За пристрастяването и зависимостта

  • 4 053
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 665
Като се има предвид, че това е първото, което отварям сутрин, преди да запаля цигара, не знам...

# 16
  • Мнения: 14 490
аз съм много зле ooooh!
днес даже си направих едно планче, което включва само един час компютър на ден, щото хич не отиват на добре работите

# 17
  • Мнения: 2 448
Мда зависима съм и пристрастена към особения вид общуване наречено виртуално.
Изобщо не се боря, нито смятам да започвам такава борба. Аз оценям промените в мен към по добро. Започнах да ставам змия и в живота, което се оказа полезно.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 837
4 години и над 150 дни прекарани тук. Това е моята равносметка.
Все още обичам да влизам тук, нищо че съм леко отегчена. Затова и го правя по-рядко.

# 19
  • Мнения: 2 401
4 години и над 150 дни прекарани тук. Това е моята равносметка.

 Shocked Shocked Ужас!  Това напълно затвърди породилото се още преди време у мен желание да си измоля един доброволен бан.
А излекувалите се, моля споделете как,  с какво?

# 20
  • Мнения: 2 448

А излекувалите се, моля споделете как,  с какво?

Предполагам като приемеш, че това не е болест и нуждата от лечение отпада.  bowuu

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Минзухар, аз мога да помогна.
Както и на всички, които имат подобни притеснения.
Пишете, не ме жалете.

 Hug

# 22
  • Мнения: 3 447
А излекувалите се, моля споделете как,  с какво?
Скучни теми, скучни потребители, такива неща  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 837
Минзухар и ти на там вървиш. Ебанвай се, докато е време.
Втора бременност е рискова за удължаване на оставането тук, да знаете.

# 24
  • Мнения: 2 401
Реза, бях сигурна, че ще откликнеш  Simple Smile. Но все пак удовлетворението е  пълно, когато успееш сам да се справиш.
Дона, и на мен ми е скучно в последните два-три месеца, но това не помага, все влизам с надежда за промяна някаква  Laughing

Цитат
Втора бременност е рискова за удължаване на оставането тук, да знаете

Знам, знам.. така се почна. Аз не кибича  по цял ден тука, обаче компа  работи по цял ден и аз така ..на прибежки, което пак си е доста загубено време.

# 25
  • Мнения: 919
Втора бременност е рискова за удължаване на оставането тук, да знаете.
А трета бременност? Whistling Joy

Уф,пристрастена съм и още как!Признавам си ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Пристрастена или не - не ми пука. Някои гледат сапунки, други ходят по кръчми, трети правят нещо друго... Докато ми харесва ще го правя. Запознах се с много интересни хора и срещнат и много и различни възгледи. Все едно седя на селския мегдан или на пейката пред блока и новините сами идват при мен.

# 27
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Реза, бях сигурна, че ще откликнеш  Simple Smile.

Аз съм добрата фея на форума.
Питай Борето.
 Flutter

# 28
  • Мнения: 2 448
Реза, бях сигурна, че ще откликнеш  Simple Smile.

Аз съм добрата фея на форума.
Питай Борето.
 Flutter

Tъй, тъй, аз за това не пускам толкоз теми да не решите , че съм болна и имам нужда от лечение.  Laughing
Но Минзухар, ти сериозно го гониш с тези 96 теми, минеш ли стоте, направо си е болест.  Thinking  Joy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пък и, минзухаре, има едно естествено пренасищане след време, прекарано във форум. Всички теми си ги чел, всички потребители са ти лесни за психопрофилиране. Ти си се изчерпал, минал си през пози, през жаргони, през форумски групировки и вече те мързи даже да формулираш мнение.
И идва време или за друго дете, или за по-уплътнено работно време  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт