Семеен проблем. Спешно нужда от съвет.

  • 4 799
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
Чакай малко...а детето къде е, не разбрах?  Rolling Eyes
С вас ли е, за какви лекарства говориш?
В яда си за детето забравих. Когато тръгнахме за Кипър си взехме детенце с нас. Аз не мога да дишам без него а и той без мен. А за лекарствата се ходи веднъж да два месеца в София. Отпускат се поименно за всяко дете и под строг контрол. Няма как да се взимат от другаде, само в София. В момента детето е с мене в България. Преди два месеца се прибрахме с него а мъжа ми остана там. Скоро и ние ще отидем ако е рекъл Бог.

# 16
  • Мнения: 1 259
Много неприятна случка, но твоето решение според мен е правилно...хващай адвокат да те посъветва и направи това, което е най-добре за вас... Успех!

# 17
  • Мнения: 804
maatete , не знам как ще се кефи катила, защото ми е непонятно това състояние - да се кефиш, ако си "прекарал" децата си. Знам обаче едно - не се задълбочавам в роднински драми. Лъжите и греха се техни. Отърси се от дребнавите страсти и се прибери при мъжа си на онзи прекрасен остров и забравете за роднините. Не си струва за един егоистичен човек и за една камара ламарина да си тровиш живота.

# 18
  • Мнения: 1 858
maatete , не знам как ще се кефи катила, защото ми е непонятно това състояние - да се кефиш, ако си "прекарал" децата си. Знам обаче едно - не се задълбочавам в роднински драми. Лъжите и греха се техни. Отърси се от дребнавите страсти и се прибери при мъжа си на онзи прекрасен остров и забравете за роднините. Не си струва за един егоистичен човек и за една камара ламарина да си тровиш живота.


Ами ей така кефи се и не само той, преди се кефеше и свекърва ми и сестра му на мъжа ми. Две дълги, дълги години сме живяли в техния апартамент и ако не ни бяха изгонили тогава сигурно сега нямаше да сме заедно. На мене ми беше забранил да влизам в кухнята (2 години не съм готвила почти). Миех мръсните съдове в банята. Всеки ден след като си взема душ имаше скандал защото "прекалявам с къпането". Две години мъжа ми простираше защото ми беше забранено да излизам на терасата. За две години и аз и сина ми много псувни и клетви отнесохме. Много нервни кризи получих. Докато накрая не ни изгониха. Това е единствената услуга, която са ми направили някога. Мъжа ми така и не успя сам да повярва в себе си, че ще успее да издържа семейството на квартира. Но успя. Много неща съм понесла от този човек  и не само аз ами всички ние като семейство.Този път няма да му позволя да си разиграва коня както си иска. Ще изчакам до Четвъртък да видя какво ще стане.

п.п. И той и свекърва ми мислят само за себе си и за никой друг. Свекърва ми не е виждала сина ми от около 2 години но за нея това не е важно, за свекър ми също. Мъжа ми за тях не е техен син и аз не съм им снаха... ние сме просто глупаци, които могат да използват, когато има за какво. Поне до сега беше така.

# 19
  • Мнения: 2 386
Милата..

Не ми се иска да те обърквам допълнително, но как така си му простила 1200лв за няколко (колко?) ходения до София, при все - за лекарства за внучето му..  ooooh! Защото сумата от 1500 пада на 300. Нелепица пълна..

# 20
  • Мнения: 2 563
maatete , не знам как ще се кефи катила, защото ми е непонятно това състояние - да се кефиш, ако си "прекарал" децата си. Знам обаче едно - не се задълбочавам в роднински драми. Лъжите и греха се техни. Отърси се от дребнавите страсти и се прибери при мъжа си на онзи прекрасен остров и забравете за роднините. Не си струва за един егоистичен човек и за една камара ламарина да си тровиш живота.


Ами ей така кефи се и не само той, преди се кефеше и свекърва ми и сестра му на мъжа ми. Две дълги, дълги години сме живяли в техния апартамент и ако не ни бяха изгонили тогава сигурно сега нямаше да сме заедно. На мене ми беше забранил да влизам в кухнята (2 години не съм готвила почти). Миех мръсните съдове в банята. Всеки ден след като си взема душ имаше скандал защото "прекалявам с къпането". Две години мъжа ми простираше защото ми беше забранено да излизам на терасата. За две години и аз и сина ми много псувни и клетви отнесохме. Много нервни кризи получих. Докато накрая не ни изгониха.

