Електрическа пинсета за лицето

  • 16 649
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 322
Кафявите петна стават само от ел.игла, не от пинсетата. И от иглата определено има ефект. За пинсетата не мога да кажа, не съм пробвала.

# 16
  • Мнения: 1 529
Да,наистина има разлика между ел.игла и ел.пинцета.От известно време ходя на такава процедура(игла),малко е неприятно,но аз търпя на болка.Вероятно и козметичката ми е мн.добра,защото не ми оставя никакви белези.Само през първия час се забелязва леко зачервяване,но това не е проблем.
Къде ходиш????

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Да,наистина има разлика между ел.игла и ел.пинцета.От известно време ходя на такава процедура(игла),малко е неприятно,но аз търпя на болка.Вероятно и козметичката ми е мн.добра,защото не ми оставя никакви белези.Само през първия час се забелязва леко зачервяване,но това не е проблем.
Къде ходиш????



ТЦ"Илинден"

# 18
  • Мнения: 1 529
Къде се намира ?За севте го чувам.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 703
Обещах да пиша след ходенето (вече имам 5 процедури) и не мога да кажа има ли ефект, със същото темпо си растат .

И имам въпрос към дамите който си правят процедурата с пинцета по колко време ви задържа козметичката самите щипки на косъма , за сравнение , горе долу за да придобия представа че си мисля много бързо ме претупва.

и накрая пинцета или игла все пак е по добре за космите и тяхното отстраняване.

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
На мен ми правят епилация с игла.Определено е по-болезнена отколкото с ел.пинцета.Козметичката ми смята ,че за 3-4 месеца ще ги умори. Twisted Evil

# 21
  • Варна
  • Мнения: 153
Момичета от къде мога да си купя ел.пинсета?

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз за първи път чувам newsm78

# 23
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Момичета от къде мога да си купя ел.пинсета?

diangeli, от Некерман. В събота ми пристигна моята и днес се обработих - мустака и сега чакам резултати.  Peace Аз съм ходила около 3г. в БГ и ми намаляха значително, но има още какво да се мори докато изчезнат всички  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 529
А доставят ли до България?
А в прочем на батерии ли работи пинсетата?

# 25
# 26
  • Мнения: 46
Скоро научих за тази пинсета и ми е мн интересно дали само върху лицето може да се ползва.Мами,които се подлагате на такива процедури,може ли да се третират косми и на други части от тялото-примерно триъгълник,каква част от тялото може да се третира на една процедура...

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 703
poli@ аз ходех около 2 месеца на ел.пинсета и нищо, някой ще каже че е рано за резултат,но аз съм припряна. Можеш на всяко едно кътче по тялото където си пожелаеш да правиш процедура, от свободното време на козметичката зависи колко време ще си в салона и как си раздава часовете, мудна работа с две думи, на косъм около 10 секунди времетраене. Hug
Виждам че си от Бургас къде си се насочила да ходиш, в кое студио?

# 28
  • Мнения: 46
poli@ аз ходех около 2 месеца на ел.пинсета и нищо, някой ще каже че е рано за резултат,но аз съм припряна. Можеш на всяко едно кътче по тялото където си пожелаеш да правиш процедура, от свободното време на козметичката зависи колко време ще си в салона и как си раздава часовете, мудна работа с две думи, на косъм около 10 секунди времетраене. Hug
Виждам че си от Бургас къде си се насочила да ходиш, в кое студио?

В никое не съм се насочила като цяло.вчера четох за нея.Мисля да си взема и да се правя в нас.Не обичам да седя дълго по салоните,хваща ме съклета  Wink

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 703
poli@ от къде ще я купуваш, преди търсех но имаше само големи професионални по 450 лв. в интернет, ако си намерила нещо за домашно ползване от към страната на габаритети да са по компактни можеш ли да ми кажеш, ще съм ти благодарна. Hug

Общи условия

Активация на акаунт