Севлиево 3

  • 18 258
  • 252
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
И аз тази страница отварям,но не ми се получават нещата.Не ми отваря директно броя от датата,от която искам,а трябва да инсталирам нещо или да запиша в компютъра.
Дано си ме разбрала,защото не обясних май добре.
Който може да помага,моля.

# 76
  • Мнения: 537
От сутрин до здрач, трябва да имаш инсталиран Acrobat Reader на компютъра, защото вестника е във pdf формат. Ако го нямаш най - вероятно няма да се отвори. И за да разгледаш брой от определена дата трябва да натиснеш същата тази от календара в ляво, където отгоре пише архив. А сайта наистина е на http://rositza.com/.
Майче, те много скъпи витаминитее. Ама сигурно си заслужава ще видим, аз сега й давам Енгистол, лекарката ни го изписа. Много се радвам, че си попаднала най - накрая в готин колектив, чак малко ти завиждам, аз все в някакви кокошарници съм попадала досега.  Mr. Green Дано и занапред да е така.
Ами, Юле, какво очакваш за цените на панаира, то всеки гледа да спечели хич и не им за хората, да не говорим, че качество отдавна не се следи и т.н. Някои даже като лъжат, че си и вярват. Едно костюмче бяхме гледали с една мама, 15 лв струваше, много хубаво, ама китайско и си личи че не е памук. Обаче този дето продаваше 100 пъти повтори как били естествен материал, как било българско. И така. Гадното е, че наистина няма реакция от Комисията за защита на потребителя, по простата причина може би, че тези които биха се оплакали не ходят на такива мероприятия. Ние така и не отидохме, защото 3лв са ми много за 5 мин пък и детето е още малко и нищо няма да разбере. Ако искам толкова да се порадва ще я пусна за 1 левче на количките срещу Джулито.
Нати да не е сърдита нещо?  Mr. Green Никва я няма.
Айде лека от мене.   bouquet

# 77
  • Мнения: 127
Хич и не се надявайте да съм сърдита Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Просто напоследък модата у дома е,Борко да пищи щом се трапосам пред компа.Не му харесва да обръщам внимание на нещо друго Mr. Green Тъй че само чета набързо квото трябва и бягам,иначе почва да ме замеря с играчките от кошарата ooooh! От сега ме прави на маймуна Crazy
Инак и аз бях решила да не ходя на панаира,нагледала съм се през годините,а и цялата тази цигания не ми е по вкуса.В събота реших да заведа пъкеша да види"Екзотичните животни",в кавички щото си бяха гълъби и зайци и тук таме някоя рибка или мишка.Та тъй де,аз нали живея до полицията и решавам да не влача количка,че зор се маневрира м/у клетките с нея.И потегляме аз с Борко на ръце,майка ми и мъжо.Огледахме гълъбите и ще си ходим(аз поне така мислех) обаче майка ми и мъжо решили,че трябва да обиколим панаира ooooh! Обикаляме и току прехвърляме 11 килограмовото отроче от един на друг.Мъжо вика дай да го возим на някоя люлка,речено-сторено.Настаняваме го ние в една ракета,детето се кефи,минава човека да ни вземе паричките и само се побутваме с Дидо,никой не се сетил да вземе пари Embarassed Crazy Mr. Green Добре,че беше майка,иначе голям резил щеше да е Mr. Green
Прилагам и снимков материал.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8443038
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8443033
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8443013
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246002&pid=8443011
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8442999 На мама ангелчето Heart Eyes
По въпроса за зъбите,ами все още си седим с 2,ако скоро не изкочи някой зъб може да превъртя,ако ме срещнете по центъра да си говоря самичка и да изглеждам странно,да знаете,че Борислав ме е победил и не съм със всичкия си Shocked

# 78
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Привет!Приемате ли една севлиевска снаха при вас?Мъжът ми е от вашия град.Заедно сме от малко повече от 4 години.Даже сватбата ни беше в ОДЕСА на 26.08.2007г.На 24.06.2008 в Майчин дом-София се роди първото ни дете-Станислав.Живеем в София, но си идваме доста често в Севлиево.Имам 2 приятелки(кумата и кръстницата ми), но много бих се радвала, ако си намеря още няколко.Много ми харесва, когато идвам в града-пълно е с бебета и майки и много се кефя на това.Е, надявам се, че не съм досадила на никого.Обещавам да ви чета, когато имам време.Поздрави на всички!!!

# 79
  • Мнения: 127
Редиците ни тук във форума са малобройни и приемаме и снахи и зълви и лели,па ако ще и да не са Севлиевски Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Добре си ни дошла Hug  bouquet bowuu

# 80
  • Мнения: 537
Ми то като гледам така повечето сме пришълци така, че...добре си ни дошла, Атина Ели Mr. Green Качи малко снимчици в албума ни, на първата страница на темата е, че да се увеличим. Скоро си родила виждам, как е оправяте ли се? Справи ли се със следродилната суматоха?  Mr. Green Аз доста се бях ошашкала.  Crazy
Абе, Нати, днеска тебе ли видях на Ябълката бе? Ако си ти май много си отслабнала. Гледам едно бебе като Борко, е то вече не бебе, щото щъка.  Mr. Green Нашта му взе изграчката май.  Laughing

# 81
  • Мнения: 127
Де да бях аз Mr. Green В смисъл толкова заслабнала,ма не съм bowuu

# 82
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Благодаря за милото посрещане Hug
За снимки-абе, как точно се качват, че нещо не ми се получи тоя път  Thinking
За бебето-ами оправям се.Сама си го гледам като сме си на София, иначе на Севлиево го поверявам на баба му (свеки де Simple Smile ) Тя много си го гледа и глези, но още е малък и нека му се радва...Пък и той е доста кротичък...
И наистина малко ми се виждате тук, пък като излеза по центъра е пълно с бебета.Къде ли се спотайват техните майки  newsm78
Според мен форумът си е много полезен и интересен и мисля, че повече хора трябва да има тук  Peace
Е,това е засега.Доскоро!Поздрави на всички знайни и незнайни севлиевски мами  Hug

# 83
  • Мнения: 537
Здравейте, бе ма(да)ми  Mr. Green Къде се свирате в тоя кучи стуууд? Ние излизахме само вчера следобед и умряхме от студ, по - точно аз то чадото беше облечено. Ама как изведнъж се захлади, чак още не мога да свикна и сега искам да е жега, макар че преди ревях че ми е горещо.... Embarassed Хич не може да ми се угоди.
Иначе как я карате? Ние сме здрави засега, много се радвам, пу пу, да не ни мине котка път.
Атина_Ели, за снимките, като влезеш в снимка.бг, от линка който ми е в подписа, горе в ляво имаш Вход. Влизаш с юзера и паролата дето е на първа страница, и вече ако искаш си правиш нов албум. Има някъде Създай нов албум. Пишеш си му име и в коя категория да е и качваш снимки Simple Smile То може малко да се забави сайта ама ги качва. Пък ти хубаво си му намерила чалъма, като дойдете тук и го оставяш на баба да си починеш Wink Не че нещо лошо така трябва и да е, който си има внуци да си ги гледа  Mr. Green Ама не си мисли, че като порасне няма да го глези пак, нищо че няма да е малък вече и толкова кротък. Да не те плаша, ама и мойта беше кротко бебе, ела да я видиш сега - малкото зло Simple Smile Няма спиране.  Crazy И се нерви като не стане на нейното, опитва се да ме хапе, даже ме и бие вече.  Laughing Иначе, не знам защо сме толкова малко, може би повечето имат много ангажименти покрай децата и не им остава време за компютър или просто само разглеждат, защото съм засичала някоя и друга севлиевка из другите теми ама тук я нямааа. Може би ги е страх да не ги разнесем, нали сме малък град......И така.
Ами това е от мен засега. Да се разпиша  Mr. Green До скоро и да пишете.   bouquet

