Впечатления от Имението, с. Емен

  • 22 802
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Здравейте,
Учудих се когато прочетох толкова лоши мнения за комплекса Имението. Аз го избрах, за да изненадам за рождения ден приятеля ми.Той остана очарован от моя избор.
Администраторите още при резервацията ми зададохо изключително точни въпроси за целта на нашето пребиваване. Изненадаха ни с подходяща украса на стаята: араматни свещи, листенца от рози разпраснати върху леглото и пода и бутилка шампанско с две чаши.Когато отидохме да хапнем в механата им, се затруднихме от избора. Не сме чакали, за да ни обслужат, но вярно че беше малко по- скъпо от другите места. Не съжалявам, че отидохме в Имението. Беше незабравим спомен за мен и приятеля ми.
  bouquet Heart Eyes

Ако е било толкова романтично и незабравимо, сигурно сте го снимали това изненадващо за целият ни форум посрещане.  Та,  ако може да ни пусниш снимки, че и ние да се порадваме на чуждото щастие. Ама истински снимки, а не рекламни от сайтовете.
 TiredУви,   ние бяхме посрещнати по стандартният начин. Дори си припомних забравените от времето на соц-а взаимоотношения - плах клиент, който благодари само и само,  ако му донесат нещо, и всесилен персонал, който се радва, че сега си му паднал в ръчичките....


Ами дано тази тема откаже повече хора от "почивка" в имението. Всеки трябва да си плаща за тарикатлъка.

# 16
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
наистина Емеският каньон е прекрасен.  Peace
Поредното уникално място в България, което е хубаво да се посети. Не бива лошото име на един така наречен еко-комплекс, да ви откаже да се разходите до там .  Много по-добре е  да си вземете в колата необходимото за един качествен пикник  и да си починете на някоя поляна....

# 17
Казвам се Деница Цолова от гр.Ловеч,на 28 години ,майка на 2 деца.Представям се ,защото се регистрирах наскоро,а именно като видях случайно мненията ви.
Много лошо впечатление ми направи ,че нападате и обиждате човек само защото е на обратното от вашето мнение...
Вече ми е ясно ,че не мога да променя вашата нагласа и очаквам също да бъда нападната,но се чувствам длъжна да ви пиша,защото в България говорят само недоволните...
Първо - звучи много несериозно "кана айран-20лв.",когато цената му е 3 лв.
Второ - изказването "Ако той е собственика изобщо..." е като изсмукана от пръстите измишльотина,която дори не е ясно какво цели.
Трето - градината е райска ,но собственика и персонала не са паднали от небето на нея-ТЕ са я създали и за да е райска трябва да се грижат за нея...
...Въобще ако трябва да цитирам всичко което сте писали и което смятам за откровена глупост ,ще се наложи да вися цяла нощ на компа,а малката ме дърпа да си играем...
Незнам кога сте ходили за последно ,но аз бях миналата седмица ,както и още 3 пъти преди това.Нито веднъж не са ме подразнили с нещо персонал или собственик.Това което влиза в цената (между другото) е изрично опоменато на едно огромно табло на една от къщичките,а мисля че и тук го има http://imenieto.com/home.html
Кухнята в момента е МНОГО добра.Имат нов готвач,не съм сигурна от кога е , но първия път като бяхме там не беше той(преди 1 година)
Аз лично съм влюбена в това място,и чесно казано си мисля че тези мнения се пускат от недоброжелатели-като гледам колко глупости са изписани...
Е,това е само моето мнение и мисля ,че съм обективна ,като се има предвид ,че мястото е случайно избрано и от нас...

# 18
  • Мнения: X
denica_80, не че искам да те нападам, ама е малко невъзпитано и грубо да наричаш впечатленията на хората глупости. След като толкова хора са написали лошите си прежиявания с Имението, очевидно има защо. А и не сме се събрали тук да саботираме райското място на добричкия собственик, пишем това, което сме видели и преживяли там. И да наричаш това глупост?!

Още повече, че две положителни мнения, пълни с хвалебствия на уж случйни посетители са доста съмнителни. На мен ми намирисва на откровено нескопосан ПР и реклама от най-тъп вид.

# 19
  • Мнения: 4 370
Здравейте! Аз също съм била два пъти в Имението с.Емен. Наистина местото е доста впечатляващо като обстановка. Първият път проведохме форумската си среща за рождените дни на родените през май 2006г. Лично аз и моят мъж останахме много доволни, именно затова повторихме посещението си след няколко месеца. Цените наистина са малко високи, но според мен са си в стандартите. И първия и втория път ни посрещнаха много любезно, осигуриха ни легло за детето, паркирахме вътре в имението. Първият път бях занесла торта, без предупреждение, но не се съпротивиха да я разрежат за децата и да я съхраняват цял ден в техен хладилник. Втория път детето си игра цяла вечер с пластелин върху покривката, но никой не ни е правил забележка. Мога да кажа, че съм била в хотели с още по добро обслужване, но пък в Имението не ми се видя да е толкова лошо. Някакви допълнителни екстри не съм ползвала и затова не мога да изкажа мнение.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз съм ходила два пъти и веднъж в отсрещния комплекс. Но тъй като темата е за Имението ще напиша само за него. Аз лично си изкарах добре и двата пъти. За цените на храната не мога да кажа, тъй като не съм гледала цените в менюто, но сметката ни си беше в границите на нормалното. За собственика също не мога да кажа, тъй като не съм и разбрала кой е.  Единия път беше по Гергьов ден и ни бяха опекли агне. Персонала не се е държал лошо с нас, даже напротив, носиха ни всичко на верандата, тъй като често играехме карти. Единия ден ходихме за риба и каквото хвнахме ни го опържиха.
Но не се очудвам от различните мнения, това е нормално. За всеки един хотел или курорт по света е така - има и доволни и недоволни.

Общи условия

Активация на акаунт