Palette Color XXL

  • 8 565
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 421
До колкото виждам най-светло русо е номер 00А добър ли е цвета или е по-скоро за обезцветяване и отгоре трябва да се мацам с друга? newsm78

# 31
  • Мнения: 3 421
Това е с Palette XXL-01

# 32
  • Мнения: 5
много хубаво русо е станало, за всеки , който има проблем с жълтеенето бих препоръчала един шампон - матиращ на  keune, ползвам го от около месец и косата става с хубав бял отенък без да сивее или лилавее,  като не се отмива на второто къпане  Peace

# 33
  • Мнения: 5
Не сьм доволна от тази боя.Много бьрзо пада цвета.Аз се боядисах с 4ерната  но вси4ки в кьшти разбраха. Grinning.Много пада.

# 34
много хубаво русо е станало, за всеки , който има проблем с жълтеенето бих препоръчала един шампон - матиращ на  keune, ползвам го от около месец и косата става с хубав бял отенък без да сивее или лилавее,  като не се отмива на второто къпане  Peace

на второ къпане не се отмива ..значи се ползва по-рядко ли този шампоан и на колко време горе долу   bouquet
bonkaivanova - страхотен цвят

# 35
веднъж се боядисвах с такава боя - черна , но много бързо се отми  Crossing Arms

Zdrasti, a zialata li se otmi. Az mislia da se boiadisvam za 1vi put i poprinizp tazi boia ia davat kato karatkotraina (9-11) izmivania. Vuprosa generalno mi e, zialata li se otmi ili ostanaha petna? Simple Smile

Dessy

# 36
  • Мнения: 1 296
Е няма по-гадна боя от Палете,повече никога няма да си сложа подобно нещо на главата.Веднъж ми стига....подведох се  по светло пепелно русо,едно че цвета нямаше нищо общо с каталога и косата ми стана като тел  smile3511

Научих от сигурен източник, че тази Палете, която се продава в България е толкова евтина, защото й е спестен важен компонент в съставките, който е необходим срещу увреждането на косъма.
Преди съм я ползвала когато бях блондинка, не xxl, а лилавата кутия, а също и червената по-голяма кутия. Доста изтощаваше косата, цветът беше нетраен и помня, че щипеше докато се боядисвам.

Почити две години се боядисвах само с Палет C10,бях много доволна,но вече 5-6 мес,корените ми не стават както трябва и сега не мога да олуча на боя,и пак ще трябва май да ги изсветлявам и после с боя  ooooh!

Една приятелка преди се боядисваше с нея и ставаше уникално просто. Само че тя си беше тъмно-руса мадамата по природа и за това така я хващаше.
А при мене ставаше пак добре, но не толкова светло и за кратко. Разликата беше, че на мене ми зажълтяваше след 2-3 измивания, а на нея - не.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 15:23 от doby80

# 37
  • шумен
  • Мнения: 17
Една колежка ми я препоръча,беше се правила с ледено русото и наистина цвета й беше като на каталога.Тя е с много светло пепелно русо. Но при мен цвета не стана.Жълтееше и се изми на 2-рото къпане. Лично аз не съм доволна-първо, че не стана цвета и ми дойде силна на косата.Не бих я препоръчала

Общи условия

Активация на акаунт