Мнение за 12 СОУ "Цар Иван Асен II"

  • 55 334
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Bennu, и аз споделям твоите впечатления и негативно мнение за училище.
И да, г-жо Emiliya, правя разлика между двете форми на обучение. И въпреки това не бих препоръчала 12 СОУ.

# 61
  • Мнения: 319
Здравейте, някой има ли инфо по колко часа седмично, първокласниците имат език? А и в следващите класове?
Доскоро на сайта на училището имаше учебни програми, но в момента не са достъпни. Струва ми се, че беше един път седмично за първи клас, но не съм сигурна...

# 62
  • sf
  • Мнения: 10 130
В първи клас един път седмично, за по-нагоре не знам.

# 63
  • Мнения: 33
В първи клас-един час/СИП/,във втори-2 часа,в трети и четвърти клас-по 3 часа седмично.

# 64
  • Мнения: 4
Привет на всички!
Ние също се спряхме на 12 СОУ - нашият син ще бъде тази година в предучилищна група и сме много развълнувани. Аз лично не съм била на место в училището, защото не сме в БГ, но съпругът ми сподели, че е бил посрещнат много любезно!

# 65
  • Мнения: 26
Здравейте, аз също съм завършила 12 СОУ и впечатленията ми не са никак добри. Нивото на образование беше под всякаква критика. Учителите по езици меко казано не стават ( по конкретно немски ) Наистина става дума за гимназиално образование, но не мисля , че началното е по - добро. Единственото което ги интересува е да си запълнят бройката с ученици.

# 66
  • В облаците
  • Мнения: 63
Здравейте,
виждам, че темата е за първокласници основно. Не съм писала много отдавна във форума, но сега наистина имам нужда от мнения.
Някой има ли информация за класните ръководители на трети клас в 12 соу (тазгодишните третокласници)? Не живеем в района, ще се наложи да отида на място, но ми се иска някой да сподели впечатления от атмосферата в момента в класовете. Мисля за преместване за догодина евентуално. Може да ми пишете и на лични, ако прецените.

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 16:16 от калинкамалинка

# 67
  • София
  • Мнения: 1 594
Моята дъщеря учи в 12то училище и есента ще е 3ти клас. Доволна съм от госпожа Тодорова и като цяло от училището. Децата си учат и има дисциплина.

# 68
  • Мнения: 176
Мами, моля, споделете информация за учителите, които в момента преподават на 4-ти клас! Доволни ли сте от преподаването и отношението към децата?

# 69
  • Мнения: 376
Същият въпрос имам и за тези, които са 3 клас и другата година ще хванат набор 2012.Благодаря!

# 70
  • Мнения: 1
Здравейте мили мамита на бъдещи първокласници. Моята дъщеря е родена 2012 и догодина ще е първи клас. И аз, като всеки родител, се интересувам от учителите, които ще поемат първокласниците догодина. Ще ми бъде от голяма полза, ако някой може да сподели мнения и препоръки за госпожите.
Благодяря ви предварително и успех на всички Simple Smile

# 71
  • Мнения: 9
Здравейте!  9 клас съм и имам намерение да се местя в 12соу следващата учебна година. Искам да попитам какво е положението и като цяло струва ли си? Много ще се радвам, ако ми отговорите!:)

# 72
  • Мнения: 1 333
Здравейте, знае ли някои дали има паралелка с немски език първи клас 2018/2019 година.
В сайта виждам само английски ?!

# 73
  • София
  • Мнения: 1 594
Ами три английски паралелки ще са.

# 74
  • Мнения: 1 333
Да аз се обадих и питах, казаха, че ако няма достатъчно деца желаещи немски, няма паралелка с немски 😐

Общи условия

Активация на акаунт