден ще съжалявам.

bubabo нормално сега да ни се вдигат органите нагоре.

# 25
  • Мнения: 6 206
това което посттнах в предната тема, го постнах защото понякога се чувствам лоша дъщеря не винаги показвам на мама колко я обичам, понякога казва неща които ме дразнят и си позволявам да и се скарам или да и кажа че говори глупости и т.н. просто като го прочетох и ми се прииска да и се обадя нищо, че се чухме преди 5 мин. Не мисля, че децата са неблагодарни или нещо подобно, да наистина доста пресилено е написано но има доза истина, която всъщност ме ръчна от вътре...

Няма такова нещо. Heart Eyes
Вие можете да си кажете каквото си искате помежду си и пак нито едната няма да има капчица съмнение за отсрещната любов.
Така са устроени хората... Радвай се на всеки прекаран момент и споделена емоция с майка ти, защото това е безценно.
Казвам го като нещастна дъщеря и щастлива майка.
Чак като станах майка, осъзнах много за отношенията между мен и майка ми. И ако преди бях склонна да й простя, единствена аз между брат ми и сестра ми, то сега като знам какво е да бъдеш родител и да си безхаберен за детето си, няма обяснение, нито извинение.

# 26
  • Мнения: 187
Invisible smile3501стихчето е супер

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Инвисибълbouquet страхотно оформление на темичката ,както винаги.Между впрочем-можеш да ми сложиш един розов щъркел пред името  Peace
Цюрих, честит рожден ден!Бъди много обичана и истински щастлива .И естествено декмеври да прегърнеш мечтата си  bouquet  bouquet
Момичета, да Ви се оплача и аз.Сутринта се събудих както обикновено към 6.Нямаше ми нищо , после взе да ми се гади и естествено последва зверско повръщане.Потеглих за консултацията , точно пред поликлиниката всичко ми се завъртя и май не помня нищо-добре , че майка ми беше с мен да ме хване.Оказа че кръвното ми е 90 на 80.Накараха ме да лежа сигурно час, ама позла нямаше .Все още ми е зверски гадно.А кръвното си е все със събрани граници.Едва се прибрах и пазя леглото. Пуснах пак урина и за пореден път имам левкоцити.Гинкото ,незнам защо ме пита имам ли бяло течение ,което е доста силно откак съм бременна .Изписа ми глобули Флажил за 5 дни или ако искам крем Кломатризол да се мажа-едно от двете.Идеята й е да унищожа левкоцитите, ама нещо не схващам как ще стане.Вие какво мислисте ?Ползвали ли сте тези лекарстава при бременност? newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 141
Анели, честити розови гащи     bouquet

Не съм ползвала нито едно от тези лекарства, така че не мога да ти помогна.
Почивай повече, дано да се оправиш

# 29
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Анели честити ти розови панделки!

Мен с Флажил ме лекуваха от възпаление заради което родих в 34г.с. и през това време не ми даваха да кърмя. Незнам доколко може да навреди на бебо сега. Клотримазол съм мазала и преди бремеността и повреме на нея. На Йоана още в родилното моя позната акушерка, която се грижеше за нея в отделението за недоносени ме накара да го купя и дори на 1ден я мажеха с него и предполагам, че е по-малкото зло. Решението си е само твое, но все пак прочети внимателно листовките и на двете лекарства!

Общи условия

Активация на акаунт