Отчет на набор 2003 - 31

  • 12 033
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 125
Честит рожден ден на Лора  bouquet
Честит рожден ден на Плами newsm59

Нека да са много здрави, палави и да радват мама и тати!!!

Аз да почерпя за именния ден на моя Александър, който беше вчера и да честитя на всички адаши...на патерица Heart Eyes  bouquet
Да им е живо и здраво името Hug

# 61
  • Мнения: 22 989
Честито на патерици на Лора и Плами.да сте живи и здрави,мили деца.Честито и на всички именици.Ние вчера бяхме кръстници на една малка Александра,та празнужахме троен праник:2 имени дни и кръщене.
Колкото до килограмите: Дани е висок 119 см. и тежи 24 кг. Храни се добре,но е на монети ,като цяло.Понякога повече,друг път по-малко.Иначе е кротък,внимателен с децата,чувствителен.Бих казала от потърпевшите деца,тези,които винаги ги бият.Но пък аз съм положила големи усилия да го не го възпитам в агресия,въпреки,че не му правя голяма услуга в този жесток свят.
Гласувах с отция7.6-7.9.Тогава ше е на 7г.и 7м.

# 62
  • Мнения: 729
Честит рожден ден на Лора и от нас със Слави!
Честит рожден ден и на Плами на Дими!
Да са здрави, щастливи и безгрижни.  nbirthday  ura nbirthday

На анкетата отговорих с трета опция, т.е. ще тръгне на училище на 7г. и 7м. Що се отнася до килограмите, Слави тежи 20 кг. и е висок 116 см.
Коментирали сте пиенето на мляко и си мисля, че ако в менюто им то присъства под формата на млечни произведения - сирене, извара, кашкавал, може да не пият всеки ден, но определено имат нужда все още от него. От извество време Слави се е прехласнал по горещия шоколад - всяка сутрин по една чаша със закуската. Иначе е много контактен, запознава се без проблем с децата по парковете и пада голяма игра. Той сега е малко понастинал /така се върна от морето/, та пие Проспан и някакви хомеопатични хапчета, а и градината, изглежда, скоро няма да отвори врати... 

# 63
  • Мнения: 223
Честит рожден ден и от нас на малките наборчета!
Пожелаваме им преди всичко да се живи и здрави, много щастливи и усмихнати! Винаги да радват мама и тате! newsm59  bigdance2  ura nbirthday

# 64
  • Мнения: 822
Честит Рожден Ден на наборчетата и от нас !

 newsm59

# 65
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЧЕСТИТ 5ТИ РОЖДЕН ДЕН НА ЛОРА

Честит Рожден Ден и на Плами!



Да са здрави и щастливи деца!


Дени е м/у 17 и 18кг. Ама е само 105см.  Има ли нисички наборчета, че така лкато ви чета, повечето сте с по 10см. по-високи. Не че съм се притеснила де, и аз и баща й сме високи, ще порасне, но за сега си е дребничка.



# 66
  • Мнения: 223
И моята Буби е дребничка. И тя е 105 см и е една такава слабичка... Не се притеснявай, докторката ме каза, че просто върви по-дребничка. Като порасне може да дръпне. Да са здравечки е най-важно, че аз пък за килограмите се тревожа...

# 67
  • Русе
  • Мнения: 7 796
 newsm59 на рожденниците

Да са здрави, послушни и много щастливи!

На мамите,   bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 2 732
Много здраве и щастие на рожденниците !  bouquet на майките им

# 69
  • Мнения: 7 201
Малко със закъснение,но:
Честит рожден ден и на Пламиbouquet
 nbirthdayДими- да ти е живо и здраво порасналото момче!Да расте умно и будно дете за ваша радост и гордост! nbirthday

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Честито на всички рожденици със закъснение и от нас.Да са здрави и много щастливи  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 687
Честито на всички рожденици със закъснение и от нас. Да са палави и щастливи.   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 15 232
Вместо запис-ние вчера се върнахме от кратка забежка към морето.
Аз направих опит да се самоубия с едни миди в уж реномиран ресторант.  Close
И се върнахме 1 ден по-рано от планираното.

После ще прочета какво сте писали. Сега отивам да разопаковам багажа, влачейки се.

# 73
  • Мнения: 1 102
 nbirthday със закъснение на рождениците!Да са живи и здрави.
Относно пиенето на мляко, Арда пие поне по 1литър на ден и обожава яйца. Викам му ще ти купя кокошка и крава, та да смогва. Grinning
Висок е 120см и тежи 25кг, но не е дебел, то няма как, не стои минута на едно място.
Това с меренето преди и след баба и нашата баба го прави, много ме е  яд на такива глупости. Последния път пак го направи това, за мое щастие  Mr. Green, детето беше отслабнало с 500гр.
За какво ги правят тези неща не ми е ясно, то се вижда че детето си е здраво и добро гледано, само да ни дразнят. Close

# 74
  • Мнения: 14 133
Привет и от нас.  Hug
Сашо явно е пораснал, но не знам колко е висок. Всички дълги панталони са му окъсяли и купувахме нови. Ще тръгне на училище на 7г3мес.  Wink
Виви, съчувствия.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт