НОЕМВРИйската дружина цяла в Третия триместър мина!

  • 11 759
  • 290
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 818
Сиска, категорично ти препоръчвам да си вземе отпуската веднага след изписването от болницата. Те бебетата наистина спят само в началото, но пък майките им не знаят на кой свят се намират Laughing Това е времето, когато имаш най-голяма нужда от помощ - времето между храненията ти се струва безкрайно малко, чувстваш се изключително изморена, ежедневието ти е много объркано и докато го сложиш в ред, имаш нужда от човек покрай теб, който да ти помага. И това ти го казвам при положение, че щерка ми беше изключително поспалива и кротка, първият един месец тя се събуждаше единствено като е гладна и запсиваше, докато суче, тоест не е изисквала никакви грижи.

# 121
  • Мнения: 297
Здравейте и от мен,значи 3 дни ме няма и вие направо сте прекалили,а коментирате,че никой нямало на линия.Божеее newsm09
Сега да ви кажа аз кво правих-бяхме с мъжа ми и негов колега с неговата мацка на селото му-Изворово,простооо голям кеф и красота.Изкарахме си страхотно и се разцепих от ядене и пак съм си същите килааа,видях че ги коментирате по напред-бях 52 сега съм 61.Дрехите още ми стават.Клинчета и блузки,това си нося.
Браво на новодомците и успех на другите с ремонтите.
Аз още не съм купувала нищо на бебока,но ще отделя време другия месец,живот и здраве.
Айде това е засега от мен,успех на тези дето са на преглед и успешен месец  newsm51

# 122
  • Мнения: 33
 Joy Те нашите мъже да не са се наговорили Сиска Сутринта, когато ме водеше на работа точно този въпрос ми бе зададен  hahaha Мислим си да си вземе поне 2 седмици когато ни изпишат от болницата. Искам в този момент да бъде близо до мен, защото както аз съм объркана от новото човече, така и той и само той може да разбере вълненията ми. От толкова години сме заедно, че един за друг сме и най-добри приятели и споделяме всичко и мислим почти еднаква Hug Уххх разнежих се за милУто, сега ще му звънна един телефон  Mr. Green   love001

# 123
  • София
  • Мнения: 587
Hug  Hug  Hug
Момичета много ви благодаря - имах нужда от потвърждението ви, че взимам правилното решение.

Иве - и това го мислих, но то аз няма да съм си в къщи, та камо ли той...  Mr. Green . Аз мисля да ходя на работа до последно - буквално - докато имам сили да се кача до третия етаж... После пък едва ли ще ме свърта у дома и сигурно ще се моткам с приятелки из града, а и мама ми е обещала да си остане... И то няма да има време за милото  Embarassed
Fairy - благодаря ти за отговора - доста аргументиран е! Определено ми наклони везните...
temi4ka - и ние разсъждавахме така, но моя бременен мозък днес реши да се опита да преподрежда нещата  Rolling Eyes . Оказа се лоша идея очевидно  Mr. Green . Ние също от доста години сме заедно и преди да станем гаджета бяхме интернет приятели - в нета се запознахме. През годините си останахме най-близки приятели и двамата сами ни е най-добре. Добре че бабите не се разсърдихме като им го казахме..., че сами ще се грижим за внучето им, т.е. "тяхното дете" ...  Joy

# 124
  • Мнения: 31
Здравейте момичета, след доста дълга почивка и аз вече се завръщам и днес като първи работен ден толкова работа, че успявам само да ви изчета.
Радвам се, че всички сте добре дано само добри новинки да имаме.

Може и на мен вече да ми сложите гащи, това май Лейдито го прави РОЗОВИ в петък на прегледа доктора каза, че вече не е седалищно, а е с главичката надолу и е момиченце.

# 125
  • София
  • Мнения: 72
Сиска, категорично ти препоръчвам да си вземе отпуската веднага след изписването от болницата. Те бебетата наистина спят само в началото, но пък майките им не знаят на кой свят се намират Laughing Това е времето, когато имаш най-голяма нужда от помощ - времето между храненията ти се струва безкрайно малко, чувстваш се изключително изморена, ежедневието ти е много объркано и докато го сложиш в ред, имаш нужда от човек покрай теб, който да ти помага. И това ти го казвам при положение, че щерка ми беше изключително поспалива и кротка, първият един месец тя се събуждаше единствено като е гладна и запсиваше, докато суче, тоест не е изисквала никакви грижи.

Феъри, отново съм абсолютно съгласна с теб Heart Eyes. Моята щерка беше също много кротка, но и аз не знаех на кой свят се намирам. А уж имах известен опит с близки бебета. Все пак раждането си изтощава организма и първите дни имаш желание единствено да се наспиш, което трудно се получава с кърмене през 3 часа. Затова Сиска, изобщо не се чуди, нека мъжът ти си остане вкъщи веднага след изписването. В този момент всяка помощ ще ти бъде от полза.

