Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 7

  • 41 732
  • 423
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
Хайде и аз тук в новата темичка.  Crazy

 Peace

# 16
  • Мнения: 2 414
Момичета,искам да Ви питам ампулките от серията Цимент на Керастаз какъв ефект имат точно?

# 17
Кой точно е продукта на Tigi, който предпазва от термична обработка

# 18
  • Мнения: 97
Мацки, термичният цимент на Керастаз е невероятен, само хубаво прочетете упътването в оригинал (на български много много не беше точно, доколкото си спомням) и го използвайте само по указания начин, защото ефектът само тогава е неотразим.
Ако някой има трудности, аз съм  насреща,  като пламенен фен  Laughing   bouquet

# 19
  • Мнения: 97
Днес си взех този шампоан на Фито:

Уж е за чувствителен скалп, ще видим дали ще ми помогне. От два дни кожата на главата ми е раздразнена и ме сърби, явно е от Фитовала.

illy, този шампоан е пълен боклук, мен така ми изсушаваше косата, че ми се ревеше после... дано при теб ефектът да не е такъв, ако ти хареса, мога да то подаря половин опаковка  Wink
аз съм с много чувствителен (алергичен) нормално омазняем скалп и суха коса и отлично ми се отразява Kerastase Bain Satin 2.
Loreal Professional - Sensi Balance и Paul Mitchel TeaTree също вършат работа.  Peace

# 20
  • Мнения: 6 618
Кой точно е продукта на Tigi, който предпазва от термична обработка
Този http://hair-bg.com/products/superstarblowdry.html
Има го в Ягодка.

# 21
  • Мнения: 950
Има ли доволни от продуктите на Рене Фюртере ,,аз се триумя за серията против косопад  newsm78   ?

# 22
  • Paris
  • Мнения: 1 727
jaklins,тествала ли си серията за боядисана коса?
Не съм я ползвала, но вярвам че ще останеш доволна Peace

# 23
  • Мнения: 2 414
Мерси. Hug
Аз се чудя най-вече за ампулките от серията Цимент-косата ми в момента е супер нацъфтяла и не знам дали ще успеят да оправят положението.

# 24
  • Мнения: 483
Понеже казах, че ще пиша отзиви за ампулите п/в косопад Aminexil на Loreal. Ами, въпреки че много ги хвалят при мен нямаха точно този ефект. Използвах 10 до сега и не виждам промяна, затова ги спирам и ще си взема шампоана на Фито, Фитоциан, преди години той ми реши проблема моментално. Но от друга страна, ампулите на Лореал, ми се отразиха страшно добре на състоянието на косата. Все едно съм ползвала Absolut Repair.  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 956
Понеже казах, че ще пиша отзиви за ампулите п/в косопад Aminexil на Loreal. Ами, въпреки че много ги хвалят при мен нямаха точно този ефект. Използвах 10 до сега и не виждам промяна, затова ги спирам и ще си взема шампоана на Фито, Фитоциан, преди години той ми реши проблема моментално. Но от друга страна, ампулите на Лореал, ми се отразиха страшно добре на състоянието на косата. Все едно съм ползвала Absolut Repair.  Grinning


Аз хвалих много Аминексил на Керастас.
На лореал не съм ползвала, но на керастас ми спря косопада и ми поникна коса. Но втория път като си купувах попаднах на менте - сигурно ми бяха разредили шишенцата с вода, а и миришеха по друг начин... Да не си попаднала на разредени шишенца. Те много лесно се отварят и не личи, чко са отваряни...

Има ли доволни от продуктите на Рене Фюртере ,,аз се триумя за серията против косопад  newsm78   ?
И аз така се чудя... Дано някой, който ги е ползвал, да се включи в темата.
МЕн само ме притеснява факта, че пише, че се слагат по 1 на седмица... НЕ е ли твърде рядко?

# 26
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Преди години ползвах шампоан на Рене Фюртер, нищо особено.

# 27
  • Мнения: 3 416
А пък аз се измих три пъти подред с  TONICIA-та на Рене Фюртере Whistling и за балсамите ли важи същото newsm78 М/у другото пяната за обем не е нещо особено,верно леко обем придава,но се слага на съвсем направена коса,а не както го мислехме на подсушена и се доооформя.

# 28
  • Мнения: 483

Аз хвалих много Аминексил на Керастас.
На лореал не съм ползвала, но на керастас ми спря косопада и ми поникна коса. Но втория път като си купувах попаднах на менте - сигурно ми бяха разредили шишенцата с вода, а и миришеха по друг начин... Да не си попаднала на разредени шишенца. Те много лесно се отварят и не личи, чко са отваряни...


Ами мисля, че не бяха разредени, защото имаха силен аромат, а и веднъж ми попадна малко в окото  Blush и ужасно щипеше. От Рибката ги поръчах. Но в карайна сметка за косопада има безброй причини, и е невъзможно един продукт винаги да има ефект. Моят косопад мисля, че е от всекидневното изправяне с преса и сешоар. Каквито и ампули да ползвам, ако не оставя косата да си почине, няма да има ефект.

P-r-o-l-e-t , а колко ампули използва и всеки ден ли си ги слага?

# 29
  • Мнения: 1 312
Ужас вече с този цъфтеж  ooooh!  и моята косица е нацъфтяла ,ще взема да  по стрижа край четата и да пробвам ето това.Някой има ли отзиви за този продукт

http://zlatnaribka.com/product_info.php?products_id=384

Общи условия

Активация на акаунт