буда

  • 7 671
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Пусни тема в подфорум Родители в чужбина, не може да няма мами в Индия.
Те ще ти отговорят компетентно. За клюкарките няма свети неща, могат да подхвърлят икони и статуйки.

# 16
  • Мнения: 2 013
В клюкарника не бива да се пускат теми с практична насоченост, забелязвам. Веднага почват разни остроумковци и остроумки да си чешат клавиатурата.

Можеш да попиташ и в темата за Фън Шуй.

Иначе ще следя темата. Интересно ми е добре ли е да се слага статуя на Буда у дома.

# 17
  • Мнения: 4 585
Дивана, остроуччовци не видях. Намали си малко снимката в аватара, по-широка е от допустимото.

Тия петунии са таман.

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 23:57 от Вълкът с дълъг ник

# 18
  • Мнения: 3 323
На Буда или на буда? Първия носи късмет на мястото където работиш - бюро, стая,може да се сложи в коридора - да носи късмет на къщата... Втория ... не го знам кой е!

# 19
  • Мнения: 3 423
Според мен е най-удачно да я сложиш в шкаф или
витрина, за да бършеш по-малко прах все пак. И не
ми благодари, не съм само естет, но и прагматик.

# 20
  • Мнения: 274
Не ги слушай....Сложи я на бюрото си и всеки ден я гали по голата глава. Поверието е , че това носи щастие. Не се майтапя.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тя Лилянката е объркана от комбинацията хилеж и тъп постинг, поясни чий точно постинг е тъп.  Laughing
Да точно това ме обърка, а и има и цитат на Силияна, на който хем се смееш, хем определяш за тъп, Захир. А то било второто за автора.

# 22
  • Мнения: 25 623
Не ги слушай....Сложи я на бюрото си и всеки ден я гали по голата глава. Поверието е , че това носи щастие. Не се майтапя.

Хм, а чия статуетка трябваше да се гали по шкембето? За пари ставаше въпрос май...  Thinking

Макар, като се замисля, доста жени направиха пари, галейки живи шкембета и рибата под тях, ама това е друг въпрос...

# 23
  • Мнения: 4 585

Че то не е необходимо да съм Буда, за да направя една жена щастлива.
Достатъчно е да ме гали редовно.

# 24
  • Мнения: 212
Не ги слушай....Сложи я на бюрото си и всеки ден я гали по голата глава. Поверието е , че това носи щастие. Не се майтапя.

Хм, а чия статуетка трябваше да се гали по шкембето? За пари ставаше въпрос май...  Thinking

Макар, като се замисля, доста жени направиха пари, галейки живи шкембета и рибата под тях, ама това е друг въпрос...

Точно Буда трябва да се гали по коремчето. Но недей му бърка в пъпа защото не обичал...

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
сложи го където и да е, но по средата

# 26
  • Мнения: 33
Мили момичета, благодара на всички, а на Лиляна специално за обидата че съм тъпа, поне аз така го тълкувам за себе си, за пореден път се убеждавам, че няма смисъл да се включвам в подобни форуми, омръзна ми от подигравки и т.н., всеки който има нужда може да попита и да потърси помощ, но явно не и при вас

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
maxell, моля посочи къде точно съм казала, че си тъпа!
Стилияна уточни, че емотиконът изказващ тъп постинг е бил за теб. Аз само исках да уточня за кого става дума.

# 28
  • Мнения: 33
 Simple SmileБлагодаря Селинджър, знаеш ли че правя точно това, което ти ме съвегваш и то без някой да ми го е казал, просто някакво вътрешно усещане вераятно.

# 29
  • Мнения: 33
Извинявай, Лиляна, грешката е моя, не ти , а Захир го казва, извини ме още веднъж.

Общи условия

Активация на акаунт