Palette Color XXL

  • 8 558
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Това виолетовото съм го пробвала. Не стана както исках,
или по-точно както очаквах, а някаква друга мацня,
но боята е доста силна. Трябваха ми повече от 6м, за да
го залича. Не го пробвайте точно тоя нюанс на ХХL-a.

 ooooh!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 481
И моя съвет е да не пробваш, но решението си е твое! Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 78
не ми харесва тази боя, косата ми се изтощи много,стана ужасно суха Close
И при мен така  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 4
Е аз и друг път съм я пробвала, но черната
и не съм имала оплаквания от нея.
Ще видим тоя път как ще е  Shocked

# 19
какво мислите за лилавата боя за кичури? Нещо съм се притеснила, понеже отзад на опаковката пише едни страховити неща за евентуалните сиптоми на алергия и направо...

# 20
  • Мнения: 3 420
Аз използвах Ice blond-10 и съм доволна.

# 21
  • Мнения: 641
Аз използвах Ice blond-10 и съм доволна.
Извинявай,че се намесвам,но някъде прочетох,че косата ти станала като опърлена,а сега чета,че си доволна...не разбирам нещо.
Тази боя между другото е много силна и е възможно да се получи алергия.

# 22
  • Мнения: 3 420
Аз използвах Ice blond-10 и съм доволна.
Извинявай,че се намесвам,но някъде прочетох,че косата ти станала като опърлена,а сега чета,че си доволна...не разбирам нещо.
Тази боя между другото е много силна и е възможно да се получи алергия.
Доволна съм за това,че най-накрая се получи цвета,който искам без да рижавее и то на тънко-9 лв за 2 опаковки.Преди това дадох 32 лева за 2 опаковки на L`oreal Exelens ,а резултата не беше кой-знае какъв,а и след 4 измивания и малкия резултат се изми ooooh! .А разбира се  няма как да кажа,че съм доволна,че палете-то щади,защото ПРИЛИЧАМ НА МЕТЛА  в косата.Ама това са рисковете на блондинките,аз съм се примирила Laughing
А за алергията,аз съм ужасно плашлива и винаги стриктно си правя 48 часа преди боядисването теста за алергия.Между другото на всички бои пише,че ако се получи зачервяване да не се използва боята,ама аз до сега винаги съм получавала розовичко петно,там където съм пробвала боята..

# 23
  • Мнения: 641
Аз използвах Ice blond-10 и съм доволна.
Извинявай,че се намесвам,но някъде прочетох,че косата ти станала като опърлена,а сега чета,че си доволна...не разбирам нещо.
Тази боя между другото е много силна и е възможно да се получи алергия.
Доволна съм за това,че най-накрая се получи цвета,който искам без да рижавее и то на тънко-9 лв за 2 опаковки.Преди това дадох 32 лева за 2 опаковки на L`oreal Exelens ,а резултата не беше кой-знае какъв,а и след 4 измивания и малкия резултат се изми ooooh! .А разбира се  няма как да кажа,че съм доволна,че палете-то щади,защото ПРИЛИЧАМ НА МЕТЛА  в косата.Ама това са рисковете на блондинките,аз съм се примирила Laughing
А за алергията,аз съм ужасно плашлива и винаги стриктно си правя 48 часа преди боядисването теста за алергия.Между другото на всички бои пише,че ако се получи зачервяване да не се използва боята,ама аз до сега винаги съм получавала розовичко петно,там където съм пробвала боята..
Ок.Качи една снимка да видя цвета.На мен напоследък корените от всички бой ми жълтеят.Ама аз хем искам хубав цвят хем искам само боя без обезцветяване.Качвам ти две снимки от лятото да ме видиш каква жълтурка съм.

# 24
  • Мнения: 3 420
Аз използвах Ice blond-10 и съм доволна.
Извинявай,че се намесвам,но някъде прочетох,че косата ти станала като опърлена,а сега чета,че си доволна...не разбирам нещо.
Тази боя между другото е много силна и е възможно да се получи алергия.
Доволна съм за това,че най-накрая се получи цвета,който искам без да рижавее и то на тънко-9 лв за 2 опаковки.Преди това дадох 32 лева за 2 опаковки на L`oreal Exelens ,а резултата не беше кой-знае какъв,а и след 4 измивания и малкия резултат се изми ooooh! .А разбира се  няма как да кажа,че съм доволна,че палете-то щади,защото ПРИЛИЧАМ НА МЕТЛА  в косата.Ама това са рисковете на блондинките,аз съм се примирила Laughing
А за алергията,аз съм ужасно плашлива и винаги стриктно си правя 48 часа преди боядисването теста за алергия.Между другото на всички бои пише,че ако се получи зачервяване да не се използва боята,ама аз до сега винаги съм получавала розовичко петно,там където съм пробвала боята..
Ок.Качи една снимка да видя цвета.На мен напоследък корените от всички бой ми жълтеят.Ама аз хем искам хубав цвят хем искам само боя без обезцветяване.Качвам ти две снимки от лятото да ме видиш каква жълтурка съм.


След някой друг ден,че не съм на моя компютър.Ами на снимките не се вижда,че си "жълтурка" ,даже на долната,където си сама ми харесва.Иначе с коя боя се боядисваш?

# 25
  • Мнения: 641
Ами много години се правих с някаква Лонда вече забравих каква.Но понеже работя в завод за парфюмерия и козметика,а там започнахме да правим една нова боя реших да я пробвам и ми хареса.
"Импресия" на "Ален Мак" Цвета е 27.
Може и да ти изглежда смешно но това е боята с която се правя в момента.
Понякога на 2-3 месеца се обливам с нещо сребристо.
Само това.
Но пак ми жълтее нещо.

# 26
  • Мнения: 3 420
Ами аз преди се правих при фризьор,след това кратък престой при брюнетките,и сега пак започнах да се изрусявам но сама.Та стигнах до извода,че,за да заприличам на нещо трябва да използвам силни бои,поне докато не се изравни цвета и не рижавее.Та до сега тая работа я свърши Палетето ХХЛ,ама си я поизгори косата.. Tired

# 27
  • Мнения: 641
Искаше ми се да си попишем още малко но имам среща с майка ми.Утре като се прибера по обед ще доразвием темата.Чао.

# 28
  • Мнения: 93
Почити две години се боядисвах само с Палет C10,бях много доволна,но вече 5-6 мес,корените ми не стават както трябва и сега не мога да олуча на боя,и пак ще трябва май да ги изсветлявам и после с боя  ooooh!

# 29
  • Мнения: 3 420
Почити две години се боядисвах само с Палет C10,бях много доволна,но вече 5-6 мес,корените ми не стават както трябва и сега не мога да олуча на боя,и пак ще трябва май да ги изсветлявам и после с боя  ooooh!
Чесно ти казвам,само това би ме отказало от русото Tired

Общи условия

Активация на акаунт