# 84
  • Мнения: 127
Да пишем,да пишем,ама то мойто не е за писане Tired А поправка,не беше за писане.С Борко изкарахме едни от най-кошмарните 2 дена.Само рев до небесата,не иска да яде.Вчера е ял 3 пъти мляко и толкоз ooooh!Като види лъжица и се чуди до коя октава да вдигне гласа си.
Но днес е друго веки Mr. Green Имаме си трето зъбче newsm44 и дано ни остави малко да поспим и да ни починат ушите,щото имам чувството,че на мен ще ми излезе някой зъб вече Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А и една много добра приятелка е родила нощес малка,сладка мома  ylinfant
Тъй че гледам по-оптимистично bowuu
Айде лека нощ,аз отивам да спя на бързи обороти smile3524

# 85
  • Мнения: 2 433
малката сладка мома на Мимето ли е??? Щото ако е нейна -  Mr. Greenхич не е малка - 4кг. Joy
За писане - аз най нередовна излязох - ама сезона такъв. Сега чакам с нетърпение да свърши седмицата и заминаваме на Пампорово в петък bowuu Ух, нямам търпение вече!

# 86
  • Мнения: 127
Не е на Мимето,нея не я познавам май newsm78 На Нелито е Mr. Green и е малка 2,550  Heart Eyes
Кво ще правиш на Пампорово без нас,я ни взимай bowuu

# 87
  • Мнения: 320
 Отново флуорно мляко!!!! Отново  декларации!!! То флуорното мляко е през учебната година само!От юни до октомври го нямаше! Някакаси тихомълком се появява!Явно когато децата го приемат, по-добре възприемат!Така и не ми се изясниха някои работи.....................
относно Общината.......... не съм достатъчно информирана относно фондацията ..........

# 88
  • Мнения: 2 433
Ееее....доживяхме да те видим. Беше се покрила цяло лято.
Има много въпроси  ОТНОВО относно тази профилактика.
Казаха ни хората от общината  - направете гражданско сдружение - ние също сме против...ама не би...зарязахме всичко. Мен не ме закачат в градината. Явно има защо. Но от вчера ми се обаждат родители да питат - какво беше за това флуорно мляко???? Минало през едното ухо и заминало...
Докато не се хванем серьозно на хорото - така ще е!
Парадокса е че преди 1 седмица купиха машина за вода в нашата група - зареждат с ДЕВИН /не розов... познайте колко флуор има там??? А???
И `кво пра`им - нищо.
Поне 20 мами можем да се съберем и да действаме - ама не намираме време -  или... не е времето виновно???
Е, кой ни е виновен???
Аз мога пак да печатам листовки - не ми пречи - утре ще занеса в нашата група 50тина - обаче наистина е време да се заемем серьозно а не само с приказки помежду ни! Защото така със случайни реплики ...на никого не помагаме - най-малко на нашите деца!

Извинявам се за тона - паля от раз -  ама смятам че всички сме достатъчно интелигентни .

и последно:
ЕДНА ПТИЧКА - ПРОЛЕТ НЕ ПРАВИ!
Това е позиция зад която трябва да се застане - не да си имаме мнение за нея и да си го мълчим.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 22:47 от JuliS

# 89
  • Мнения: 127
Така...Аз не съм запозната добре с този въпрос,предполагам защото все още не ми е дошло на главата,но това не ми пречи да взема отношение.
Детските градини не са ли на общинска издръжка? newsm78 Ако е така,но те трябва да могат(Общината имам впредвид) да вземат някои неща впредвид.
Да намерим някой познат от общ.съвет,който да повдигне въпроса на сесия,ако не е направено до сега.Друго,което ми идва наум е да включим по-сериозно Майчето,да уреди нещо във вестник  Росица,да се свържем с някой зъболекар,който би искал да се ангажира с водене на кампания,която да изясни всички опасности от флуора.Идва ми на акъла Илиян Йовчев,той има малко дете и си мисля,че не му е безразлично.
Можем и докато е по-топло да се организираме майки с деца, а и бащи на един лекичък Twisted Evil протест пред общината.Те трябва да могат да направят нещо

Общи условия

Активация на акаунт