голям проблем за малки гърди :)

  • 22 101
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Ти къде във Варна търси на КИА. Преди около месец гледах и пробвах техни модели в магазин на пазар Чаталжда. НА мен пък ми бяха малки и неудобни.
Какво ще рече захлупваща чашка?

# 16
  • Мнения: 1 247
Пусна лиса нова марка сутиени и е БЪЛГАРСКА казва се ПЕРФЕКТ и е  Варненска фирмата  много добри модели има Peace

# 17
  • Мнения: 17 407
Перфект не е нова марка, освен ако не са изкопирали името Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 247
Може но приятелка има два магазина за бельо и ми каза че е нова марка
може и тя да бърка Peace

# 19
  • Мнения: 1 733
Имам абсолютно същия проблем като на авторката. Единствените сутиени, които ми стоят добре и не са ми големи, са тези на Киа. Купувам си ги от Казанлък (фирмата е казанлъшка), а преди година си бях взела един от София от едно магазинче в Лозенец.
Mia 1, моделът, който си показала, е фантастичен, но, повярвай ми, точно за малки гърди не върши никаква работа! Поне при мен (моите са изключително малки).

# 20
  • Мнения: 1 224
А от сутиените на Етам доволни ли сте ? Никога не съм ползвала техни, а гледам имат хубави модели.. Съжалявам за офф-а  Rolling Eyes Blush

# 21
  • Мнения: 71
от къде мога да си купя сутиени на Лормар или други с гел в София?

# 22
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ама защо не си купиш просто сутиен с чашка А?  newsm78

Защо пробваш само Б?

Аз бих ти препоръчала сутиените на Етам, прекрасни и качествени модели, и имат предимно с А чашка  Heart Eyes

А от сутиените на Етам доволни ли сте ? Никога не съм ползвала техни, а гледам имат хубави модели.. Съжалявам за офф-а  Rolling Eyes Blush

Топи супер са им нещата, няма да сбъркаш ако си вземеш  Flutter
И не само бельото, но и нощничките, чехличките и т.н.

# 23
  • Мнения: 1 224
А получава ли се този ефект, при който гърдите седят "топчести" , Лу  ?   Rolling Eyes

# 24
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А получава ли се този ефект, при който гърдите седят "топчести" , Лу  ?   Rolling Eyes

В какъв смисъл топчести?  newsm78

Повдигнати ли?

# 25
  • Мнения: 1 224
Ми да. Има някои сутиени / които все не откривам / с които гърдите се "избутват" нагоре. Нямам проблем с увиснали гърди.. но имам с малки  Mr. Green
Та.. оптическата измама търся  Mr. Green

# 26
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ми да. Има някои сутиени / които все не откривам / с които гърдите се "избутват" нагоре. Нямам проблем с увиснали гърди.. но имам с малки  Mr. Green
Та.. оптическата измама търся  Mr. Green


Имат някои такива модели да  Peace
Обаче по-добре направо си вземи Push-Up сутиен щом търсиш тоя ефект  Mr. Green
Май цяла тема имаше за тоя вид сутиени  Thinking
На мен най-много ми ги повдигат сутиените на Calvin Klein, от тях съм много доволна  Flutter

# 27
  • Мнения: 1 224
В Цезар и Клеопатра дали ще има хубав пуш ъп ? Защото аз имам този наа.. Севън Секъндс и мога да кажа , че не е кой знае какво..  Rolling Eyes
Лу, айде , ще ме водиш за сутиен  Mr. Green

# 28
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Топи, Цезар и Клеопатра ме съмняват бая  Thinking

Аз имам някои неща от тях, ама като цяло не са стока.

Айде ще те водя  Hug

# 29
  • Мнения: 1 224
Добре, ще отида в Етам.
Ще поискам сутиен , дето прави "циците" огромни  Peace Joy

Общи условия

Активация на акаунт