А ти луда ли си да поддържаш още връзка с тези хора, че и кола да им продаваш?!

# 21
  • Мнения: 4 292
Много прости хора има на този свят. Що за родител трябва да си за да постъпиш така?  Confused И що за нерви трябва да има човек, за да издържи подобно отношение?

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не си трови нервите с този човек,здравето ти не струва 300 лева.....,остави мъжа ти да си оправя взаимоотношенията с него,не се бутай между шамарите,все пак това е неговия баща.....
Не го допускай до себе си....и семейството си и не се самообвинявай.
Погледнато реално от позицията на каква се мешаш в техните отношения,след като знаеш,че не ти е било позволено едни душ да ползваш и прането да си простреш,хайде не ставай говорител и адвокат на мъжа ти.....,да вземе да стегне баща си да проявява нужното уважение към теб или ако не става,не виждам защо поддържате някакви връзки с тази личност!?
Вярно ,че ти е мъчно от случилото се,но не знам какво си очаквала от него,след като знаеш какво му е отношението към теб и ако трябва на някой да се сърдиш то това е съпруга ти.
Какъв е този  мъж....,та е допуснал подобни отношения спрямо теб и детето ти...,пък и се съгласил семейната кола на баща си да ,,продаде,, ,въпреки всичко!? Sick

# 23
  • Мнения: 332
Аз бих продала колата (или поне бих я оставила в автокъща да я продават) и марш в Кипър при съпруга, а на дъртия хитрец  finger И никакви пари не бих му дала повече на тоя ...  Close

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ще я продаде, ако е на нейно име....или най малкото има нотариално заверено  пълномощно от собственика.
В този случай ,само свекъра и съпруга имат права над колата.....,но при тях не разбрах как стоят нещата?

P.S.След като съпруга ти не е искал колата да е в движение,преди да се плати,защо му е дал пълномощното,нещо не ми се връзват действията на твойта половинка ....в цялата история ти си хабиш най много нервите!?

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 10:19 от k.a.l.i.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 890
Той пак добре, че само пълномощно е дал...  Peace
Намекни на свекъра си др. път, че пълномощно както се дава, така се и разваля, за 5 мин. работа. И че преди да тръгне, съпругът ти те е упълномощил за такива действия, та може и ти да я свършиш тая работа.  Mr. Green

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мила,много е кофти това,което пишеш.Надявам се да му дадете добър урок на този ,светец, та да ви запомни.Най-добре си вземайте колата,на него нито стотинка не му давайте и си гледайте семейството да ви е добре и детенцето.Успех!

# 27
  • Мнения: 71
Смятям, че се хабиш напразно. Проблема може да го реши съпруга ти и баща му. Що ти се буташ, та все да си черна.?
Я хвани мъжлето - той да се оправя. А ма ха!

# 28
  • Мнения: 1 849
Консултирай се с адвокат, а аз на твое място отивам с полиция (ако колата е на мое име ) и си я прибирам. Нали нямаш документ, че ти е давал пари...
А знаеш ли какво най-ме е яд, че ти бях предложила помощта си мнооого отдавна, ако беше ми дала документите на мен, щях и лекарствата да ти взема, да ти ги пратя по автобуса и да не ти искам пътни и дневни...
Не мисля, че има смисъл да се доказваш, че не могат да те правят на будала, прибери си колата, независимо кой какво говори, на окачалки никога нищо не можеш да докажеш. Ако този човек няма документ, че ти е давал пари, единствения документ е пълномощното, може да си прибереш колата, но използвай полицията да дойде с теб да не те нападне или нещо друго..
В крайна сметка Господ е този който ще му го върне по най-добрия начин, както на теб дори не може и на ум да ти дойде... Wink
Пак ти казвам на линия съм, ако имаш нужда от помощ!

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Моят съвет е да теглиш една майна на пари и кола.

Пари ще си изкарате! Гледай от тук нататъка да нямаш нищо общо със семейството на съпруга ти.

Общи условия

Активация на акаунт