Зодия за бъдещото бебе

  • 7 217
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Аз много-много не съм се прицелвала, но все пак имах 1 наум и почти уцелих собствената си дата - със щерката сме през 4 дни. И двете сме Стрелец Laughing
Тежко му на тати, който е Телец /най-лошата комбинация според някои астролози/ Rolling Eyes

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Скропионът е класика в жанра - стриктно си спазва етикета - до обяд яде себе си, а следобяд другите.... Laughing Като оставим майтапа на страна, съм забелязала фрапантна разлика между октомврийските и ноеврийските такива....

аз изобщо не планирах кога ще правим и раждаме бебо и по закона на Мърфи се сбъднаха най-мрачните ми подозрения - Лъв /картонен, като всички мъже от зодията/ - тип много шум за нищо...като баща ми  Laughing  Laughing

А най-смешна беше сестра ми, която прави някакви мрачни номероложки изчисления и заяви, че датата на термина ми е "просто УЖАС" #Silly   baduu - следващата била добра, а после "Ужаса" /така и не разбрах какво точно имаше предвид/ бил още по-пълен  Rolling Eyes  /всеки луд с номера си!/.
Та в деня след термина ми - 29.07. ми се обади в 7,00 сутринта и  ми заяви най-сериозно, че днес трябва да родя. На обед звъннала на мъж ми да да му каже да ме кара в болницата. И къде на майтап, къде на истина родих в 23,57 мин. Три минути ни спасиха от "Ужаса" Grinning

# 17
  • Мнения: 8 769
Леле, Еlsi, на косъм си избягнала "ужаса", браво на теб и бебето! Laughing  Laughing  Sunglasses  Sunglasses И аз се опитвах да правя планове със зодията на дъщеря си, със сигурност не исках да е скорпион и дева, а по едни странни съображения не исках и да е водолей. Tермина ми беше за 25.03, и се бях примирила със зодия Риби, обаче детето реши, че ще излиза почти месец по-рано-02.02!  Shocked Хе, хе хе, не са лоши хора водолеите, само дето в рода вече да улучиш свободна дата през февруари си е майсторлък  ideauu Oт друга страна, детето си пасва идеално (според астролозите) с мама и тати, които съответно са близнаци и везни hug
А че избора си е тото е напълно вярно!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Туфи, какво имаш против скорпионите и девите? Май по твойта класация в къщи сме ударили бингото, а  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Туфи
Леле, Еlsi, на косъм си избягнала "ужаса", браво на теб и бебето! Laughing  Laughing  Sunglasses  Sunglasses И аз се опитвах да правя планове със зодията на дъщеря си, със сигурност не исках да е скорпион и дева, а по едни странни съображения не исках и да е водолей. Tермина ми беше за 25.03, и се бях примирила със зодия Риби, обаче детето реши, че ще излиза почти месец по-рано-02.02!  Shocked Хе, хе хе, не са лоши хора водолеите, само дето в рода вече да улучиш свободна дата през февруари си е майсторлък  ideauu Oт друга страна, детето си пасва идеално (според астролозите) с мама и тати, които съответно са близнаци и везни hug
А че избора си е тото е напълно вярно!


25.03 е Овен, а не Риби Wink А за февруари и при нас така стои въпроса. Laughing

# 20
  • Мнения: 8 769
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Туфи
Леле, Еlsi, на косъм си избягнала "ужаса", браво на теб и бебето! Laughing  Laughing  Sunglasses  Sunglasses И аз се опитвах да правя планове със зодията на дъщеря си, със сигурност не исках да е скорпион и дева, а по едни странни съображения не исках и да е водолей. Tермина ми беше за 25.03, и се бях примирила със зодия Риби, обаче детето реши, че ще излиза почти месец по-рано-02.02!  Shocked Хе, хе хе, не са лоши хора водолеите, само дето в рода вече да улучиш свободна дата през февруари си е майсторлък  ideauu Oт друга страна, детето си пасва идеално (според астролозите) с мама и тати, които съответно са близнаци и везни hug
А че избора си е тото е напълно вярно!


25.03 е Овен, а не Риби Wink А за февруари и при нас така стои въпроса. Laughing

 Embarassed  Embarassed Печатна грешка, исках да напиша 25.02!!!Извинявам се!

# 21
  • Мнения: 8 769
Цитат на: elsi
Туфи, какво имаш против скорпионите и девите? Май по твойта класация в къщи сме ударили бингото, а  Grinning

Ами Еlsi, принципно нищо против, освен че не се разбирам много с такива хора. Една от най-добрите ми приятелки е Дева, обаче всички останали които познавам от тази зодия не ми пасват, включително и най-новото разочарование дойде от един мой братовчед (рд 09.09), който аз изключително уважавах до преди месец (буквално!). Не отричам положителните им качества, просто като типажи не са ми любимци. Същото е със скорпионите-има хора, с които се разбирам прекрасно, но в бившата работа имахме едно ГОЛЯМО ЛАЙНО, което беше освен всичко и скорпион и с него не можехме да се дишаме просто. Мисля, че не винаги е въпрос на зодия, макар да смятам, че тя доста влияе върху човешкия характер.
И защо да сте ударили бингото, вие от тези зодийки ли сте? Доколкото разбирам, детнцето ти е Лъвче....какво му е лошото?

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Лъвиците определено ме кефят, защото си отговарят на зодията, обаче мъжките представители от зодията са голяма смешка - кипри голями, със самочувствието на човек, който се е родил да работи цар, а като стане напечено могат само да ръмжат, пуфтят, да се цупят и да викат Simple Smile
Мъж ми е девичка - не е истина за какво става въпрос, трагедията е пълна. А иначе и от жените и аз не бях доскоро с добро мнение, обаче се запознах с едно адски свесно момиче.
Аз съм скорпи, обаче на фона на други, които познавам, съм направо бижу. Grinning

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Добре де, я някой ще ме светне ли каква зодия в края на краищата е моето бебе Ерик? Embarassed
Роден е на 20 април и във всички зодиакални справки прочетох, че е Овен. Телеца почвал от 21 или 22, на различните места е дадено различно.
Само, че ми казаха, че тази година Слънцето влизало в Телеца / или нещо от сорта беше/ в 19 часа и забравих колко минути на 19 април.
Т.е. детето ми Овен ли и или Телец? Защото по книги и хороскопи е Овен, но конкретно за тази година по изчисления излизало Теле.
Кво да правя? Хората като ме питат коя зодия е бебето не знам какво да им кажа и изпадам в същите дълги и объркани обяснениея като по-горе Embarassed

Ако има някой спец наоколо ще му бъда признателна ако ми се притече на помощ Sad

# 24
  • София
  • Мнения: 90
Ох, момичета, плашите ме  Cry
На мен мъжа ми е скорпион, а и бебчето ми ще е на границата между скорпион и стрелец... да взема да стискам до стрелец, че да има малко подкрепа за лъвската ми натура, а  Wink

# 25
  • Мнения: 8 769
Цитат на: elsi
Лъвиците определено ме кефят, защото си отговарят на зодията, обаче мъжките представители от зодията са голяма смешка - кипри голями, със самочувствието на човек, който се е родил да работи цар, а като стане напечено могат само да ръмжат, пуфтят, да се цупят и да викат Simple Smile

Да, съвсем си права:-)) Обаче пък на фона на някои други зодии са си супер Wink
Цитат на: elsi
Мъж ми е девичка - не е истина за какво става въпрос, трагедията е пълна. А иначе и от жените и аз не бях доскоро с добро мнение, обаче се запознах с едно адски свесно момиче.
Аз съм скорпи, обаче на фона на други, които познавам, съм направо бижу. Grinning

А свестни хора има от всички зодии, спор няма!

# 26
  • Мнения: 2 693
Цитат на: dodo_dodo
Добре де, я някой ще ме светне ли каква зодия в края на краищата е моето бебе Ерик? Embarassed
Роден е на 20 април и във всички зодиакални справки прочетох, че е Овен. Телеца почвал от 21 или 22, на различните места е дадено различно.
Само, че ми казаха, че тази година Слънцето влизало в Телеца / или нещо от сорта беше/ в 19 часа и забравих колко минути на 19 април.
Т.е. детето ми Овен ли и или Телец? Защото по книги и хороскопи е Овен, но конкретно за тази година по изчисления излизало Теле.
Кво да правя? Хората като ме питат коя зодия е бебето не знам какво да им кажа и изпадам в същите дълги и объркани обяснениея като по-горе Embarassed

Ако има някой спец наоколо ще му бъда признателна ако ми се притече на помощ Sad


Ерик е Овне Grinning ! И между другото, чудесна дата е избрал да се появи! И с Хитлер всичко така е започнало - родил се един слънчев 20-ти април... Wink  Grinning

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: bobolenta

Ерик е Овне Grinning ! И между другото, чудесна дата е избрал да се появи! И с Хитлер всичко така е започнало - родил се един слънчев 20-ти април... Wink  Grinning


 А Овне!Мислиш ли? Shocked
Ми той и Денис е Овне.......е, сега ми се взе животеца Shocked  Shocked  Shocked А колко изчисления и криви сметки бяха.....но ето, божа работа е всичко!
А за Хитлер не бях сигурна дали е на 20 или 21 и ако знаеш що ровене беше преди да вляза в болница...... Laughing

# 28
  • Мнения: 8 769
Цитат на: dodo_dodo

 А за Хитлер не бях сигурна дали е на 20 или 21 и ако знаеш що ровене беше преди да вляза в болница...... Laughing

На 20-ти, е на 20-тииии.... Wink  Wink И едната ми леля е на 20.04 и е много горда от това Laughing  Laughing  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 693
Цитат на: elsi
Лъвиците определено ме кефят, защото си отговарят на зодията, обаче мъжките представители от зодията са голяма смешка - кипри голями, със самочувствието на човек, който се е родил да работи цар, а като стане напечено могат само да ръмжат, пуфтят, да се цупят и да викат Simple Smile
Мъж ми е девичка - не е истина за какво става въпрос, трагедията е пълна. А иначе и от жените и аз не бях доскоро с добро мнение, обаче се запознах с едно адски свесно момиче.
Аз съм скорпи, обаче на фона на други, които познавам, съм направо бижу. Grinning


Добре де, аз познавам две скорпионки, с едната се разбирам, с другата - тя искаше да се разбираме ама аз я избягвах... А с мъжете - никакъв проблем! Може и да е заради зодията ми /принципно основно Рибите се разбират със скорпита/, но се радвам, че детенце е скорпи, въпреки характереца му. Предпочитам да е по-самостоятелен и оправен, не утре като му вземат камиончето да идва аз да му уреждам бизнеса...

Помня как като ми определиха термина за 17.11, простото свекървище /което е стрелец/ ми вика "Не може ли да устискаш малко да е стрелец, да не е скорпион че са много Shocked  ЛОШИ Shocked  хора?". Аз и обясних, че по-лош от мен едва ли ще е, така че да се радва на каквото дойде, само да е живо и здраво и други неща ама ще пропусна, че нали не мога да псувам вече... Sad  И не само че не се "стисках", ами го родих "душевадец" на 8-ми, 9 дни преди термина, та тя окончателно се ужаси... Twisted Evil

И все пак всичко е до човек, до среда, до възпитание!

Общи условия

Активация на акаунт