В какво положение количката, 3-4 м. бебе?

  • 3 153
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 512
И дъщеря ми не иска да е в легнало положение,но я повдигам в количката на първо ниво ( около 45 градуса) за около 10-15 минути, а за седнало е абсурд.Още е много рано.Аз съм на принципа по-добре по-късно,отколкото рано.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 764
Количката на Дияна нямаше много степени. За 1ви път я поставих под 45 градуса на 5месечна възраст. Седнала на 7м.
Алекс за сега няма желание да се надига. Неговата количка има повече степени, но щом си трае ще е в легнало положение Simple Smile

# 17
  • Мнения: 9 973
на 5м. изправих на 30 `

# 18
  • Мнения: 374
десетина дни преди да навърши 4 месеца я сложих в полулегнало положение, а като навърши 5 почнах да я слагам в седнало - първо по малко, а после, колкото и се иска, а тя иска постоянно, докато е будна Party Но всяко дете е различно, ако твоето показва, че иска и е готово, мился, че няма проблем:)

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Дъщеря ти още е много мъничка, рано й е да сяда. Сложи я в полулегнало положение, но не повече от 30 градуса, колкото да вижда.
Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 23 096
Моето слънце и почти на 3 месеца и от седмица насам вече прави опити да се надига, дори в момента протестира, тъй като съм я сложила да лежи.
Момичетата вече са ти отговорили - полулегналото положение е най-удачно, много е рано да седи  Peace

# 21
  • Мнения: 159
Консултирай се с педиатъра си, но според мен най- много на 45 градуса можеш да повдигнеш облегалката. Много и е рано да сяда

# 22
  • Мнения: 4 433
може да я слагаш в полулегнало положение
Peace

# 23
  • Мнения: 502
до края на 5 м. дъщеря ми беше в коша за новородено, а той е в напълно легнало положение. чак след това я сложих в седналия вариант на количката ни и то в полулегнало положение.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
легнало положение...малка е още за сядания.

# 25
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Чак преди 2 дни я сложих в полулегнало положение  Peace

# 26
  • BG
  • Мнения: 1 900
Още е рано да е права,но мисля че можеш малко да повдигаш на 45 градуса гръбчето ,но за малко време да не се уморява.

# 27
  • Мнения: 1 080
Аз на 3 месеца го повдигнах ама той е почти незначителен наклона!!!

# 28
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Легнало положение според мен.

# 29
  • Мнения: 4 111
30 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт