Стилни шапки с периферия , КЪДЕ ?

  • 5 659
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Ами да де,това исках да кажа,и за периферията и за обиколката.....по снимка може да ти се стори,че е по малка или голяма периферията,а в действителност да не е точно така....за обиколката незнам,може би има номера,не може би,а сигурно има,но незнам дали и широчината на периферията е спомената,и дълбочината на шапката......и т.н.
Аз за себе си казвам,че не бих могла да си купя така,а който както иска да си процедира.За бейзболна шапка е друг въпроса,но за такива,аз лично не бих рискувала,още повече,ако трябва да измина само 50-60 км.да отида да магазина и да премеря,освен това и цената няма да е малка предполагам,за да махна с лека ръка..... Tired
Лично мнение,не се заяждам Hug

# 16
  • Мнения: 1 095
Ами аз пък не знам,как ще си избереш по и-нет шапка без да я пробваш,и да се убедиш,че ти стои добре......аз лично бих отишла на място в магазина да пробвам и тогава да купя Wink

Аз например знам доста добре каква периферия ми отива, щото съм прекарала доста време по магазините, мерейки шапки  Laughing та изобщо не ми е проблем да си поръчам по нета. Само трябва да се внимава с обиколката на главата, да не е малка или пък голяма.

Това е и моя отговор  Flutter

# 17
  • Мнения: 1 095
Ами да де,това исках да кажа,и за периферията и за обиколката.....по снимка може да ти се стори,че е по малка или голяма периферията,а в действителност да не е точно така....за обиколката незнам,може би има номера,не може би,а сигурно има,но незнам дали и широчината на периферията е спомената,и дълбочината на шапката......и т.н.
Аз за себе си казвам,че не бих могла да си купя така,а който както иска да си процедира.За бейзболна шапка е друг въпроса,но за такива,аз лично не бих рискувала,още повече,ако трябва да измина само 50-60 км.да отида да магазина и да премеря,освен това и цената няма да е малка предполагам,за да махна с лека ръка..... Tired
Лично мнение,не се заяждам Hug
Много бих искала да отида до Варна, но както по-горе съм писала съм сама с бебето и без кола през целия ден  Confused

Общи условия

Активация на акаунт