Радослава, дано повече нямате проблеми от здравословен характер. Когато здравето е наред, всичко друго е поправимо  bouquet.

Петенце, пожелавам ви много щастие, любов, късмет и детски смях в новия дом.  bouquet

# 126
  • Мнения: 8 536
Теди честито ти момиченце, вече можеш да стягаш розовите панделки! Hug

# 127
# 128
  • Мнения: 114
Аз на нашия тати му казах да си вземе отпуска 10 дни след като се роди бебо. В началото точно не ми трябва. Такава ще е паника и лудница!!

Та така с тати...

# 129
  • Мнения: 7
Ели,Лида благодаря за посрещането!  Heart Eyes
Ели за Касида,нещо не ми зарежда,а за куини намерих си сайта на вносителя все ще се добера до някой магазин ,и всъщност в Бебчо май имат куини! Вие на какъв модел количка се спряхте?
Петенце ,честито новодомство,прекрасно е да посрещнете малката душица в нов дом,ние ще поизчакаме с това,но уви.....
Радослава голям стрес си преживяла мила,пожелавам ти това да е най-лошото,мисли позитивно,а за сълзите не се тревожи и хормоните ни помагат - аз месец и половина всеки Божи ден плача,т.е. не плача а направо си рева......но това е положението,а си мечтаех за прекрасна бременност.......
Теди честити розови гащурки!  Hug

# 130
  • Мнения: 398
Теди, честито госпожица..Те май ще са повечко от господата Joy
Рози спряла съм се на X-lander XA.Много ми харесва и мисля че е тя, има я в Касида.Иначе и в Штъркел имат.Но Куини е много разпространен модел и няма начин да ти е трудно да я намериш.Моя приятелка, която роди на 2.08 има Куини и е много доволна. Hug

# 131
  • Мнения: 7
проблемът е че искам Quinny speedy sx 2008 и то в лилаво и не съм сигурна ще успеят ли да ми я доставят - искам количката+кош за новородено бебе+maxi-cosi.Но ще съм упорита! И вашата е много готина!

# 132
  • Мнения: 398
Дано да намериш, но вярвам, че ще успееш.Може да поръчаш по-рано, за да може да имаш време ако не стане от едно място да пробваш на друго. Hug

# 133
  • Мнения: 34
Здравейте момичета!

Пепена, стискам палци да оздравяваш по-бързо.  Praynig

Розичка, добре дошла отново.  Hug

Теди, честита ти мома!   bouquet

Петенце и да напълните новата къща с деца.  Heart Eyes

Шамс, строявай мъжа докато е време че после става навик.  #2gunfire

Мамите които са (били) на преглед - стискам палци.  Peace

Хана, да разкажеш как мина сватбата. bowuu

Комарче, за гаденето мисля че премина(не е както преди да забременея),  но поне мога да вляза в кухнята и да сготвя нещо, а и хладилника отварям без да ми се гади. Вчера сметнах, че почти 6 месеца ми се е гадило без почивка.  #Crazy Да добавя само, че сме далече от роднини и храна има, ако аз сготвя.  Crazy
Сега ми се случва да има гадене след като си хапна, но то това не го броя на фона на кошмара който преживях.  Sick
Може би, ако беше само гадене щеше да е поносимо, но нали и корем ме боли от началото на бременността, та както се казва при мен е букет  #Crazy имам си от всичко.  Tired
Аз не знам да се хваля или оплача, вчера купихме на бебо легло и днес съм ни жива ни умряла.  ooooh! Аз едва издържам 30 мин. разходка, а вчера излязохме на обяд и се прибрахме вечерта.  ooooh! Уж седях не съм ходила, но пак ми е зле. Tired Да се похваля и с покупката:

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 17:28 от Yuliya2008

# 134
  • Мнения: 398
Юле браво, много е хубаво.Стискай още малко.Има-няма два месеца и малко.
Аз наготвих и даже едни питки забърках.Ама то с тая Мишка.Влезе и напише какво е готвила и в главата ми започват да се въртят едни кулинарни мисли и какво да правя-запретвам ръкави.  food002

Да ви се оплача.Започвам да се чувствам като инвалид.Болки в кръста;седна ли не мога да стана;ако лежа и искам да стана трябва милото да ме бута, схващам се.Ето снощи ставах 10 пъти до "00".И всеки път мъжо да ме бута.Голям смях съм.През деня задържам вода и краката ми са като копита, а нощем я изпикавам.Дали има начин да справя с това.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 18:28 от tsvetkova_elica

Общи условия

Активация на акаунт