НОЕМВРИйската дружина цяла в Третия триместър мина!

  • 11 809
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 293
Ааа, Мишле, моя квартал го изпусна, аз няма да дойда тогава пък  Crossing Arms

# 226
  • София
  • Мнения: 3 789
Ааа, Мишле, моя квартал го изпусна, аз няма да дойда тогава пък  Crossing Arms
Аре нИ сЪ пра'и Naughty Crossing Arms
Утре да си на линия! Naughty

# 227
  • София
  • Мнения: 167
Мишле -
http://www.zilana.com/index.html
А магазина е "Детска мода", София, ул. "Сан Стефано" № 9
Работно време : Понеделник - Петък : 11.00 - 19.00
Събота : 11.00 - 16.00

# 228
  • Мнения: 827
Лелеее... нямате изчитане Crossing Arms Mr. Green Прочетох през редовете...ама то не си е работа , няма да ми остане време за маникюра Laughing
Тонеска браво че вече сте си в къщи и сте здравички Hug
Мишле много ти е хубава прическата.
Браво на всички които са имали близки срещи с бебоците, моята е утре (на ФМ съм).
За ходенето по малка нужда и то буквално през 2 мин. с по две капки и при мен го е имало - вчера беше последния път.И аз се чудех защо така... newsm78 и се надявам да е права докторката която е казала че е с главата на долу.Така ми се иска да се завърти моята бебка, ама си я усещам седалищно.Дано утре ме зарадва док че е главично Heart Eyes
Теди, честита ти розова новинка  bouquet
Добавила съм розовите гащи на Теди и новата ни мама.

# 229
  • Попово
  • Мнения: 687
абе ей мацки, вий неска нямахте ли работа то голямо писане сте изписали, няма изчитане  Mr. Green че и две нови мами  smile3508  welcome
Тонеса- здравейте, надявам се всичко е О'К с Гоголан Калпазан  Crazy
Лида, какво се косиш за времето Wink все пак си в Греат Бритайн Simple Smile погледни от добрата му страна Simple Smile

# 230
  • Мнения: 297
За мацките от Пловдив и аз живот и здраве мисля да раждам в Селена,може да се засечем и да направим една партия  smile3532

# 231
  • Мнения: 26
Диди, ти си при доктор Кръшков, нали? Аз днес се обадих в Селената да си запиша час за 4D ама ми казаха, че Кръшков излизал в отпуска и да се обадя на 14.09. Много ми се искаше пак да си видя бебка ама ще трябва да изчакам 2 седмици. Мисля и тогава да говоря с него за раждането, предишния път ми каза около месец преди термина да се отида с всичките ми изследвания и да обсъдим раждането. Не знам вие как сте ама аз с напредване на времето започвам яко да се шашкам дали всичко ще е наред ..... ама все пак каквото е писано, това ще става. Приятна вечер на всички!  Hug

# 232
  • Мнения: 297
Мдаааа при д-р Кръшков,но не знаех кога излиза отпускааа.Горе долу като гледам датата която си написала,след нея се пада да ходя на контролен преглед и ще го уцеля.Относно за раждането и той така ми каза като наближи термина да му кажа да си погледне графика.Dani_Sh няма кво да се шашкаш,всичко ще мине супер,като слушам и от други мамита,там са добри специалисти и място за притеснение няма.Ще се напънем 3 пъти и ще изкараме бебоците.Лека вечер и дано спинкате,че днес моята кукла ме е почнала от снощи и не спира цял ден денси  Crazy

# 233
  • Мнения: 1 031
Да кажа и аз за раждането в Пловдив - аз съм за ВМИ Peace
Благодаря за пожеланията на всички за Гоги Hug Той е с нефротичен синдром (възпалява му се легенчето на бъбрека) и започва да задържа вода и да отделя белтък в урината. Сега ще сме 3 месеца на хапчета и възможността да влезем пак в болниицата е 50/50, ама се опитвам да не мисля затова и вярвам, че всичко ще е наред. Моля се повече да не ни се налага да стигаме дотам, че откакто се е раболял вече за 3-ти път влизаме в болница Praynig
За пишкането - и аз съм през 5 мин. в тоалетната за по 2-3 капки Rolling Eyes

# 234
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Ехееее, радвам се, че възприехте идеята за срещичка Laughing Бройте ме и мен. Само часът да уточните. Този път ще дойда. Обещавам най-тържествено. Heart Eyes

# 235
  • Мнения: 398
Тонеска много лошо.Стискам палци скоро да оздравее малкия сладур. Hug

# 236
  • Мнения: 297
Тонеска много лошо.Стискам палци скоро да оздравее малкия сладур. Hug

# 237
  • Мнения: 1
Барбароне, ти се сети да се мернеш! Thinking Mr. Green Я метни една бира с цаца насам Flutter

Ахахаха
Добро утро,
аз съм тука всеки ден кажи речи по цял ден но не пиша, само чета и се скатавам. Не гледайте че пише че ме няма ... тука съм Simple Smile
 Joy  Joy  Joy


# 238
  • Мнения: 33
Добро утро и от нас с малката буболечка  Hug
Хей, Барбароне, няма те няма, криеш се, пък дойдеш рано сутрин и вместо закуска с кафе пускаш цаца с бира  Naughty Поне следобед да беше поизчакал  Joy сега като се напием от ранни зори как ще е цял ден. Пияна жена - весела къща  Joy Joy
Тонеске Praynig дано не стигате пак до болница и Гогата да се стабилизира.   bouquet
Хайде и приятен ден на бебоците и майките им  Hug

# 239
  • София
  • Мнения: 293
Добро утро и от нас  Hug
Спокоен и спорен ден ви пожелавам! Какво става със срещичката?

Общи условия

Активация на акаунт