Мама вече е нетърпелива, иска СEПТЕМВРИйче да повива!

  • 10 820
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
Мирка, това с притесненията ми е ясно. Моята майка е стабилен и здравомислещ човек, но като й се обадих в 6.30, че ще ме подготвят за секцио ... докато й се обадя след това минаха два часа, а тя знае колко време трае едно секцио, та й е било доста свитичко под лъжичката. Аз си спомням, че тя се поразплака на телефона... Абе този път бях по-замаяна и паткясана. Много се бях развълнувала от преживяното от нормалното раждане Grinning
Изобщо честно казано още не съм съвсем на този свят Crazy Сякаш летя... И мозъкът ми на моменти е доста вън от реалността Crazy И на знам защо така. Предния път се бях събрала бързо, бързо, а сега Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 571
Асе аз без да съм родила не знам къде се намирам EmbarassedТолкова ми е замаяно,развълнувано и страшно в същото време!!Нямам търпение да видя бебка и да я гушна и същевременно съм и доста уплашена и за самото раждане и за всичко след това,за гледането а кърменето как ме плаши не  е истина-искам да я кърмя и да се справя успешно без проблеми!! Praynig
Мисля си че всичко ще мине като на сън и се моля горещно да сме добре Praynig
Пееща тя моята свеки си е такава!!Или си трае ама прави страхотни муцуни на неодобрение,пъшка,сумти,тръгва си демонстративно или се държи така заповеднически!!! #Cussing outИскам сина и да я постави на място веднъж за винаги!!!Но знам,че и е мълчал и гък не е казал

# 17
  • София
  • Мнения: 7 673
Шмат,   bouquet
Флуч,    bouquet
Вики 86, дори да нямаш кирилица, има кредор - горе в дясно ще видиш откъде се сменя клавиатурата. Давай, за да разкажеш по-подробно за раждането на Виктория  Hug
Мариям, на теб, момъка със страхотното библейско име и на цялото ти семейство желая цялото здраве и щастие, които можете да понесете.
ЧЕСТИТ СИН!
 Heart Eyes
Деси, ама ти още ли си тук?  Joy

# 18
  • Мнения: 125
Eeee, Веч, извинявай! Аз щото момента беше дошъл за нова тема. Ама ги драсни в старата, кво Simple Smile
Флуч, то това с военния маниер Мирето го измисли - нали мъжо и е военен, та е на тая вълна Simple Smile
Мире...една лъжичка "майната и" Simple Smile Въпреки, че на мене ми е лесно да давам съвети - дразнителя ми е на 2000 км. от мене Simple Smile

# 19
  • Мнения: 262
Майчета, извинявайте за лиричното отклонение, ама нали съм нова домакиня и не знам.... та МОГА ЛИ ВЕДНАГА СЛЕД ЕДНОТО ПРАНЕ ДА ПУСНА СЛЕДВАЩОТО? Или трябва да изчакам малко, да си почине машинката? Сигурно ви звучи супер смешно, ама ме е страх да не й направя нещо на пералнята, че нали ви писах , че ни е нова. А майка е в Гърция и не искам да й звъня да я питам такива щуротии. Свеки пък е на работа и също не искам да я притеснявам жената с русотията си  ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 666
Напоследък само се "отмятам" в новите теми и честитя бебчета - за друго не остава ред, толкова сте бързи!

Шмат, Флучия -   bouquet  bouquet

Честити рожби на Вики86 и Мариям!

Мариям, браво на теб, момиче! Представям си, ако беше за нормално раждане и трябваше да си чакаш термина или пък даже преносиш.... ми ти направо отгледано бебе си го родила. Не че нещо, ама моят Стени на 1м. точно беше 4300гр и 56см! Затова имаш специалните ми адмирации! И името е страхотно!

Флуч, пускай смело! Нищо няма да й стане на машинката, за това е създадена!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 9
Флуч, давай, мори я пералнята щом е нова - предполагам е и в гаранция. Ако нещо ще избива да избива сега  Grinning Иначе за мен никакъв проблем няма да пускаш пак - стига да има къде да изсушиш 2 перални едновременно  Peace

# 22
  • Мнения: 125
Флуч, докат ни питаш тамън си е починала машинката Simple Smile Пускай на воля! Никакъв проблем няма...а като се замисля аз и по три една след друга съм пускала.

# 23
  • Мнения: 262
Благодаря ви много!  Hug Hug Hug Пускам я веднага Simple Smile

# 24
  • Мнения: 571
Аз пуснах 3 перални една след друга!А пералнята беше нова-е издържа на изпитанието а и дрешките не се съсипаха Whistling
И се събраха на простора-без дреболийките разбира се,тях вътре  Flutter

# 25
  • Мнения: 7
Честити бебчета на Вики 86 и Мариам ! Да са ви живи и здрави! Щастието да не напуска вашите семейства.  Hug
Флуч, сега е момента да я гърбиш пералнята докато е в гаранция. Пускай смело.
Днес ми е първият ден в къщи, ходих при Джи Пито - всичко наред, пазарувах, пусках перални, простирах, изкъпах се сега отивам да си изправя косата и заминавам на последната лекция от училището за родители. Утре половинката и детето се прибират от България и това направо ми даде сили за домакински подвизи.

# 26
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Току-що получих изключително обаждане, и съм горда да обявя:

Мама MY NAME е родила тази сутрин 10:30 бебе ИВА, 3кг, 48 см.

По телефона звучеше много добре, раждането е било секцио, но бе много свежа!!!  Hug  bouquet Hug  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 372
 newsm44 newsm51 newsm44 браво!
честито MY NAME !!! бебе ИВА да е много здраво и усмихнато дете!
бързо възстановяване и успешно кърмене!   bouquet

# 28
  • Мнения: 571
Честита Ива на мама MY NAME!!!Желая и много здраве и палаво детство!!!
На щастливата мама бързо възстановяване!А защо секцио?Гледам няма я в списъка на 1ва страничка а и не помня длаи беше споменавала??Тя милата снощи си каза че днес май ще има бебе  bouquet
Охх днес моята госпожица е решила д аме побърка!не спира да се върти и да рита!!!А мен така ме боли някой път като рязко разпъне краче #Crazyоцъклям поглед ShockedЯдохме,пихме сокче..време и е да спинка кротко че иначе ще ми разкъса тумбака ако продължава hahaha

# 29
  • Мнения: 262
Ихаааа, още едно бебче днес! БРАВО, MY NAME!   bouquet Да ти е жива и здрава малката Ива! А ти бързо бързо да се възстановиш след операцията и да се прибереш у дома с прекрасната си дъщеричка! ЧЕСТИТО!

Общи условия

Активация на акаунт