На плажа - по бански, памперс или... голо дупе?

  • 4 180
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 844
Ей Реза, точно това исках и аз да кажа, ама някак не го написах както трябва. Бравос! Ще се гологъзим и ние това лято, каката де, той малкия само си лежи!

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Само как звучи" срамни части" Simple Smile Grinning Laughing Joy  като" разпадам на части" ......Как ви звучи " разпадам на срамни части"
Тук са ми срамните части, а другите ми части не са срамни....оффф, нещо се побърквам, sorry

# 32
  • Мнения: 215
Момичета, къде в софия ги има тези напромокаеми памперси и дали са точно помперси, или са като памперс гащите. Мерси!

# 33
  • София
  • Мнения: 18 679
Aми сигурно сте прави за гологъзието - аз само казвам какво съм чела.Иначе аз като малка на всичките си снимки от морето съм чистак бърсак голичка Mr. GreenПък гъбки си отгледах за сефте чак на двайсетина години, и то от басейн.Така че...

# 34
  • София
  • Мнения: 2 210
я сега да ви питам колко oт вас като малки деца са били с бански на плажа? Щото  като се замисля....и аз и всичките ми връстници бяхме гологъзи. Пясък може да влезе и когато е с бански..аз поне не виждам никаква пречка. А да влезе толкова навътре, че да предизвика инфекция....трудна работа.
Да не забравяме все пак, че природата ни е създала голи...може би е предвидила някои неща....

Елина винаги си е била гола. В началото много се шашкахме от пясъка....да не и влезе в дупето..в очите...в устата......и така цели два дена. Спомням си как последния ден си лежахме и я гледахме как ближе пясък от ръцете си (нарочно олигавени за да полепва по-готино) с пълно безразличие вече....явно и доставяше удоволствие. Добре че нямаше зъби, щото незнам какви звуци щяха да се чуват.

Децата оцеляват...немойте се плашете:) Оставете ги да изживеят морето в цялата му прелест:)

Това не е война, де:) Ако искате - слагайте бански...просто исках да кажа, че няма страшно и без бански:)

а...и за протокола:) когато беше на 9 месеца и я заведохме на море....се случи на няколко пъти да се изтропка на хавлийката....ами....постъпва се както би трябвало да правят хората, които си разхождат кучетата.....взиmа се една салфетка и едно найлоново пликче...и заличавате следите...после леко се изпира и готово.

take it easy!:)))
newsm74 newsm74 newsm74 newsm74

# 35
  • Мнения: 5 468
Защо не трябва детето да е голо на плажа?

# 36
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Защо не трябва детето да е голо на плажа?

  Ей, бе, Ню  Crazy
  Нъл и аз т`ва питах и ми отговориха - заради срамните му части  Mr. Green

  Ха, сега и на сериозно - при момиченцата имало опасност от вагинални инфекции, заради мърсотиите по пясъка. Та така...
  Аз мислих, мислих  newsm78 и измислих - мойта ще е гологъза  Mr. Green
 

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз мисля по голо дупе, ако видя зор може да й обувам разни работи, но като цяло ми се ще да е гола. Пък на урбанизиран плаж не ходим, тъй че, кой знай какви баклуци няма да й влязат...  Всъщност на място най-добре се преценява.
Приятно плажуване!

# 38
  • Мнения: 2 255
Момичета, къде в софия ги има тези напромокаеми памперси и дали са точно помперси, или са като памперс гащите. Мерси!

Калоян беше с мокрите памперси на Хъджис, приличат на памперс гащи - но не са чак толкоз "мокри" - като поседи в басейна и доста се подгизват, чак натежават  Grinning Иначе са свежи и приличат на бански.
Купих му ги от нашия беб.магазин на пазара "Герена"

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 39
  • София
  • Мнения: 6 999
Без да съм пуритан ми е адски грозно да гледам голи деца по пясъка, а ми се е случвало да виждам и момченца /само/ да пишкат най-спокойно.  Sick

Не ми харесва. Не ми харесваше и като бях малка да ме събличат гола на плажа.
Съответно - водя Дариа на басейн откакто навърши 10 месеца и винаги е с бански или памперс.

М/у другото бебешките дупета са особено чувствителни към слънчевите изгаряния. По-добре е детето да е възможно най-облечено, а не възможно най-съблечено на плажа, дори и да е със слънцезащитен крем. Слънцето не е същото слънце от нашето детство.

Общи условия

Активация на акаунт