14 септември, 17.30h. - Софийска близнашка среща !!!

  • 3 905
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 092
Гласувах за 16.30ч.
За сутринта може и да се успим Mr. Green

Един стикер за мен! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 727
16.30  smile3559

# 17
  • Мнения: 1 209
А приемате ли все още бременни мами??? newsm78
Много искам да се запозная с вас и да получа съвети за ситуации, с които вече сте се сблъскали  Hug

Ако още някой се е сетил, че иска стикер "Бг близнаци в колата" да си каже, за да знам колко да поръчам и да нося Peace
Ще съм благодарна ако има един и за мен  Party

# 18
  • Мнения: 1 895
Приемаме! Смело идвай Hug

# 19
  • Мнения: 28
Здравейте близнашки мами LaughingМоже ли и аз да се присъединя към вас .Много ще се радвам да се запознаем HugА за стикерите един и за мен Mr. Greenдо скоро

# 20
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Здравейте и от мен.Аз също съм мама на близнаци.Много ми се искаше да дойдем и ние на тази среща , но няма да можем, защото сме от провинцията, а и тогава имаме друг ангажимент.Много бих искала да имам и аз от тези стикери за кола, но от къде мога да си купя?Благодаря предварително за информацията и весело изкарване на срещата.

# 21
  • Мнения: 116
Креми - за мен 2 стикера, моля.

Аз гласувах за 11, че след обяд исках да се приготвяме за училище - но живи-здрави 2 двойки сме на линия Laughing

До скоро!!

# 22
  • Мнения: 1 895
Уважаеми дами,
за мен часът на срещата е без значение, но...като гледам каква жега е днес колко от вас ще изведат бебетата и малките си деца в 16.30 навън?
Имате право да променяте гласа си в анкетата. Ако решите да е следобяд за мен е ок, просто майките с дребосъци да преценят  Peace

# 23
  • Мнения: 649
Аз промених гласа си- за 17:30, че изскочи работа преди това, но ако пак друго решите, ще се опитам!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 727
И аз го промених - 17:30

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 415
По прогноза го дават по- хладно в неделя  Peace
Аз не знам дали ще успеем да дойдем  Cry

# 27
  • Мнения: 116
Незнам дали няма да е късно 17.30 - докато се съберем - ще се стъмни. То вече кам 19.30 е тъмно;-)

# 28
  • Мнения: 450
Незнам дали няма да е късно 17.30 - докато се съберем - ще се стъмни. То вече кам 19.30 е тъмно;-)

И аз мисля така, а и сутрин децата са по-спокойни /поне мойте/.
Ако срещата е след обяд няма да мога да дойда, ние сме и от провинцията, а и татко няма да е със нас и ще ми е трудно да карам и усмирявам.

# 29
  • Мнения: 22
ако може и ние да се присъединим към вас.Ще ни бъде приятно да се запознаем.Един стикер и за нас.А за часът на срещата нека да бъде  16:30 на 14.09 за да могат да поиграят децата

Общи условия

Активация на акаунт