Край с цигарите! - тема 5

  • 17 416
  • 502
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 715
Момичета, аз умрях от смях, та реших да го споделя и с вас Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185445.msg3796210#msg3796210


 newsm62 newsm62 newsm62

# 451
  • Мнения: 2 309
Грациелитаааа...оле много се зарадвах!!!
Кажи как е ситуацията днес е понеделник!!! Praynig
Охх,аз си пожелавам също да имам един прекрасен подарък Бебе2 за Коледа Praynig Praynig Praynig

# 452
  • Мнения: 4 700
Рожбе, от сърце ти желая едно такова Коледно подаръче.  Hug

# 453
  • Мнения: 1 226
Рожбе, от сърце ти желая едно такова Коледно подаръче.  Hug

А аз на всички вас  Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 454
  • Мнения: 1 091
Рожбе, мила, дано по Коледа станат повече такива чудеса  Praynig.

Моето ЧХГ е нарастнало още, явно на Снежко му е добре на топличко и се надявам там да си стои до Юли месец  Party.

Другия вторник ще се гледаме на ултрасаунд и се надявам да се похваля с красива точица  Praynig.

Лека нощ на всички  Hug

# 455
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Прибрахме се от клиниката в Плевен !
Добро посрещане , Конова е мн любезна , попълнихме всички документи и стартираме с изследванията . Скромно начало , няма мн за разказване , но има НАДЕЖДА - засега , като минат важните изследвания , кой знае какво ще е ....Много са ми годинкитееее  ехххх ...
Преди 10г нито имаше клиники , нито пари , то даже заплати не даваха .....и не се решихме да ходим по чужбина ....и ето сега хем дърти , хем .....оф много философствам - бутнах се на нерви от притеснение . Прегледа при гинеколога ще е най-рано на 7 януари - много народ , клиниката беше пълна с хора ...ужас , горките ние .... толкова сме много !!!
Отивам да си поплача , че ще врътна...

# 456
  • Мнения: 1 284
Ей наборче,какви са тия приказки за одъртяване бе моме Mr. GreenАми ние сме си момичета,кво пък ся WinkЯ си ги избивай тия мисли от главицата и гледай напред PeaceОт сърце ти пожелавам врещящо вързопче HugГушкам те силно Hug Hug Hug

# 457
  • Мнения: 4 700
Алоооу, другарката, я по поzитивно да мислиШ.  Naughty

Дори и да има проблем с иzследванията, важното е, че Ще бъде открит. Това е ВАШЕТО начало, трябва да се радваШ. Сама си писала, че има надежда. Я бърzо слагай роzовите очилца и дай няколко антицигарени рекламки. Имам нужда да ги раzлепя пак иz апартамента, че вчера пак се дърпахме с милото.  Hug

# 458
  • Мнения: 1 226
Тавариш Светкавица я по-ведро, еййййййййййй Hug Hug Hug

# 459
  • Мнения: 2 422
Момичета, аз умрях от смях, та реших да го споделя и с вас Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185445.msg3796210#msg3796210

Ай стига бе паднах от смях това е великооо hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

# 460
  • Мнения: 4 700
Майче, гледам аz последна публикация от Мая и реШих, че искаШ да откаzваШ цигарите. А тя доШла да се посмее.  Naughty Няма ли да ги спреШ тия пуЩини вече?

# 461
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ееехехехеехе  - Стели ти си творец на никове - това така точно ми пасва и май ще се замисля дали да не го сменя пак   Joy Joy Joy Joy
Оххх - обичам ви !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 462
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038


http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=24481


Къде сте веееее ?!?
Имам си една малка хубавинка новинка - дойде ми  Embarassed Laughing
Толкова съм щастлива ... Нали съм с нередовен и като не дойде около 3-ти викам си - край !- отиде зимата , та се нивидя . А така исках да почна с изследванията - тут сюит ! Шааа  станиииииииии - оле , оле , оле !!!!
Не е хич обилен , но дано свърши работа за измерване на хормоните ...
Или да чакам следващия , ако е по - свестен - какво ще кажете - уффф ама , че глупости ме терзаят !!!

# 463
  • Мнения: 471
Здравейте!!!!

Не съм ви чела, че сега влизам, ходих си в Бургас при мама Simple Smile)))))

Талибана много рита и по цял ден ме мори Simple Smile)

Хаиде лягам много  Hug  на всички!!!

# 464
  • Мнения: 1 226
Али футболист ще е,  baby_neutral

Светкавицооооо Hug Кво да чакаш бе моме. Питай Конова де. Hug

Общи условия

Активация на акаунт