Севлиево 3

  • 18 247
  • 252
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 537
Ами може не съм обръщала внимание, аз като гледах имаше цени, иначе на друго място не знам къде другаде. Пусни в гугъл търсене по дума online магазини да видиш все нещо ще излезе.
Юлее, ко стана с грандизоната изненадааа? Мина ли вече, може ли да питаме?  Mr. Green
Айде лека ви вечер.

# 61
  • Мнения: 2 433
няма бе
чак на 21 ноември - деня на хр.семейство

Да ви се похваляяяя
имаме си лазерен гравир!!!! Mr. Green Mr. Green
За справка в града само Видима и ние си имаме Mr. Green Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 433
за чекмеджтата - и аз имах такъв проблем - и понеже не намерих заключвачки... взех и ги залепих с широко тиксо. Доста време му отне докато разбра как да го човърка.... ама то тиксото евтинко - сменях го редовно. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 537
за чекмеджтата - и аз имах такъв проблем - и понеже не намерих заключвачки... взех и ги залепих с широко тиксо. Доста време му отне докато разбра как да го човърка.... ама то тиксото евтинко - сменях го редовно. Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А какво се прави с лазерния гравир  Embarassed Че аз много не му разбирам...  Whistling Айде като мине 21 ноември ще кажеш изненадката, ако не се видим дотогава. Ние сме болни да се оплача. И пак пием сиропчета, то добре че са само те де, а не някой антибиотик.  Praynig

# 64
  • Мнения: 2 433
аууу какви работи се правят самоооооо Mr. Green
Ама с думи неможе - трябва на място да се види
ние всичко дето имахме подръка го изгравирахме тази вечер Joy от нетърпение
включително и телефона ми Mr. Green Луд умора няма

# 65
  • Мнения: 537
аууу какви работи се правят самоооооо Mr. Green
Ама с думи неможе - трябва на място да се види
ние всичко дето имахме подръка го изгравирахме тази вечер Joy от нетърпение
включително и телефона ми Mr. Green Луд умора няма


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Вие като децата бе, като получат нещо ново.

# 66
  • Мнения: 537
Добър вечер! Как сте, що сте? Юле, да не си изгравирала и монитора, та да не виждаш какво пишеш, никаква не се обаждаш... Mr. Green Кака ви Мая ше я глобяваме, покрила се е като за световно, много новини ще да има в града преди панаира.  Mr. Green Иначе, Майче, ти ли качваш вестника в сайта му? Че гледам откакто постъпи там на работа доста по - бързо се качват новите броеве, преди се чакаше по 3-4 дни.
Нати, вие накъде сте? Как сте със зъбите, напредвате ли? Ние оздравяхме и сега пак тичаме с другарчетата. Почнала е повече да бърбори и по й се разбира, прави изречения от 2 думи. Като я питам нещо ми показва и обяснява, разбира се на бебешки още, но общо взето вече е друго дете, вижда се колко се е променила.  Heart Eyes Скоро ще почне сигурно и да ми се отговаря, сега само ме щипе и хапе, когато не е на нейната.  ooooh! И така, хайде пишете как сте, че да побутнем темичката. А панаира кога беше?  newsm78 Аз не че ще ходя, ама да попитам.  Mr. Green
Лека ви вечер!   bouquet

# 67
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте мацки   bouquet
Верно съм се покрила като за световно  Mr. Green ама повече ви чета, отколкото пиша. Пети, че има новини има, не сме за оплакване  Mr. Green - ще има да четете Laughing Иначе, не аз качвам вестника в сайта, правят го колегите от Габрово и браво на тях, че го качват на време  Hug Четете вестник "Росица", за да сте винаги в час  Peace (това бяха секунди за реклама  Joy)
Иначе как сте, здравички ли са дребосъците?
Хайде, до скоро   bouquet

# 68
  • Мнения: 537
Побууут  Rolling Eyes Кво правите бе? Ние ходихме малко по доктори, че пак сме болни. Сега уж е по - добре и трябва да почваме витаминната профилктика май.  newsm78 Вие какво пиете през зимата? И големите и малките?  Mr. Green Мисля и аз да се надрусам с витмани, че и баща й да подхващам, че да не се разболяваме, защото то единия като го хване...докато не се извъртим всички не минава.  Crazy
Как сте иначе? Аз още си мързелувам у дома никой не ме иска на работа и така.
Юле, вие как сте? Не мога да смогна да мина да ви видя, ама пък и вие ще сте много заети. Кажи някой ориентировачен час може да се излъжа някой ден.  Mr. Green
Майче, как са новините и домошадието? Здрави ли сте?
Нати, вие сигурно много сте пораснали. Колко зъба имате вече? Ние сега изкарваме и 4-те кучешки и сигурно затова ми се разболява така.
Ходихте ли по панаира бе, мацки. То аз няма да се класирам тая година, не че е голяма загуба като всяка година било май. Само дето тази получаваме бонус люлка 3 лв и балони по 5  Mr. Green Живот и здраве дано другата година да успея да я повозя. Иначе ще ходим утре на изложба на екзотични животни и птици, май в Дан Колов било, че да погледа малката животинки, че другаде скоро няма да види.  Mr. Green
И така, айде до скоро от мене. Обадете се като се поосвободите Simple Smile   bouquet

# 69
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
 Здравейте момичета   bouquet
 От много работа не мога да вляза във форума, но пък в края на месеца определено усилията си заслужават, което е перфектно  Mr. Green
 Пети, , много новини, много нещо покрай този панаир. Аз отидох само до сцената, че вземах интервю от диригента на истанбулския оркестър и толкова. Деска намаза покрай бабите си, които много самоотвержено се жертваха за нея  Mr. Green, след панаира бяха  Shocked и  ooooh!, ама който има внуче, да си го бави  Crossing Arms  Joy Иначе сме здрави, да чукам някъде  Praynig Аз миналата зима давах на Деси витамини от Форевър ливинг с алое. Много бях доволна, не се разболя нито веднъж. Сега съм й взела пак, ама ще изчакам поне ноември да стане.
 Юлка, Доци и Нати съвсем се изпокриха, доста ангажименти имат май  Crazy
 А, да се похваля. На 24-24 и 26 октомври отиваме на почивка в Родопите. Наели сме си къща в с. Долен, гоце делчевско. Ще обиколим забележителностите в този район, ще прескочим до язовир Доспат, че има рибари в тайфата и може да отидем до Драма и Кавала, че са на 50 км. само от селото. Мелник, Благоевград и околностите им също са в програмата, така че, ще има да гледате снимки  Hug
Утре с приятели пък отиваме до Димитровград - на пазар. Абе, само да има хора по пътищата, но важното е, че няма да съм си у дома да чистя и гладя  Laughing
Хайде, болните да оздравяват, а останалите да драснат по някой ред, ей така, да се разпишат   bouquet

# 70
  • Мнения: 537

 А, да се похваля. На 24-24 и 26 октомври отиваме на почивка в Родопите. Наели сме си къща в с. Долен, гоце делчевско. Ще обиколим забележителностите в този район, ще прескочим до язовир Доспат, че има рибари в тайфата и може да отидем до Драма и Кавала, че са на 50 км. само от селото. Мелник, Благоевград и околностите им също са в програмата, така че, ще има да гледате снимки  Hug
Утре с приятели пък отиваме до Димитровград - на пазар. Абе, само да има хора по пътищата, но важното е, че няма да съм си у дома да чистя и гладя  Laughing


Панталей Пътник си станала ти...  Mr. Green Mr. Green
Ще пробвам витамините може би, за които пишеш, ще кажеш ли само една ориентировачна ценичка?  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 2 433
Тук съм брееее...ама пусто много бач Mr. Green затова. И повече ще става че идва сезона...
Браво Майче - така да се чува - пак с вестника ли?? Wink наистина сте големи хаймани.
ние на 31,1,2 сме на Пампорово. На годишна среша на печатарите Mr. Green всъщност не на печатарите а на хора правещи печати! bowuu Лошото е че Яни е рожденникна 1ви Cry и се чувствам малко виновна и.... абе не е за разправяне. Вярно че той не знае още че на тази дата има рожд.ден... и няма да го вземе при сърце ако забавим празника с 2 дни. Обаче на мен какво ми е само аз си знам.
Пети - късметлийка си ти с балон на 5лв.... #2gunfireнас днес ни го продадоха на 8лв. Явно преценяват на кого колко може. за люлките няма да коментирам. Возихме се 2 пъти и после го заведох на клатушките по 1лв на търговската да се навози на воля. Това е пладнешки обир. Да не говорим за нещата които се продават на панаира/битака/. визирам ДЕТСКИТЕ ИГРАЧКИ, щото аз отдавна не купувам нищо от там. Но Яни нали е оправен - току тича и мъкне нещо. Оказа се че детска количка - уж метална  и със съмнително качество струва 8лв , а доста по добра и маркова в бензиностанциите сурва 5лв. А вие добре знаете че на бензиностанциите е скъпичко.
Пластмасова отливка от горяла пластмаса / в случая камион / струва 6лв. Същото в магазин всичко по 1лв е по 1,50лв.
Майка ми се загледа в преоценени хавлии с дефекти - размер 30/50см за  невероятната цена от 3,50. В Метро обаче  хавлии на ЯНА с размер 50/70 см 3 пъти по дебели и 1во качество струват 3,50 / или комплект от2бр.- 7лв/ МОР за почистване на под - 9лв - в магазина за домашни потреби 6,50.... Twisted Evil Е, кажете ми - ние в Севлиево колците с доматите ли ги ядем???? Или не знаем какви са цените по магазините???А???
Това е - няма Комисия за потребителите, няма данъчни...няма никой на битака!!!Има само цигания и произвол!  Тези първите са заети за вадят душата на нас - данъкоплатците - а тези вторите / произвола и циганията/ показват дереджето на държавата ни! Защото съм сигурна, че не само в нашият град е така...
това е, мацки.  Hug
Голям околийски празник.
ЧЕСТИТ ВИ СБОР!


п.п. Майче, ако трябва да пишете за панаира във вестника - а нямате материал- може да ме цитираш Mr. Green

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 19:10 от JuliS

# 72
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Petti, мисля, че витаминчетата струват 25 лева, на мен ми ги даде с отстъпка дистрибуторката, но при всички случаи си заслужават парите.
JuliS, да, с колеги и приятели заминаваме - за пръв път попадам на работно място с толкова готин колектив  Hug А за панаира си ужасно права - цигания и произвол, но честно да ти кажа - циганията е навсякъде около нас, ежедневно. От мургавите миризливци няма отърване  Mr. Green Приятно изкарване и на вас и не го вземай навътре рожд, ден - Яни ще се зарадва на торта и подарък не само на 1-ви, но и всеки друг ден, така че - весело изкарване   bouquet

# 73
  • Мнения: 0
Да питам Мая /или който друг знае/,за линк към сайта на вестник Росица.
Предварително благодаря.

# 74
Пишеш в google вестник "Росица" или пък www.rositza.com

Общи условия

Активация на акаунт