Мъж пътешественик

  • 2 893
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Тц, тц... посяхте съмнението и ето го резултата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321900.msg8460579#msg8460579

# 16
  • Мнения: 763
Ако презервативите са от скъпите, може пък да се окажат поредния безценен подарък, който да ознаменува необятната му любов към теб  Mr. Green Има една тенденция - колкото по-виновен се чувства мъжът пред жена си, толкова по-скъпи са подаръците. Поне ще си сигурна обаче, че с тези презервативи няма да ти поднесе друг *подарък*, който ще ти струва твърде скъпо...

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 15:39 от Dodichka

# 17
  • София
  • Мнения: 16 038
Мисля си - човека пътува по корабите, носи презерватви/похвално/.  На търговските кораби има ли жени? Ако няма с кого ли е мислел да ги ползва ...

# 18
  • Мнения: 4 916
Темата зави в неочаквана посока  Joy

# 19
  • Мнения: 4 516
Зависи от кораба - ако е пътнически, има си жени. А и да не е, нали все някъде слизат на суша. За имането - има къде да ги ползва човека. Важно е желанието.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 521
Ами питай го. Кажи така и така, намерих едни неща тука, за мен ли ги носиш или са ти останали, ей такива работи.  Peace

И той ще отговори "А остана ли са ми." Rolling Eyes

Пързул, пързул.

# 21
  • Мнения: 3 782
Може би авторката съжалява вече,че е пуснала темата.
Тц, тц... посяхте съмнението и ето го резултата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321900.msg8460579#msg8460579

 Sick

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Внимавайте,когато данайците носят дарове Mr. Green

# 23
  • Мнения: 884
Може би авторката съжалява вече,че е пуснала темата.
Тц, тц... посяхте съмнението и ето го резултата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321900.msg8460579#msg8460579

 Sick
Не е вярно, тя влезе тук вече съмняваща се, повечето от нас просто потвърдихме.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 179
Мила моя Деси,
бъзро ти кажи къде си?
Где е твоя мъж лъжлив, та макар и обичлив?

# 25
  • Мнения: 592
Нямам думи за критерия за обич /извинете, че повтарям констатациите на писалите преди мен/. Все ми казваха, че има меркантилни жени, ама и да прочета такива наивни простотии от тях, не вярвах! Честно!

# 26
  • Мнения: 3 782
Аз пък не съм изненадана Нотар.

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
моряк да пътешества дълги месеци и да не чука навън ... май няма. но е похвално че се пази да не ти направи друг по-ценен "подарък" ...

# 28
  • Мнения: 2 111
Чини ми се, че е пързалка. Ако ли не - браво на съпружеското тяло, че ползва презервативи.

# 29
  • Мнения: 25 620
Хм, майка ти или поне баба ти не са ли ти казвали, че щом един мъж се прибира с подарък, значи кръшка. Колкото е по-скъп подаръкът, толкова повече кръшка. А ако подаръците са повече...  ooooh!
На твое място бих се обезпокоила сериозно - щом си намерила презервативи, значи не ги е ползвал, кой знае колко "подаръци" ще има да лекуваш!  Shocked
 Дано да не са смъртоносни.  Praynig

ПП Без медицинско не го пускай в леглото си!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт