Край с цигарите! - тема 5

  • 17 421
  • 502
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 309
Мълния,направо кво да ти кажа...Как му се викаше - стискам палци Peace
Ализарина,лелелелеееее колко го обичам тоз Бургассссссссссс Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Направо искам там да живея Hug

# 466
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Али - нека рита , нека живец да има , ще изтърпиш още малко - здравичък да е само !

Рожбе - мерси , да ти се връща !

Стели - отивам , душе , не вълнуйся , не страхуйся . Утре съм там . Ще дам кръвчица , пък кот стане ! Като си дойда ще пиша .

# 467
  • Мнения: 2 309
Много скука напоследък в тази тема...що така!? newsm78
Дайте да зафасим малко  Mr. Green

# 468
  • Мнения: 1 699
 smile3546  grinning012 smile3502   Laughing Laughing
НЕ ПРАВЕТЕ КАТО МЕН  Naughty Mr. Green

# 469
  • Мнения: 2 309
smile3546  grinning012 smile3502   Laughing Laughing
НЕ ПРАВЕТЕ КАТО МЕН  Naughty Mr. Green
Не се тревожи...правим така luvbed

# 470
  • Мнения: 1 226

Дайте да зафасим малко  Mr. Green[/color]

Ах тииииииии  Naughty Спря с екскурзиите и ти се допафка  Joy Joy

# 471
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038

# 472
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ели , Рожбе - вземете се в ръце !!!
  Mr. Green Heart Eyes Hug

.....Чи ша дода с точилката ...ама ха !!!    341uu
Кака ви обича, ама вий сти мнооо лоши дяца !!!

# 473
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Тъййййййййй ся кат ми мина вечи да се отчета - Стели ходих , дадох !
Много народ пак - ужасссс ...
После бяхме с майка на клюка в братовчеди и преди малко си кацнах в къщи .
Я кажи кво правите с Ния в туй студено време - ходите ли на кратки разходки , въобще как ви минава деня . Вие кърмите ли се , не съм се сещала да питам .

Грациелка , Яни - как са коремчетата ?!? Мамини златни принцески сте ни вий  Heart Eyes Hug  да се пазите , ей !!!

Тонииииии - къде се загуби душе , ела , кажи ни нещо ....

Ама че съм почнала , да не изреждам ще кажа общо - абе къде сте бе момичета - кокичета - всинца ли закурихте ...айййййй майкооооооооо - ше рива кат оплаквачка ако е тъй - да са спирате веднагически , нал бебита ша праим , не така ...айде всички тук на утчет , няма сама да си приказвам ама ха ....!!!


Ни мъ карайти да пускам най най - страшните черепски плакати ....щот мога !!!

И Тате Барба - помагай бе човек , туй жинурята са се разлигавили ....

# 474
  • Мнения: 4 700
 Flutter


Другарката, много лоШа си станала.  smile3540

Кога Ще има реzултат от иzследванията?

Аz в понеделник съм на преглед и предполагам, че петък или събота Ще е инсето. Нямам търпение вече. Да видим само дали няма да има иzненади в спермограмата, че съм отпуснала двата края на милото и той си пафка на спокойствие. Магаре с магарето му.  Twisted Evil

# 475
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Миле , май ме държи щастливата еуфория , че най-после почнахме и ....забравих да питам ...
Притеснявам се , че доц.Конова каза да започваме на доверие , пък ще се плаща като дойде заема . Ами , не дай си боже , да се прецака ......няма прецакани , увериха ме , ама знае ли човек .....абе все има за кво да се притеснявам .
Много не съм разглеждала из форума , но някой от вас да е срещал тема за Сибанк , чудех се дали има и др. забременяващи по този начин , нужна ми е малко споделена инф-я , дали да не си пусна тема ....чудя се ...

# 476
  • Мнения: 4 700
Ами не мога да ти дам инфо zа никой банка в БГ.Чувала съм я като име, но беz да съм чела конкретно мнение. Давай сега, не се притеснявай много. Вие не сте zапочнали оЩе скъпите процедури. Даже и да не дойде това до тук все се плаЩа. А и предполагам, че Конова нямаШе да даде zелена свертлина, ако се съмняваШе в банката.  Hug

# 477
  • Мнения: 1 091
Другарче, Миле, успех в начинанията, дано успеха е съвсем близко  Praynig Hug.

Аз не пиша много, защото се налага да лежа по лекарска препоръка, но ви чета и се радвам за всички. Добре съм засега, видяхме сакчето в четвъртък (едничко е) и даже си имаше сърдечна дейност, но трябва много да си го пазя, че имах проблеми. Силно вярвам, че нещата ще се оправят и това мое мъничко бебче ще проплаче Юли месец.

Успех на всички, а тези, които припафкват да се стягат  Naughty.

# 478
  • Мнения: 315
наистина цигарите трябва да се спрат!!!Няма една или две -просто нито една!Смятам,че всички бъдещи мами са способни да го направят за своите бебета PeaceЛично аз ги спрях изведнъж след трансфера -просто като видях малките клетчици преди да ми ги върнат не можех да пуша повече.

# 479
  • Мнения: 4 700
Паола, браво на теб. За това трябва много силна воля и желания.  Peace

Грация, дано всичко е наред при вас. Искрено и силно вярвам, че юли Ще си горда мама.

Общи условия

Активация на акаунт